Dove

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Már az első használattól enyhíti a bőr szárazságát és egész nap segít megőrizni a baba bőrének hidratáltságát. Puha érzést és finom illatot kölcsönöz neki. A formula hipoallergén, bőrgyógyászok és gyermekorvosok által tesztelt. Újszülött kortól használható.

Reni91

2020. január 10.

Hamar beszívódik, viszont addig kicsit furán ragacsos az állaga a bőrön. Az illata nem vészes, bár abban is van valami fura. Hidratáló hatasban is találtam már jobbat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

lenochka

2019. december 8.

Nem túl folyós, könnyen kezelhető állaga van. Nagyon szép fehér színe kellemes krémes textúrája. Nem kell belőle sok, mert különben hosszú idő amíg felszívódik. Az illata ugyan olyan, mint a fürdetőé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

jenny summerville

2019. június 25.

Nem hogy kisbaba, de még a saját bőrömre sem kenem szívesen ezt a testápolót. Az összetevők felháborítóak, főleg ha azt vesszük, hogy babáknak szánják a terméket. EP kártyával vásároltam, különben nem vettem volna meg. A bőrömet egyenesen irritálja, kipirosodik, viszket és ég. Soha nem használom többet, max a sarkamat kenegetem vele, hogy elfogyjon, de azt se szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Dormir

2019. május 17.

Nagyon édes, kerekded flakon, nekem nagyon szimpatikus. De az illatával nem tudok mit kezdeni, nekem ez túl erős, pedig nagy parfümös vagyok. Nem az intenzitásával van baj, hanem azzal, hogy teljesen olyan élményt nyújt, mintha valami erős tisztítószer lenne. Ez elront mindent. A kislányomnak vettem, de nem kenem rá emiatt. Még magamon is nehéz kibírni az illatát.
Pedig nagyon jó termék lenne egyébként.
Emiatt nem is tudom reálisan értékelni. Mert jó, de nem tetszik a szaga. Ennél már az sokkal jobb lett volna, ha az eredeti Dove illatnál maradnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 17.

Pedig nagyon jó termék lenne egyébként.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Nemrég kifogytam testápolóból és külföldön vettem egy kisebb szerelést belőle. Szeretem a Dove termékeit, de ez nagy csalódás volt. Fura púderes, száraz utóérzete volt. Szomjasnak éreztem a bőröm használata után. Hiába kenegettem több rétegben, az érzés nem változott. Ez a testápoló nulla hidratálás szempontjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Aniko19870805

2019. április 14.

Felháborítónak tartom, hogy ezt a terméket babáknak ajánlva árulják.
Érzékeny, száraz a bőröm. Ettől még jobban száraz...
Ha valami kis seb van a lábamon, vagy borotválkozás után konkrétan marja a bőröm, ami utána kipirosodik tőle.
Az illata tartós, nekem azzal nincs bajom. Az egyetlen előnye, hogy nagyon szép kék a kupakja, ami nevetséges, de mást nem tudok felhozni mellette...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Felháborítónak tartom, hogy ezt a terméket babáknak ajánlva árulják.
Érzékeny, száraz a bőröm. Ettől még jobban száraz...

BB1995

2019. április 11.

Glamour napon vásároltam meg a terméket. Sajnos nagyon száraz a kezem és testem ezért gondoltam kipróbálom. Könnyen kenhető és elég hamar beszívja a bőröm. Sokáig hidratált marad a bőröm. Az illata számomra olyan semelgeges. Ha elfogy lehet újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Hermina99

2019. március 13.

Impulzusvásárlás volt, de nem szívesen használjuk sem a gyerekre, sem magunkra (nem baba már, 4 éves). Szám szerint kétszer próbálkoztunk vele, de annyira rossz és tartós az illata, hogy már határozottan émelyítő. Az első véleményezőnek is ezzel volt gondja, én öreglányos, naftalinos, vattacukros illatnak tudnám behatárolni, semmiképp sem használnám a babás, vagy friss, üde jelzőket. Eleve fura, hogy pafüm van egy babatermékben, de hogy az ennyire koncentrált legyen?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Judit1987

2019. március 11.

Anno tesztelésre kaptam, nem szerettük, sem a kisfiam sem én. Szerintem büdös, és szárít is. Ráadásul az állaga is túl folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Betty81

2018. november 29.

Először magamon, majd a Babám bőrén, a fürdető használata után próbáltam ki. Kevés kell belőle, nagyon könnyű, finom az állaga, könnyű eloszlatni a bőrön, hihetetlenül gyorsan beszívódik, mégsem hagy maga után zsíros érzetet, de mégis olyan „frissen bekrémezett” hatása van, amit még másnap reggel is éreztem, mintha az előző pillanatban használtam volna. Tovább fokozza a fürdető puhító, selymesítő, hidratáló hatását! Egy negatívuma nekem az illata, mely sokáig érezhető, de számomra kicsit fura, érdekes, "nem tudom, mihez hasonlítsam illat", nekem „nem ízlik”, valahogy ezt nem érzem „babásnak”. Ez miatt csak négy csillag, de ezt leszámítva, tényleg páratlan hidratáló krém, felnőttek részére is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.