Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Mila1102, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Virágos illattípus (feketeribizli, grapefruit, mandarin, gyöngyvirág, rózsa, licsi, babarózsa, pézsma, liliom, szantálfa, vaníllia).

Timi27

2019. június 6.

Egy kellemes tavaszi nyári illat, de sok rózsát nem érzek benne.. egy picit talán...régről emlékeztet vmire az illata..
egyik barántőmön nagyon kellemes, púderes a leszáradása, rajtam maradt ez az enyhe rózsaillat leszáradáskor is..irodabarát, nem egy harsány illat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

BitterSweet

2018. szeptember 11.

Nagyon szerettem volna szeretni. Imádom a rózsás illatokat. De sajnos nem lettünk barátok. Közepes tartósság, szintetikus rózsa illat :-( sajnálom......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

GeoNautic

2017. december 21.

Valamiért nagyon szerettem volna, ha ez az ősz rózsaillattal indul. Körülnéztem itt, végigolvastam amit írtatok és megrendeltem ezt a csodát. Semmi felderítés, előre kipróbálás nem volt, másodszor csinálok ilyet parfümmel. Tanulság: soha többet! Nem azért, mert ez egy rossz illat, egyszerűen csak nem találom benne a rózsát. Próbáltam hasonlítani ehhez-ahhoz, korábbi parfümökhöz, de sajnos nem ezen a vonalon találtam rá a megoldásra, sokkal tovább kellett mennem az időben, méghozzá az általános iskoláig, mikor is volt egy pont ugyanilyen illatos radírom! Szóval... nosztalgiának jó lesz, valahogy csak elfogy, de hát nekem a rózsa nem itt kezdődik sajnos...

UPDATE: hát én ezt nagyon megszerettem :) (a rózsát meg majd keresem máshol)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

UPDATE: hát én ezt nagyon megszerettem :) (a rózsát meg majd keresem máshol)

Gyalogkakukk

2017. december 1.

Imádom!!! Igazán nőies. Nagy kedvenc :)
Lehetne tartósabb az illat, így csak 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Imádom!!! Igazán nőies. Nagy kedvenc :)
Lehetne tartósabb az illat, így csak 4 pont.

Erina

2017. augusztus 26.

Nem szeretem a virágos parfümöket. Ajándék volt vásárlás mellé, így azért kipróbáltam. Nem csalódtam. Finom, kellemes, pont tökéletes ebben a nagy melegben. Nem folytogató, kellemes viselni. Visszaadja a rózsa bájos, valódi
illatát. Semmi mű illata nincs. Nagyon remek, kedves, bűbájos illat lett. Tegnap a My Burberryhez írtam, hogy az illata olyan mint maga Demona, na hát ez a rózsás tünemény maga Csipkerózsika 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Damayanti

2017. február 28.

Rózsa imádóknak kötelező. Én nem szeretem a rózsás illatokat, ellenben nagyon szeretem persze a rózsa illatát a rózsabokron a kertben, viszont magamra fújni már tömény lenne bármit, ami rózsavizes, ez az én ízlésem. De ez nem bántó rózsa illat, soha nem használnám, de egyik ismerősömön szoktam érezni és neki még jól is áll, mert nem fújja túl magát vele mennyiségre :) "Romantikus hölgy sétál a rózsakertben" hangulata van az illatnak, tehát aki velem ellentétben szereti a rózsás parfümöket, azoknak ez tényleg telitalálat lehet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Frucci

2017. január 18.

Egy tökéletes parfüm,tökéletesebb akkor lehetne,ha olcsóbb lenne. De megéri így is az árát,csak kár,hogy már nem gyártják többet! Nekem egy fújás elég volt egy fél napra,annyira tartós volt. Mikor másodjára megvettem már nem volt ugyan olyan tartós..Szerintem készültek után gyártott parfümök,és azok valószínűleg nem sikerültek olyan jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Burya

2016. november 24.

Nagyon szeretem a rózsás illatokat, de a legtöbb vagy nagyon édes, vagy nagyon tömény... Ez az egyik kivétel. Az egyetlen problémám vele, hogy legelső illatolásra mindig mintha mézet éreznék benne, és ez az egyik olyan összetevő, amit egyszerűen nem állhatok parfümökben... és hiába, hogy valójában nincs benne, én mégis érzem. :( Egy kicsit talán "sűrűbb" illat, mint ami az én ízlésemnek megfelelne, gyanítom, ebben a vanília a ludas, pedig a rózsa és a piros bogyós gyümölcsök keveréke a kedvencem illatokban. Mintám volt belőle, anyunak adtam, ő nagyon szereti. Rajtam közepesen volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

bjnczk

2016. október 2.

Friss virágos ugyan az illata..de túl gyenge. Hamar elillan. Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Friss virágos ugyan az illata..de túl gyenge. Hamar elillan. Csalódtam.

HuAnita

2016. szeptember 5.

Az anyaillatnak a nyomába sem érhet. Tartóssága nulla. Kifújáskor ugyan finom, rózsás, de hamar eltűnik és csak időnként halványan érezhető. Az alapillat minimálisan érezhető csak ki belőle, néha-néha :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.