Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2020. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Hidratálja a bőrt zuhanyzás közben.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bivienn

2015. december 25.

Imádom a Dove tusfürdőit, ez pedig hatalmas kedvencemmé vált már egy használat után (tegnap kaptam karácsonyra a nagybátyámtól). Nagyon finom, kellemes illata van, a krémes állaga pedig azonnal belopta magát a szívembe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

auberginecat

2015. június 2.

imádtam, ahogy szinte az összes dove tusfürdőt. nagyon sajnálom, hogy mostanában nem látok, azért még reménykedem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

PurpleShine

2015. február 21.

Mint minden Dove tusi, ez is remek, nem csalódtam. Kissé érdekes illata van, mégis kellemes. A bőröm pihe-puha zuhanyzás után, testápolót nem is használok. Jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Nicu

2014. február 25.

Nagyon jó illata van, finom, krémes. Kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Nagyon jó illata van, finom, krémes. Kár, hogy limitált.

zsóci

2013. január 18.

leértékelve vettem meg, és egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt a fajta dove tusit választottam. krémes állagú, kellemes, puha érzést hagy bőrön, ráadásul az illata isteni és nagyon sokáig érezhető. épp ezért nagyon fogom sajnálni, ha már nem lesz kapható, ugyanis a csomagolás szerint limited edition.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Jessica

2012. október 21.

Szeretem az illatát, féláron vettem akcióban, így nagyon megérte. Az állaga szerintem is jó, krémes, és elég belőle kevés, jól el lehet kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Rencsike02

2012. szeptember 7.

Egyik nagy kedvencem a Dove tusik közül!Most nyáron csak ezt használtam.Iszonyú jó az illata,és pihe-puha bőröm lesz tőle.Reggeli zuhany után még du-tán is érezni az illatát.Párom mindíg megis jegyzi hogy milyen fincsi illatom van:)Élmény vele fürdeni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Anna98

2012. szeptember 2.

Kollégista vagyok, így nincsen időm pepecselni különböző testápoló krémekkel. Ha ezzel zuhanyzom, puha és friss lesz a bőröm ráadásul hihetetlen tartós az illata. Nem kell utána kencézéssel bajlódnom. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

redberry.247

2012. augusztus 30.

Az illata tényleg nagyon finom, igazából nem is tudom mihez hasonlítani, én még nem szaglásztam ilyet..:) Tartósságot én magamon nem érzek, de ezt úgy szoktam megállapítani, hogy amikor kb fél-egy óra múlva visszamegyek a fürdőszobába, érződik-e még. És igen, nagyon-nagyon! Az állagára sem lehet panasz, lágy és krémes, testápolóra sincs szükségem utána (pláne így nyáron, de amúgy sem nagyon..). Egy szóval: imádnivaló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

magnes

2012. augusztus 20.

Jó kis tusfürdő! Nagyon jó és tartós az illata. A krémes állag viszont kicsit megtévesztő, bár nagyon jó érzés fürdés közben kenni, mint egy krémet, de utána sajnos nem maradhat el a testápolózás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Antioxidánsok: BHT

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak