Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 18990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2019. május 24.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml

Ár: 6500 , Eladó: Jamdom
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta,foxpost, Személyesen

savonm

2020. augusztus 27.

Million privé húzz rá nem hiába mind2 dohányos édes illat nem tudom elképzelni atlétában polóban papucsban rohangászó tagokon elég gejl édes sőt nagyon a D&G se az ami volt régen = a Versace semmit mondó illataival..amúgy tetszik maga az illat de be lehet sokalni a gejl arca miatt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

adri0419

2018. október 3.

Egyik karácsonyra az öcsémet leptem meg vele, repesett az örömtől. A tartóssága is 100 %. Nagyon szereti, a kedvenc illata Gabbanaéktól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

karaibrahimgil

2018. szeptember 22.

Nem hagytam a férjemet parfümöt venni, mióta elcsábult a Marionnaud-ban egy Gucci Guilty Absolute pour Homme edp-nek (az illat KM-es adatlapja alatti véleményemből ez talán logikus lépésnek tűnhet). Azóta egy - kért - kivételtől eltekintve csak én ajándékoztam neki parfümöket; és mivel egyszerre vagyok kence- és illatmániás, ezt ő nem is igazán bánja. A D&G The One for Menből először tusfürdőt vettem - mindkettőnknek nagyon tetszett, abszolút 5*-os illatú termék volt a maga kategóriájában. Ezért azt gondoltam, beruházok egy edt-re vagy egy edp-re. Előbbire esett a választásom. Nos, az átlagnál valamivel jobb, de meg sem közelíti a számomra abszolút befutó, mágnesként ható Boss Bottled Night-ját.
Nem kifejezetten jellegzetes kompozíció, ezért hezitáltam a 3 és a 4 csillag között, de mindenképpen sokkalta jobb, mint a Zara férfi részlegén terjengő, leginkább Old Spice-ra emlékeztető átlagillat, ezért inkább felfelé kerekítek.
Az edp verziónak azért adnék még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Az edp verziónak azért adnék még egy esélyt.

szabokapetike

2017. szeptember 23.

A legcsajozósabb parfüm. Nekem is az EDP van, még reggel is érezni tisztán az illatát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

parfumislife

2016. augusztus 15.

Egy modern klasszikus....az edt verziòja valòban gyenge 1 2 òràt bìr ès viszont az ùj edp verziò sokkal tovàbb tart 4 5 òràt is kicsit talàn mèlyebb az illata de ugyanolyan jò mindkettő.
A nők nagyon szeretik az illatàt... nekem hétköznapi jellegű mégis elegáns illat kicsit édes finoman fűszered kicsit friss nagyon el lett találva Olivier Polge egyik legjobb alkotása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

barbimariposa

2016. április 22.

a párom illata, szeretem rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

a párom illata, szeretem rajta :)

Danikovm1997

2016. április 15.

Azt hiszem az Arany Lamborghini "parfüm" kb ugyanolyan mint ez... Nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

Azt hiszem az Arany Lamborghini "parfüm" kb ugyanolyan mint ez... Nem éri meg.

AdamFragFanatic

2016. március 3.

Az egyik örök kedvenc. Férfias, komplex, szofisztikált illat. A dohány illat tökéletesen el lett benne találva a száraz gyümölcsök kombinációjával. Sokaknak a nagy problémájuk ezzel az illattal a communityben, hogy nem tart szinte semmit. Nos, a száraz bőröm ellenére ez valahogy mégis hoz egy közepes szintet. Nem mondom egy szóval sem, hogy egy hatalmas illatfelhőről beszélünk amit produkál, de egész jó. Az illat viszont mindenért kárpótol. Az EDP verzió megjelenése óta ezt a parfümöt viszont nem ajánlom senkinek hiszen az EDP ugyanez az illat csak erősebb. Azt vásárolja mindenki, aki ezt az illatot szeretné hordani. Kétségtelen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Rhodesian Ridgeback

2015. június 18.

WTF! Csak 4 csillagot ér a világ egyik legjobb férfi cologne-nya??? Kifejezetten férfias, nem macsós, nem harsány. Finoman fűszerezett, kellemesen citrusos, érzékien édeskés az illata, anélkül, hogy az valami'oknál fogva betévejedne a Kékosztriga bárba. Ez az illat kiemelkedő, annak minden szakaszában, minden fázisában a nyitástól (az a narancsos-borsos), a leszáradásig (kardamon és dohány). Sokan kifogásolják a tartósságát, rajtam mégis sokáig 10++ órát is kibír. Ebben a dögmeleg kánikulában is simán kibír 3-4 órát, ami igen nagy szám. 20 feletti srácoknak ajánlanám. Egy újabb ékes bizonyítéka annak, hogy a D&G egyszerűen nem tud mellényúlni, ha férfiillatról van szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

kitti002

2014. október 25.

Imádom ezt az illatot a páromon. Finoman fűszeres, elegáns férfi illat. Nem lehet vele mellé lőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)