Dora Natura

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vera.kadas, Módosítva: 2020. június 23.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

•  bőrfeszesítésre (különösen has, mellek, fenék és comok feszesítésére)
  •  szülés után a bőr rugalmasságának visszaszerzésére
  •  kismamáknak a terhesség során a feszülő, viszkető bőrre, a pocak bőrének táplálására
  • a mindennapi bőrápolás részeként, intenzív regenerációként

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

BeataK

2021. február 20.

Én még a szagával elvagyok, kibírom valahogy, de sajnos képtelen vagyok úgy felkenni, hogy ne hagyjon nyomot a ruhámon.
Vastag, gazdag testvaj, ezért nehéz eldolgozni és néha nem is sikerül teljesen.
Kényelmetlen a használata, nem tudtam sajnos megszeretni.
Mivel valamennyi hatása tényleg volt, ezért kap jóindulattal egy hármast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Vastag, gazdag testvaj, ezért nehéz eldolgozni és néha nem is sikerül teljesen.
Kényelmetlen a használata, nem tudtam sajnos megszeretni.
Mivel valamennyi hatása tényleg volt, ezért kap jóindulattal egy hármast.

veerraaa

2021. február 5.

A színe szörnyű, az illata szörnyű, mikor először megláttam és magamra kentem, akkor fogtam a fejem rendesen, hogy mekkora pénzkidobás volt. Aztán azt vettem észre, hogy esténkét szívesebben nyúlok érte, mint bármelyik másikért. Sokat számít mondjuk, hogy egyedül élek, semelyik férfit nem tenném ki annak, hogy "mocsárszörny" szagúan fekszem be mellé :D Elkenni szinte lehetetlen, rendkívül száraz a bőröm és csak úgy szívja be a testápolókat állandóan, de ezt nem, barna foltok maradnak utána a bőrömön, úgyhogy minden alakalommal mikor ezt magamra kenem, a "márúgyismindegyneki" pizsamámban fekszem le, máshogy nem lehet. Összességében én elvagyok vele, de kaptam ajándékba a rendelésemhez még 3 tégellyel, örökké fog tartani mire elkenem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

boltkoros

2020. december 29.

Szép összetevői vannak de egyszerűen számomra elviselhetetlen pöcegödör szaga van. Amikor letusol az ember és jó illatúan, tisztán lép ki a zuhany alól nem egy büdös krémet akar magára kenni. Szülés után a hasamat kentem vele, hogy fezesedjen a bőröm. Jól regenerálódott a hasam de azt nem tudom, hogy ennek volt-e köszönhető. A szaga miatt nem venném újra, főleg ennyi pénzért nem. Alig vártam, hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 29.

j.sule

2020. október 13.

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ez a termék elviselhetetlenül rossz szagú. Nemcsak a citromfű, ami az orromba jön, hanem felkenés után egyszerűen büdös. Nem is tudom használni, mert megfájdul a fejem a szagtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 13.

Alida71

2020. szeptember 19.

Nagyon erős intezív, nekem kellemetlen szaga van. Nehezen lehet kenni,nem könnyű bemasszírozni a bőrbe. Sajnos nekem csalódás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

szvekitti

2020. szeptember 2.

Sűrű állagú, zöld cucc aminek igazi citronella szúnyogirtó gyertya szaga van egy kis algával vegyítve. Combra és karra kenem, szép puha lett tőle a bőröm. 2-3 hét folyamatos használat után látszik a feszesítő hatása, konkrétan az integető hájam kevésbé lötyög :) A combomon korábban kialakult már fehér striák kinézetével nem kezdett semmit. Ajándékba kaptam egy csomaghoz, egyébként az ára miatt nem valószínű, hogy önként megvásárolnám, de mentségére szóljon, hogy már több mint egy hónapja használom és félig van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Vicat

2020. július 19.

Könnyen kenhető, krémes állagú sötétzöld színű testvaj. Már néhány alkalom után látszik a feszesítő hatása (én főleg fenék, comb, csípő környékére használom). Használat után, nagyon enyhe égető érzés tapasztalható. A csomagolása nagyon szép, mégis le kellett vonjak 1 csillagot, mivel nagyon intenzív szaga van. Szúnyogirtó és tengerihínár keveréke számomra, ami egy picit enyhül felkenés után, de a férjem nem visel el olyankor maga mellett. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Antioxidánsok: Spirulina Maxima Powder
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.