Dove

Ár:   380 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2012. március 13.

Kategória:   Szappanok

Hidratáló krémmel gazdagított szappan kellemes illattal.

Floree

2020. november 27.

Ritkán szoktam tömb szappant használni, mert általában szárítanak. Ez a szappan erre tökéletesen rácáfol, mert isteni jó krémes állaga van, és az az illat...elmondhatatlanul finom. Sajnos drága, úgyhogy emiatt nem mindig fogok ilyet venni, de egyébként nagyon-nagyon jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

dzsoff

2020. november 13.

Nagyon szeretem, mert jól tisztít, friss érzetet ad és hidratál, az illata visszafogott. Szuper krémes, nem szárítja a bőrömet. Alap termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Gabriell

2020. augusztus 3.

Jól tisztít, nem szárít, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Jól tisztít, nem szárít, szeretem!

bogyoesbaboca

2020. július 14.

Mindig ezt a szappant veszem.nagyon szeretem az illatat es jol tisztit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Mindig ezt a szappant veszem.nagyon szeretem az illatat es jol tisztit.

skin

2020. július 13.

Szappan párti vagyok mert attól érzem frissnek magam. A Dove classic örök kedvenc. Hihetetlenül krémes habja van és télen s M szárítja a bőrömet. Az illata pedig luxus. Nem találtam eddig nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 13.

Bubucim

2020. július 13.

Mindig visszatérek hozzá. Nem szárít, kellemes az illata, ami még sokáig érződik a bőrön. Ha szappan, akkor számomra csakis Dove.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

fdorottya

2020. június 22.

Nagyon szeretem szappan! Mindig visszatérek hozzá. Occó boltban szoktam venni, ott 230 Ft. Nem szárít, kellemes az illata, sokáig elég. Határozottan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

wd1102

2020. június 22.

Nagyon szeretem az illatát, és kézmosáshoz az eddig próbált legjobb szappan, pedig menteseket is előszeretettel vásároltam egy időben, de még azok is szárítottak. Nem mondom, hogy ez egyáltalán nem szárít, de érezhetően kevésbé. Az illata és a műanyagmentesség miatt szerettem volna mosakodáshoz is ezt használni, de sajnos az ekcémás bőröm nem díjazta az ötletet. Viszkettem tőle, ezért egy ideig a fürdetőkrémezés után a hónaljamat és a nyakamat-vállamat átmostam a szappannal, hogy legalább ott érezzem az illatát, de még ennyit sem tolerált a bőröm, ezeken a kis területeken is viszkettem tőle. Úgyhogy marad kézmosásnak. De bármennyire is imádom az illatát és az állagát, az, hogy az érzékeny bőrömet ennyire kikezdi, sajnos nem sok jót jelent az összetevők tekintetében. De persze ezt látjuk is a listában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Zsozsi20000118

2020. június 7.

Használatkor szuper krémes és a tipikus Dove illat valami hihetetlenül jó fürdés közben. Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

nincspanini

2020. május 21.

Nagyon kiszárítja a kezem bőrét, viszkető piros foltokat hoz ki alig néhány használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Lauric Acid ti I eu 4 1