Douglas

Ár:   1490 Ft, 2990 Ft, 3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml, 125 ml, 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   1490 Ft, 2990 Ft, 3990 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 125 ml, 200 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Formulája még a legmakacsabb sminket is hatékonyan eltávolítja, miközben óvja a szem körüli, különösen érzékeny bőrt. Fő összetevője a bőrpuhító és hidratáló hatásáról ismert íriszkivonat.

Az érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők számára is alkalmas, bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt. Parabénmentes.

Sziporka88

2021. január 18.

1. Nem szedi le a szempilla spirált 2. Égetően csípi a szemem (folyik a könnyem) 3. Büdös
Szerintem nem is kell folytatnom és érthető az 1⭐

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Szerintem nem is kell folytatnom és érthető az 1⭐

Celia

2020. március 17.

Csodálkozom az itteni véleményeken, nekem ugyanis bevált (ebből is látszik, mennyire különböző típusú lehet a bőrünk). Eredetileg Clinique sminklemosó balzsamért mentem a Douglas-be (ami nagyon bevált), de az eladó rábeszélt erre, mondván, ez is tud annyit, az ár töredékéért (és még le is volt kicsit árazva) + ő maga is ezt használja. Mondjuk az igaz, hogy még így sem volt olcsó, de nem mondanám, hogy megbántam ezt a vásárt. Szépen leszedi a sminket, nem irritál (engem), nem tudok rá igazából rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

fancsmancs

2020. február 6.

Nekem rendesen leszedi a szemfestéket, szóval a problémám nem ezzel van. Elvileg ez egy kíméletes lemosó, amit érzékeny szemre is ajánlanak, de sajnos az én szememet nagyon kiszárítja, még másnap is tart, szemcsepp sem segít rajta. Többször próbálkoztam, nem is viszem túlzásba a mennyiséget, de mindig ugyanaz az eredmény. Így számomra nem opció ez a lemosó. Szerencsére a legkisebb kiszerelésre ruháztam csak be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

mano

2019. július 2.

Ugyanolyan mint a többi kétfázisú lemosó, viszont abból sokkal olcsóbban is találni olyat, ami ugyanezt tudja. Szempillaspirál mellé adták ajándékba, magamtól tuti nem vettem volna meg. Így utazáshoz elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Kolett89

2019. május 11.

Érzékeny bőrűeknek?!?!
Senki ne vegye meg akinek tényleg érzékeny a bőre.
A lemosó tejet és a tonikot vettem meg.
Szörnyű!
Lemostam a sminket, tonizáltam ... utána meg jött a meglepetés! Égni kezdett először és nem telt bele 1 perc már vörös is volt foltokban az egész arcom. Ilyet még nem éltem át, de többet nem is akarom!!! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Érzékeny bőrűeknek?!?!
Senki ne vegye meg akinek tényleg érzékeny a bőre.
A lemosó tejet és a tonikot vettem meg.
Szörnyű!

riakor

2019. március 21.

Vízálló szempillaspirál lemosására ajánlották, mindent leszedett, de azt nem. Így ez nekem nem nyert!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid