Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vikcike, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. május 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetétel: vizes jegyek, rozmaring, kardamom, mósusz, pacsuli Illatcsalád:

kissveraa

2016. július 16.

Repülőn vásároltam a páromnak hirtelen felindulásból, a steward ajánlására és milyen igaza volt! Egyszerűen mesés, és illik is hozzá nagyon, imádom rajta. Sokkal jobban tetszik mint a the one akármelyik másik változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

hagicica20

2014. június 3.

Nekem az az érzésem ,hogy America Noir Rouge dupe ez. Igaz nagyon sok év mult el mióta a Rouge-t illatoltam, de nekem megszólalásig hasonlítanak. http://kremmania.hu/kremek/playboy-america-noir-rouge-dezodor
Kb. 5-6 órája fujtam csuklóra, hogy a póromnak hazaérve megmutathassam és még mindig elég jól érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

bbertie

2013. július 17.

Húha! Hát vadító egy illat. Az egyik kollegámon éreztem meg,rögtön meg is kérdeztem Tőle mit használ. Nagyon kellemes, izgalmas férfi illatról van szó.
Nekem most Hugo Boss Bottled az absolut favorit Bvlgary Aqua mellett, de azt hiszem ezt is felveszem a sorba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.