Douglas

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Segít visszanyerni bőre komfortérzetét és rugalmasságát. Fő összetevői a természetes hidratálást serkentő vad árvácska, a tiszta svájci gleccservíz, amely a hosszú távú hidratálást támogatja, valamint a fügekaktusz őssejt kivonat, amely pedig védi és regenerálja az extracelluláris mátrixot, és biztosítja a sejtek hosszú életét.

emiko

2020. november 11.

Ajándékba kaptam mintát. Mivel egy zsírosabb állagú krém én 4 napig használtam a 2g-os mintát. Igazából semmit nem csinál. Ártani nem árt, de jót sem tesz. Arra használtam csak hogy a vizes állagú krémet, szérumokat a bőrömbe zárjam. Erre sem volt túl jó. Szerintem nem jó. Ha valaki zsírosabb krémet keres vízhiányra, inkább a nivea sleeping mask-ját ajánlom, bár azt nem lehet naponta használni mégis a hatása sokkal jobb mint ennek. Az ára pedig.... Dobtam egy hátast amikor megláttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Átlagos hidratáló krém erősen túlárazva. Az én bőröm hosszú ideig ragacsos marad utána. A hidratáláson kívül semmi pozitívumot nem tudok mondani róla. Sminkelni nem lehet rá. Csalódást okozott, többet vártam ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

_-Mia-_

2020. március 25.

Egy közepes krem szamomra, minden tekintetben. Nem borzalmas, de nem is csodaszer.
Az erzekeny böröm nem pirult ki töle, nem okozott pattanasokat, mivel estenkent hasznaltam reggelre csak kicsit lett a böröm zsirosan fenylö.
Hidratalt, de ennyi. Nem lett töle a böröm sugarzo. Söt, nem tudom jobban kifejezni de a böröm texturaltabb lett töle: homlokomon pici rücskök, orron orcan tagabb porusok, allon nyugtalan börkep.
2.5 csillagot adnek ha lehetne, de joszivü leszek legyen harom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

2.5 csillagot adnek ha lehetne, de joszivü leszek legyen harom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology