Dove

Ár:   800 Ft és 1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eperturmix, az összetevőket feltöltötte: petravilaga, Módosítva: 2019. január 19.

Ár:   800 Ft és 1099 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

A pH-semleges formula segíti az értékes tápanyagok bejutását a bőrbe, amelyek felelősek a bőr természetes nedvességtartalmának fenntartásáért. A gazdag és krémes hab megtisztítja a baba bőrét, s puhává és finom illatúvá teszi azt.

• Hipoallergén
  • Könnymentes
  • Gyermekgyógyászatilag jóváhagyva

eeeee

2019. március 18.

Hetente egy-két alkalommal használom babám bőrén és haján a minden napos fürdőkrém mellett. Nem irritálja, nem szárítja a bőrét, finom illata van.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Judit1987

2019. március 11.

Anno tesztelésre kaptam a testápolójával együtt. Büdös és szárít.. Csak a pumpás kiszerelés miatt adok 2 csillagot..

Judit1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

flora880912

2019. január 14.

Pocsék. Magamnak vettem, látván, hogy elég jó összetevői vannak, a rendes Dove tusfördőhöz képest...ugyanugy szárit mint a sima Dove, pedig nincs érzékeny se krónikusan száraz bőröm, egyáltalán nem gyözött meg, biztos nem fürdeném vele a gyerekemet.

flora880912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

pattelin

2018. december 6.

Elég jó tusfürdő. Az 1 éves babám és a két nagyobb is használja. Az illata valóban elég tartós, nekem egy kicsit tolakodó. Annyira szuperül azért nem hidratál! Nagyszerű valóban, hogy pumpás, de számomra ez nem egy nagy csoda (eddig is használtunk ilyen tusit pl. Babydream, Nivea). Az árát kissé sokallom... Összességében 4-esre értékelem.

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Betty81

2018. november 29.

Először én próbáltam ki, egyrészt azért, mert jelenleg is egy másik márka babafürdetőjét használom tusfürdőként, másrészt nem kenem olyan termékkel a Babám bőrét, aminek a hatását a saját bőrömön nem tapasztalom meg. A hatása rendkívül pozitív volt számomra, így következhetett a Baba. Elsőre a csomagolása, a PUMPÁS! kiszerelése tetszett, mivel az adagolásához nem kell mindkét kezet használni, így az egyikkel folyamatosan lehet a babát tartani. (Nem is értem más gyártók miért hoznak forgalomba kupakos termékeket, nem gondolnak bele egy újszülött fürdetésébe, milyen is az a gyakorlatban.) Nagyon kis mennyiség elég, így is jól habzik, könnyű eloszlatni, finoman siklik a bőrön és nagyon könnyen leöblíthető. A hatása - még az én bőröm is – amit ígér a termék: puha, finom, hidratált, sima bőr. Illata már fürdés közben is nagyon kellemes, finom, nem túl tolakodó, igazi babás illat, mely fürdést követően is enyhén, de pont megfelelő intenzitással érezhető, olyan „tisztaság érzés”! Annyira puha lett a Babám bőre, mintha már be lenne krémezve, pedig lakóhelyünkön nagyon kemény és klóros a víz, ami szárítja a pici bőrét, így minden fürdés után kell plusz ápoló krém.

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Vojvi

2018. november 25.

Tetszik az illata, és az állaga, az érzékeny bőröm is igen jól viseli :)
a pumpas adagoló nagyon jó, ennél csak az lenne a legjobb, ha még újra is lehetne tölteni a környezettudatosság jegyében ;)

Vojvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Tetszik az illata, és az állaga, az érzékeny bőröm is igen jól viseli :)

petravilaga

2018. november 24.

Jó az állaga, praktikus a pumpás adagolója, kellemes, de kicsit vegyszeres az illata. Pici babára nem merném használni emiatt, ahhoz nagyon erős szerintem. Nekik még nagyon érzékeny a bőrük, a kislányomon még sosem mertem illatosított terméket használni.

petravilaga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

tesztelmblog

2018. november 23.

Kényelmes a pumpás adagolója, nagyon finom az illata, jó krémes az állaga. Nekünk nagyon bejött. A gyerekeimre is és a saját bőrömre is.

tesztelmblog
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

rozsabarbie

2018. november 21.

Könnyen adagolható a pumpás kiszerelésnek köszönhetően, viszont mivel parfümöt is tartalmaz nem használtuk kislányomnál mindennap, mert sajnos neki érzékenyebb bőre van. A normál bőrt klasszul rendben tartja, nem szárít.

rozsabarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

vica85

2018. november 19.

Mi szeretjük az állagát, és hatalmas plusz pont a pumpás adagolófej miatt. Kisfiamnak nem problémás a bőre, de amióta ezzel fürdetjük, tényleg hidratáltabb. Az illatát viszont annyira nem szeretjük; valahogy nem annyira babás, de összességében tetszik.

vica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1