Dove

Ár:   224 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 224 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsanna, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 224 Ft

Ár: 224 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
sorsi83

2018. november 25.

A kedvenc szappanom. Nem használok tusfürdőt szinte soha. Az összes Dove szappant kipróbáltam már, ezt szeretem a legjobban, csodás az illata, füszeres, édes, nagyon kellemes. Nem szárít annyira, mint a többi szappan, jó ideje kitartok mellette. Az összes Dove szappan jobbnak bizonyult számomra bármilyen más szappannál, még a sokak által favorizált kézműves szappanoknál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Lea2

2018. szeptember 8.

Az összes Dove szappan megérdemli az 5 csillagot, mert jól tisztítanak, nem szárítanak, és papircsomagolásban vannak.. azaz környezetkímélőek. Viszont nem szabad vizesen zárt szappantartóban hagyni őket, hagyni kell őket megszáradni, mert különben kicsit ázottá válnak. Szerintem nincs káros összetevője...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

siss

2017. november 11.

A Silk Cream Oil változatát használtam,3x újra is vettem.A két szappannak szinte ugyanaz az illata,csak intenzitásban különböznek,szerintem.A másik legjobb illatú Dove szappan.Könnyen habzik,jó krémes,de picit szárít,nekem kell mellé testápoló.A dobozában tárolom,a legvégéig el tudom használni,icipici darabka marad csak meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

kincsesw

2017. augusztus 5.

Kellemes illat, teljesen megfelel amire szánták. Fürdés után még sokáig érezni az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

leili

2017. május 26.

Tulajdonképpen nem is tudom, hogy hogy érezhettem magam tökéletesen tisztának és hidratáltnak azelőtt, hogy elkezdtem volna használni a Dove szappanokat..hirtelen felindulásból vettem, miután már elegem lett, hogy minden tusfürdős fürdés után tele lettem piros foltokkal teljesen mindegy milyen jó minőségűt használtam. Voltak próbálkozásaim natúr szappanokkal, de általában rinocéroszbőr puhaságú lettem tőlük...
Először a klasszikus dove szappant választottam, azzal is elégedett voltam, bár kicsit erős az illata, ennek pont jó, benne van halványan az eredeti dove illat, de kicsit talán tompább, krémesebb.
Szóval nagyon ajánlom, nem szárít, nagyon tisztának érzem magam minden fürdés után, a bőrömön sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

trisztan

2016. augusztus 28.

Szokásos Dove minőség, kellemes illattal, én kézmosásra használom, arra teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

dorqaap

2016. április 3.

Fürdéshez használtam, nagyon jó krémes, nem szárítja a bőröm, és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

nyanco

2015. december 24.

Bevált egy időre, mert nem szárított és jól habzott, viszont már inkább természetes szappant használok, mert ebben nagyon sok fölös és káros összetevő van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 24.

Macsek12

2015. július 11.

Jó az illata emelett jól tisztít és puhítja a bőrt,nagy kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

Jó az illata emelett jól tisztít és puhítja a bőrt,nagy kedvenc:)

Charlena08

2015. július 2.

Véletlenül találtam itthon, és mivel gyorsan kellett valami, használni kezdtem. Az illata szerencsére nem az az erőteljes Dove-illat (ami nem jön be), kicsit szolidabb, meg lehet szokni. Eléggé hidratál, talán olajosabb, mint a shea-vajas verziója. Azt mégis jobban szeretem, de ez sem rossz... Remekül habzik, viszont eléggé olvadós, mállós. 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Lauric Acid ti I eu 4 1