Dove

Ár:   800 Ft és 1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eperturmix, az összetevőket feltöltötte: petravilaga, Módosítva: 2019. január 19.

Ár:   800 Ft és 1099 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

A pH-semleges formula segíti az értékes tápanyagok bejutását a bőrbe, amelyek felelősek a bőr természetes nedvességtartalmának fenntartásáért. A gazdag és krémes hab megtisztítja a baba bőrét, s puhává és finom illatúvá teszi azt.

• Hipoallergén
  • Könnymentes
  • Gyermekgyógyászatilag jóváhagyva

Sophie33

2020. május 18.

Imádom az illatát és hogy kellemesen selymes tőle a bőröm.
Őszintén szólva én felnőttként magam használom head-to-toe, mindenhova. Legalább két éve használom, intim mosakodónak is mert nem szárít, és nem öli meg a "jó baktériumokat" mint az intim mosakodók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Imádom az illatát és hogy kellemesen selymes tőle a bőröm.

lenochka

2019. december 8.

A Dove-nak a legtöbb terméke (legalábbis amiket én próbáltam) mindegyik magában hordoz egy kis krémességet. Legyen az bőrradír, testápoló, intim mosakodó vagy akár egy dezodor. Ez a Baby Dove-nál is megtalálható. Nagyon jó állaga van, nem túl folyós, de mégis könnyeden kenhető. Nem habfürdő, hanem fürdető, így célszerű egyből a baba bőrére felvinni, hiszen nem habzik túlságosan. Sőt... Mi előtte csak gyógyszertári fürdetőt használtunk így ahhoz tudom leginkább hasonlítani. Kétszer-háromszor többet kellett felvinnem belőle, de érezhetően megtisztította a baba bőrét minden szennyeződéstől. Ezzel szemben nem szárította ki. Semleges ph-jú valamint parabén és ftalát mentes. Könnyen leöblíthető, nem hagy ragacsos vagy bármilyen más nem oda illő érzetet a bőrön. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

fendor90

2019. szeptember 13.

Az illata miatt vettem meg ezt a fürdető és mert bedőltem a marketingnek...2 éves kisfiamnak érzékeny a bőre, enyém abszolút nem. 1 használat után a bőröm úgy kiszáradt, hogy elkezdett hámlani, arról nem is beszélve hogy bizony csíp bizonyos helyeken.. Ezek után eszembe se jutott a gyereken használni, ment a kukába a teli flakon.Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 13.

reny

2019. május 29.

Saját részre vásároltam,és nagyon szeretem használni tusfurdőnek és kézmosáshoz is. Szerintem újraeszem,mivel nem szárít, kellemes illatú és praktikus a pumpált kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

BekefiDorki

2019. május 21.

Ajándékba kaptam egyet, szóval ezzel is fürdetjük a babát. Szeretem mert nem bántja a bőrét, finom az illata és nem kell sok belőle. Venni nem biztos hogy fogok ha elfogy, mert kicsit drágállom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Luna1024

2019. május 17.

Magam is meglepődtem ezen - lévén nem használok már Dove termékeket, mivel egyik se vált be igazán -, de én most pozitív véleménnyel jöttem. :)
Nővéremnél találkoztam ezzel a babatusfürdővel, aki ezzel fürdette a hároméves Kislányát, egy másik flakont pedig kézmosóként tartott fent, utóbbit használtam én is. Már elsőre meglepett, hogy az extrém száraz, ekcémára erősen hajlamos kezeim nem lettek sivatag-szárazságúak a használata után, és itthon picit átnézve az INCI-t örömmel láttam, hogy az összetevők sem vészesek. :) A parfümöt mondjuk kihagyhatták volna teljesen, viszont nincs benne SLS/SLES, ami szuper.
Lényeg a lényeg: beszereztem egyet itthonra is, folyékony szappanként használtam a fürdőben. Sokkal drágább, mint amennyit kézmosóra amúgy kiadnék, viszont elégedett voltam vele, és a flakon egész sokáig húzta (pedig ketten használtuk, naponta többször), így megérte. :) Azt nem állitom, hogy extra puhaságot tapasztaltam a használata után, viszont ezerszer kevésbé szárított, mint a tusfürdők 99 %-a, és ez nekem már előrelépés... A kezemet nem szárította atomjaira, szinten tartásra jó volt. A pumpás kiszerelés nekem is tetszik, egy nyomás bőven elég belőle, könnyen felhabzik és jól tisztít.
Az illata enyhe, nem marad meg sokáig, és szerintem egyébként majdnem ugyanolyan, mint a Dove körtés tusfürdőjé, amit én speciel nem szerettem, pont a tolakodó és mű illata miatt... Ez viszont sokkal kellemesebb és diszkrétebb. :) Nem klasszikus "babaillat", nekem tényleg a friss körte jut eszembe róla.

Lakótársammal használtuk közösen, Ő se panaszkodott. :) Babám ugyan nincs, de ha a Balea Med kézmosó nem válik be, szerintem újraveszem, és ez lesz az állandó kézmosónk. Nővérem kislányának a bőrét nem bántotta, és érzékeny bőrű felnőtteknek is tudom ajánlani, de azért a parfüm miatt pici babáknál óvatosan használnám csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

eeeee

2019. március 18.

Hetente egy-két alkalommal használom babám bőrén és haján a minden napos fürdőkrém mellett. Nem irritálja, nem szárítja a bőrét, finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Judit1987

2019. március 11.

Anno tesztelésre kaptam a testápolójával együtt. Büdös és szárít.. Csak a pumpás kiszerelés miatt adok 2 csillagot..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

flora880912

2019. január 14.

Pocsék. Magamnak vettem, látván, hogy elég jó összetevői vannak, a rendes Dove tusfördőhöz képest...ugyanugy szárit mint a sima Dove, pedig nincs érzékeny se krónikusan száraz bőröm, egyáltalán nem gyözött meg, biztos nem fürdeném vele a gyerekemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

pattelin

2018. december 6.

Elég jó tusfürdő. Az 1 éves babám és a két nagyobb is használja. Az illata valóban elég tartós, nekem egy kicsit tolakodó. Annyira szuperül azért nem hidratál! Nagyszerű valóban, hogy pumpás, de számomra ez nem egy nagy csoda (eddig is használtunk ilyen tusit pl. Babydream, Nivea). Az árát kissé sokallom... Összességében 4-esre értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1