Doliva

Ár:   1245 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wr., Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kézbalzsam természetes, extrafinom olivaolaj- és értékes jojobaolaj-tartalma révén gyengéden ápolja és védi a bőrt a kiszáradástól.

markusgina

2015. október 27.

Egyáltalán nem vált be, mert kiszárította a kezemet, és nagyon sűrűn kellett használni, hogy egy órán keresztül talán ne száradjon ki a kezem... Csalódott vagyok, mert azért egész jó véleményeket olvastam róla :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

trisztan

2014. május 3.

Nekem nagyon tetszett, hatására vettem más márkájú olívás kézkrémet,de az meg sem közelítette ezt. Mikor bekened a kezed először kicsit fura az állaga, de gyorsan beszívódik. Nekem az illata is tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

Katie

2014. január 14.

Nagyon szerettem az illatát, ennek ellenére nem használtam sokáig, mert hidratáló hatása szinte egyáltalán nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Wr.

2012. május 22.

Igen jó kézkrém, eddig mindig meg voltam elégedve a Doliva termékekkel ezért döntöttem emellett télen mikor nagyon ki volt száradva a kezem. Az állaga kissé fura, mikor elkeni az ember a kezén kicsit olyan érzést kelt, mintha vizes lenne, de végülis hamar beszívódik. Nekem tetszik az illata, viszont volt olyan rokon, aki büdösnek titulálta, ezt mindenki maga dönti el. A munkám során rengetegszer kell kezet mosnom egy nap, néhány helyen már hámlott a bőröm, ezzel nem bírt már el a krém, de attól függeltenül bártan ajánlom, egyedül azért nem 5 csillagos, mert hozott össze már a sors jobb kézkrémmel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.