Dolce & Gabbana

Ár:   10 590-14 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. július 15.

Ár:   10 590-14 890 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

"A nőnek aki egyedi, szép és érzéki. Birtokolja a teret ahova csak belép, nem csak észreveszik, mindenki tekintetét vonzza, szexi, de nem közönséges."

Ebben a szellemben született meg 2013-ban a Dolce & Gabbana 2006-ban debütált sikerillatának, a The One-nak a legújabb változata a L'Eau The One, Rose The One és a The One Lace Edition után.

Fejjegyek: bergamot, mandarin, licsi, gyöngyvirág

Szívjegy: tubarózsa

Alapjegyek: szantálfa, vanília, karamell, ámbra

Keresem! Dolce & Gabbana The One Desire
Ár: Csere , Eladó: Melani79
Állapot: Új vagy használt , Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Tardie

2019. november 11.

Kellemes, nem tolakodó de édeskés illat (hidegebb időben szoktam elővenni). A tartósságával viszont nem vagyok megelégedve sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Klaudia

2018. december 21.

Olvasgatva a véleményeket, sokszor csodálkozom hogy azért mennyire szubjektív ez a véleményalkotósdi... Ezért kezdem úgy, hogy én azt tapasztaltam ezzel a parfümmel kapcsolatban, hogy papírcsíkra fújva teljességgel jelentéktelen és nagyon hamar elillan az illata. Ezzel szemben a bőrömre fújva sokkal erőteljesebben illatozott és rendkívül tartós volt. A valódi illatát szinte csak bőrre fújva mutatta meg. Számomra ez egy kifejezetten kellemes illat. Szavakkal nehéz lenne egy illatot "visszaadni", jellemezni úgy tudnám, hogy egy különleges virágos-édes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Roberta

2018. november 2.

Az anyaillattal kezdődött a The one szerelem. Aztán meguntam, sok lett. Jött a Lace edition, újra fellángoltam, majd az üveg végére a tűz is szunnyadni kezdett. Az egész telet az új őszi/téli signature illatom felkutatásával töltöttem. Ez sem jó, az sem vált ki wow hatást. És végre, tél végére rávettem magam, hogy megillatoljam a Desiret. Ő az! 5 perc után tudtam, hogy ő kell. Más, lágyabb az eredetinél, mégis egy dög. A vanília, karamell, tubarózsa érződik rajtam leginkább, gyönyörű elegyet alkotva. Ma már birtoklom a 75ml-s kiszerelést és a csuklómat szagolgatom. :) Izgatott és kipirult vagyok tőle, mint egy tini az első randi előtt. Ő tényleg maga a vágy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

kvin

2018. július 21.

Nagyon vártam, imádom a fekete, noir illatokat, de neki csak az üvege az sajnos. Ezzel mondjuk nincs egyedül, sorakoznak nálam a fekete üvegcsék, de nagyon kevés nyújtja azt, amire igazán vágyom. Az igazi fekete számomra nem gyümölcsös és édes. Az igazi fekete mély, sötét, titokzatos, mint az éjszaka, füstös, karcos, sejtelmes. Rá kell jönnöm, hogy a "noir"-ozás sokszor tényleg csak marketing és nagyon távol áll tőle az éjszakai "vágy". (Ugyanez a helyzet a lilákkal is)
Az indítása sem egy nagy bumm, - de még az a legjobb része -, majd fokozatos középszerűvé érik, illetve olyan, mintha már többször éreztem volna, más parfümök is hasonló élményt nyújtanak. A végére meg alig érezhető édeske, számomra semmi csavar. Engem az ilyen jellegű illatok már nem tudnak lenyűgözni, másra vágyom. A kémiának is biztos nagy szerepe van, de az én bőrömön ez valahogy kevés.
A gyönyörű, fekete üvege miatt gyenge négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

A gyönyörű, fekete üvege miatt gyenge négyes.

Dytta

2017. december 3.

Nekem Ő az igazi. Rettentő sok filózás után két illat közül egy másikat választottam először, ennek ellenére ő soha nem ment ki a fejemből. Aztán beszereztem és IGEN, végre meglett. Ez az illat, ami annyira passzol hozzám, hogy merem állítani ez lesz az én illatom egész életeben. A nap elejétől a végéig imádom és sokan dicsérték is rajtam. IMÁDOM =) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

angelina69

2017. május 23.

Ez volt a következő illat, melyet ma leemeltem a polcról. Kíváncsi voltam, hogy a 37 ezres árért mit tud nyújtani. Egy biztos, annyi pénzt nekem egyik illat sem ér meg, amit eddig próbáltam. Ez sem. Viszont... Szép illat. Az első dolog, ami fölfújás után eszembe jutott róla, hogy szexi vagy inkább csábító. De nem a dögös fajtából, hanem a jól neveltből. Visszafogottan, érzékien adja el magát. Nem tudom, másokon miképp illatozott, de rajtam nagyon szépen. Ez a szó, hogy szépen, nyilván nem adja vissza az illatélményt. A lágy virágos, gyümölcsös, visszafogottan karamellás-vaníliás illatot. Ezzel nem lehet kondenzcsíkot húzni, hacsak nem fújsz magadra négyet-ötöt legalább. Két fújással nem lehet. Úgy simult az emberre, mint egy második bőr. Nem akarom korhoz kötni, inkább olyan nőcin tudom elképzelni, aki nem akar nyomulni, de mégis szeretné, ha észre vennék, mikor elsuhan mellette a pasi, akire vágyik. Rajtam a szokásos időt állta meg kb. 4-5 óra. Munkahelyre nem használnám, hanem inkább alkalomra, vagy estére. Nagy nyári forróságban sem fújnám fel. Ez az illat, az elejétől a végéig tökéletes volt számomra. Egy biztos, az ára miatt csak egy vágy marad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 23.

movedtoaustria

2017. április 28.

Elhaszbaltam egy egesz uveggel az utobbi honapokban, imadom, edes, elegans, nem tul sok...viszont soha senkinem dicserte meg rajtam. Igy nem veszem ujra, mert vagy nem erezni vagy nem passzol hozzam ezek szerint. Pedig nagyon szeretem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Timi8

2017. március 2.

Én nagyon-nagyon imádom! Jòl érzem benne magam. Egyszerre bájos és érzéki. Gyümölcsös de közben mély (csokis? vagy karamellàs? édességű) nagyon telt illat, tubaròzsás, de mégsem sok. Az anyaillat hìvògatò melegségét benne is meghagyták, de a jòl ismert illat csak a leszáradásában köszön vissza, ott sem pont ugyanùgy hanem édes-mézesebben, kevesebb ámbrával, több vanìliával, fássággal, mégis felismerhető. Nekem ìgy ìzlik leginkább (az Essence verziò mellett).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

egyboszorka

2017. január 11.

Nagyon érdekes, rajtam teljesen ugyanaz a leszáradása, mint az anyaillaté, az eleje kicsit gyümölcsösebb, de ez is hamar elillan, marad a jól ismert "Egyeske". Abszolút nem bánom, mert szeretem, az így megmaradt pénzecskémnek pedig már meg is van a helye...

Namármost. Ha a bagóstól elvonatik szeretett nikotinos rudacskája, kitisztul a szaglása. Tapasztalat, az egyetemi évek láncdohányos korszaka után simán elszakadtam tőle. Most éppen édességelvonókúrán tengetem napjaimat, és ez úgy jön ide, hogy
- 1. Anno fokozott cukorbevitel mellett a karamelles jegy már fel sem tűnt
- 2. Most, hogy no cukor, ott is azt érzek, ahol nincs...
- 3. Esetleg változnak az idők, ízlés, stb....
Merthogy most karamelles gyümölcsturmix. Nem, ez már nem, közepeske szintre degradálódott. Maradok a gyönyörűséges Essence kiadásnál....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

- 1. Anno fokozott cukorbevitel mellett a karamelles jegy már fel sem tűnt
- 2. Most, hogy no cukor, ott is azt érzek, ahol nincs...
- 3. Esetleg változnak az idők, ízlés, stb....

szoszike125

2016. május 24.

Ő volt életem első "drága kategóriás" parfümje.Miután megvásároltam ,mindig csak alkalmakra fújtam fel..gondolva arra nehogy elfogyjon ez a kis drágaság.Viszont már egy jó ideje elfogyott..eddig nem is gondolkoztam rajta ,hogy újra megvásároljam-e..de visszagondolva ez a parfüm annyira szép emlékeket idéz bennem..minden annyira jól alakult amikor ezt a parfümöt viseltem. Gondolva itt egy esküvőre, vagy egy randira. A legutolsó "nagy Ő-t " is ebben a parfümben csábítottam el. Visszagondolva én úgy érzem ez az illat erősen hozzájárult ahhoz, hogy csupa szép dolog történt velem abban az időben.Ez az illat elegánssá és magabiztossá tett.Visszafogottan egész nap ottvolt velem, szépen kísérte végig a napomat. Nagyon nőies, nagyon kifinomult , és nagyon tartós ez a kis szépség. Én akár mindennapokra is eltudnám magamon képzelni ugyanúgy, mint egy jeles eseményre.A napokban eszembe jutott, és meg is rendeltem egy kisebb kiszerelést, de ez esetben a sima The One-ból..a jövőben viszont szinte biztos vagyok benne, hogy ismét az enyém lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.