Estée Lauder

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

• csökkenti a bőrhibákat
  • egyesíti az arcbőr árnyalatát
  • könnyen alkalmazható
  • hosszan tartó hatás

Ár: 5500 Ft , Eladó: Lyne
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI., XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
Estée Lauder szett
Ár: 5500 Ft, csere nem érdekel , Eladó: vargat0619
Állapot: Bontatlan, eredeti, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki utalással, foxpost jöhet szóba
SZS30

2019. augusztus 24.

Az ára miatt 4*, egyébként 5 lenne. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, a színe pont passzol, a fedésével sincs gondom, és nekem a helyén is maradt nap végéig, lepúderezve persze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

saeszti

2019. június 5.

Szerintem egy közepes fedésű túlárazott korrektor. A pattanás utáni piros foltokkal meggyűlik baja. A tartóssága miatt kap 3 csillagot. Legközelebb inkább veszek Catrice camuflage korrektort negyed ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

2019. május 29.

Pixiboxban jutottam hozzá a termékhez, a színe pont passzol a bőrszínemhez. Tökéletesen fed, nagyon könnyű vele dolgozni. szerintem az állaga is jó. Drágának találom, ezért nem venném meg, amúgysem használok korrektort, de ezt már elhasználom, ha úgyis megvan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

legallybrunette

2019. május 16.

Frissítés: valóban tudni kell kezelni, én igazából könnyedebb alapozó vagy BB megtámogatásául használom a rozaceás területre. Amikor "kezelem" vele, akkor juttatok kicsit a szemem alá is. Így tökéletes. Emberek, lányok, ne úgy csináljátok, mint ahogyan a YT videókban a vloggerek diktálják! Őrültség, persze hogy ronda lesz a szemetek alja. Tilos vele 3-4 csíkot húzni a vékony, finom szem alatti bőrre, és blenderrel elnyomkodni. Csak picikét kell feltenni, ami éppen odajut az ecsettel vagy blenderrel. Higgyétek el, nem annyira gáz a sötét karika, hogy érdemes lenne zombivá vakolni magunkat miatta.
---
A Korrektor. Több mint nyolcvan véleményhez már nehéz újat hozzátenni. Amikor csak akció van, kupon, engedmény, miegymás, rohanok beszerezni az utánpótlást. Soha nem csalódtam benne. Az ára igen borsos, de erre mégsem sajnálom a pénzt. Próbáltam NYX-et, Catricet, jók a maguk árkategóriájában, de valahányszor arra gondolok, hogy hát olcsóbbak, jobban megérné őket venni, talán napközben, javításhoz hurcolászni jók lennének ők is, elhessegetem magamtól ezt a kísértést.

Mostanában nyáron barnább vagyok, mint régen, a light/medium túl világos. Az Estée szalonban az eladó óva intett, hogy ne vegyem meg a sötétebbet, mert sárgásabb, el fog ütni az alapszínemtől. Mit csinál ilyenkor a találékony magyar nő? Kutyul. Pár csepp Catrice sötétítő, fogpiszkálóval megkevertem a tubusban, és voilá, működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 16.

---

req

2019. május 3.

Ilyen jó korrektorom soha nem volt.
Nagyon szép a fedése, könnyű eloszlatni. Nincsen ilyen mű, maszk hatása. Tartósságával is megvagyok elégedve, 6-7 órán keresztül el sem mozdult a helyéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Ilyen jó korrektorom soha nem volt.

mujerconfused

2019. április 14.

Pixiben jött, azt hittem a színével lesz a baj, Light Medium nekem elsőre túl sötétnek tűnt, de nagyon szépen alkalmazkodik a bőrömhöz. Sajnos nekem az a tapasztalatom hogy szörnyen kiemeli a kis ráncaimat, ha nincs az a kis papírka hogy keverjük össze az Advanced Night Repair Eye szemránckrémmel, el sem tudnám használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

honeymoon

2019. április 12.

Az első amatőr használatnál nekem is csalódás volt és kérdés hogy minek találták fel a korrektorokat?! Na aztán olvastam, hogy próbáljunk alá egy kis krémet... szóval alapozó felvitele után én egy lágy zselés szemkörnyékápolóból leheletnyit körbekenem a szemem alatt és utána ezt....és akkor nem ül be a ráncokba,szépen eldolgozom és ha kell akkor fixálom egy kis kő/por púderrel,de nagyon minimálisan. Egész nap tart. Nem folyik el,szét, nem ragad, szerintem ez az EL minőség amit sokan keresnek,hogy miben tér el az olcsóbb társaitól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

anyujobbantudja

2019. április 6.

Kellemes, semmi extra. Találtam már ettől olcsóbbat is ami jobban fedi a lilás karikákat a szemem alatt. Valóban jó az állaga és szépen fed, tartósan, viszont a wow-hatás nálam elmaradt. Ennyi pénzért nem fogom újravenni, ami van az elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

misane

2019. április 5.

Nagyon szeretem, szerencsére színben is sikerült megtalálnom a bőrömhöz tökéletesen illeszkedőt. A karikáimmal egész jól elboldogul (jobban, mint az eddig próbált ecsetes korrektorok), a ráncokba nem ül meg. Viszont a legutóbb vásárolt példánynak kb. 1 hét után leesett a szivacs vége...mivel nem tudok jól belenyúlni ,elég sok benne marad, hiába rázogatom. :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

madri

2019. március 29.

Ez fantasztikus. Pixiboxból ismerem, de ha lesz valahol akciósan, magamnak is megveszem. Horror drága de ez tényleg csodálatos, jól fed, könnyű, nem ragad, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin