Dolce & Gabbana

Ár:   9470-19 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. november 11.

Ár:   9470-19 410 Ft

Ár: 4500 , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: +foxi
Dolce&Gabbana Pour Femme Intense fújós
Ár: 2500 Ft/5ml, 4000 Ft/10ml , Eladó: AvonCica
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy előre utalás után posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lenaeri

2020. július 5.

Rendkívül érdekes, hogy rajtam a nem intense változatával együtt, nyári melegben működik a legjobban, édessége ellenére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

blondiebunny

2020. január 3.

Jaj de finom illat <3 Gyümics-virágos-vattacukis-fás, ebben minden jó van:) Friss, csinos, üde, dögös. Egyszerre minden. És még kicsit különlegesebb is az átlagnál. De a tartóssága szörnyen szerepelt (nálam), ezért -1 csillag :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

angelina69

2019. október 22.

Na kérem, nem vagyok elfogult az adott divatcéggel kapcsolatban, mert tőlem a divat olyan távol áll, mint Makó Jeruzsálemtől. És nem sikerült kiderítenem, hogy ki követte el ezt az illatot. Egy biztos. Számomra szépen, visszafogottan, kiegyensúlyozottan rakták össze. Csöppet citrusos kezdés, aztán narancsvirágot érzek és tubarózsát. Mindezt lágy édesség veszi körül. Én a tubarózsát nem igazán kedvelem, mert rajtam egy idő után olyan állott, hervadt virágszaggá válik. Itt most nem. Ráadásul az édes illatokért sem rajongok túlzottan, de ezt mégis ízlésesen követték el. Ez egy nagyon nőies, vonzó illat, de nem az ártatlan virágos fajtából. Inkább szexi, mint dögös. Nem feltétlenül tudnám napi szinten használni, de azért ott motoszkálna, főleg átmeneti időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 22.

jbktr

2019. április 5.

Imádom az illatát, viszont nem a legtartósabb, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Imádom az illatát, viszont nem a legtartósabb, amit valaha használtam.

Csengiful

2018. október 30.

Hideg, édes illat. Valami sötét, derűs magabiztosságot ad amikor ezt fújom magamra. Tökéletes az ünnepi időszakban! Nagyon jól tartja magát a bőrömön és ruhámon is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

ZitaBalaton

2018. február 1.

Tipikus luxusillat. Rajtam kifejezetten az édes-szőlős oldalát domborította ki, mintha csak beleestem volna a mustos dézsába. Tartós, főleg ruhára fújva. Dicséretet kaptam rá bőven, ami viszont furcsa, hogy csakis nőktől :-)))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

SMH

2017. november 6.

Én kifejezetten őszi-téli illatnak vettem, mert nekem ez a fajta illat inkább a hűvösebb időhöz passzol. Nagyon finom, nem tudnám meghatározni milyen illat, olyan igazi drága illat =) az a a tipikus Nő illat, finom púderes, édeskés, lágy és enyhén mandulás. Viszont annak ellenére, hogy Intense rajtam egyáltalán nem intenzív és nem is tartós. Még próbálkozom, hogy mivel lehetne tartósabbá tenni, illetve többen írtátok, hogy nyáron tartósabb, majd ki fogom próbálni, de addig sajnos csak 4 csillag, mert baromi drága ahhoz, hogy ennyire halovány legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

szlili

2017. augusztus 26.

Finom, nőies, a pillecukor ellenére mégsem túl édes illat. Szeretem a narancsvirágos és szantálfás illatokat. Tartós, nyáron sem fullasztó. Nekem jobban ízlik, mint a nem intense verzió. Sajnos egyre kevesebb üzletben látom... lehet, hogy meg fog szűnni? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2017. június 4.

Az illatminta alapján amit magamra fújtam nagyon tetszett és aztán megvettem egy webshopból. Az illata nagyon kellemes női finom, csak nekem nem tartós!
Ezért adok rá 4 pontot!
Néhány hónap múlva változott egy kicsit a véleményem, ugyanis a meleg időben jó használni nagyon kellemesen kihozza az illatot és tartósabb is mint télen, tehát nyári illatnak javasolnám!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 4.

Ezért adok rá 4 pontot!

nanne

2016. december 31.

Persze erre a télre is kellett egy új parfüm, és a kívánságlistámról való válogatás helyett, hirtelen felindulásból ezt választottam. A csomagolás tényleg egy dögös parfümre ad következtetni, de nem az. Nagyon nőies illat, inkább magassarkú csizmával szeretem viselni, de nem érzem magam tőle magabiztosabbnak vagy szebbnek. :) Visszatérve a csomagolásra, az üveg nagyon tetszik, szeretem ezeket az egyszerű formákat. VISZONT a kupak ... olyan gagyi hatású, drogériás parfümöknek is különb kupakjaik vannak. De ezen túltettem magam. Kifújáskor én inkább virágosnak,mint édesnek érzem, aztán ez átfordul 1-2óra elteltével, és kellemesen körülleng. Ami miatt imádom, és utálom is egyszerre, hogy másnap a befújt ruháimon egy édes narancsos (zöld mandarinos ha a leírást nézem) illatot hagy, amit imádok.De sajnos bőrön ez abszolút nem jön elő. Néha előre befújom a másnapi felsőimet, hogy érezzem...(khm) :D Finom illat, de nem kiemelkedő, BÁR kicsit nagyképűnek érzem, mert már első kifújáskor érezteti, hogy "drága vagyok". (Sznoboknak kötelező megszaglászni!) Nem bántam meg azért, hogy itt van nekem, de jelen álláspontom szerint nem lesz belőle új üveg.
+ Sajnos még egy bókot sem kaptam rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

+ Sajnos még egy bókot sem kaptam rá...

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)