Douglas

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók

Ápoló krém nehezen kezelhető, szálló, szöszösödésre hajlamos hajra. Nem kell kiöblíteni.

Kommentelo

2020. február 1.

UPDATE: Szuper termék, mindent megtesz, amit ígér. 5 csillag!!!

Tegnap vettem nyilatkozni jelenleg csak annyit tudok róla, hogy jó az illata, tényleg jó a szöszöszödés ellen, de hogy mennyire fogja ezt a későbbiekben hozni zsírosodás nélkül még nem tudom, eddig 5 csillag, majd updatelek 1 hét múlva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

UPDATE: Szuper termék, mindent megtesz, amit ígér. 5 csillag!!!

googles

2018. szeptember 7.

Update: lepontozom, mert akarmennyire keveset hasznalok, lelapul a hajam es masnap moshatom. Pedig ninca ilyen problemam amugy, normal szinten zsirosodik a hajam, neha egy hetig rendben van, nem zsiros. Lehet, hogy en vagyok bena, ugyan nem tudom, hogy mashogy hasznalhatnam ezt a kremet, de megis az az erzesem, talan nem a krem hibaja, hanem az enyem. Ezert 3 pontot hagyok neki.

Parszor hasznaltam es jonak tunik. A hajmosas utani szallo szoszosseget szepen megoldja es nem zsirosit. Illetve amikor megszaradt (ezutan mar nem hajszaritozok, hagyom megszaradni), nagyon jo volument ad a hajnak.

Persze ovatosan kell azert adagolni, mert van az a mennyiseg, amitol lelapul es zsiros lesz a haj, aztan lehet megint mosni es kezdodik a folyamat elolrol, szall es szoszos, antifrizz, stb stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.