Dove

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre. Ölelő ápolás a kasmír puhaságú bőrért.

Ár: 600 , Eladó: Rencsi9
Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás, futár/ csomagpont, személyes átvétel

Agnes91P

2020. június 5.

Kedvenc őszi-téli testápolóm, vagy ezerszer újravettem már. Szuperül hidratál, az illata pedig annyira nőies, hogy még az önbizalmamnak is jót tesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Lvira0

2019. július 20.

Imádom az illatát! Tud valaki ilyen illatú parfümöt? *-* Minimálisan ragad de hamar elmúlik viszont kiválóan hidratál egész nap! Eddig a legjobb testápolóm...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

KatieWhite

2019. április 7.

Kellemes illatú és jól kenhető testápoló, de utána ragacsos érzet van, ez egy kicsit kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Detti90

2018. október 29.

Kerestem valami olyan testápolót, amit még nem használtam és éppen ez volt akciós a boltban. Az illata egyből megfogott, nagyon finom, az sem zavart, hogy nagyon száraz bőrre való, mert nekem télen-nyáron száraz a bőröm. Viszonylag hamar beszívódik, ami viszont zavar, az ez a ragacsosság érzet. Ha minimálisat kenek magamra, akkor is ragadok, nem fogom újra venni.

Update: A ragadós időszak után félretettem és adtam neki egy újabb esélyt most ősszel. Teljesen jó puha lesz a bőröm tőle és nem ragad. Ezt nem szabad meleg időben használni egyáltalán, és akkor tényleg beválik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 29.

Andus

2018. július 22.

Nagyon szerettem, több változata is volt már..nekem mindegyik bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Nagyon szerettem, több változata is volt már..nekem mindegyik bevált!

zsdorcsi

2018. január 22.

Borzasztó! Pedig több esélyt adtam neki. Tegnap fürdés után bekentem magam. Viszonylag gyorsan úgy éreztem, hogy beszívódott. Aztán minden testrészem, amit bekentem mintha hámlott volna. Még este fürdés előtt is ragacsosnak éreztem a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

sztike

2018. január 15.

UPDATE: Leminősítettem lábkrémmé. Az idei tél nem valami hú de hideg, így akárhányszor magamra kentem, mindig soknak éreztem. Megvettem közben az aranykupakos verzióját is, ami nem ennyire tömény, ragacsos és nem is "izzaszt" meg úgy, mint ez a fajta. Nem lesz belőle újravétel.

Dm-es kuponnal vettem, a teljes ára nekem elég horror, főleg, hogy csak 200 ml van benne. Az illata valami mennyei, valószínűleg emiatt fogom újravenni. Nem szoktam túl sokat használni egyszerre, nem akarok percekig ragadni tőle, így viszonylag gyorsan be is szívódik. Marad egy minimális ragacsosság, de nekem még nem volt olyan testápolóm, ami megfelelő hidratálás mellett egyáltalán ne lett volna érezhető a bőrömön. Tényleg nagyon száraz bőrre való és szerintem kimondottan hideg időre alkalmas (meleg időben iszonyatosan lehet izzadni tőle :D ). Egész napra hidratálja a bőrt, nagyon jó az illata és nem kell a fél flakont magamra kenni, hogy érezhető legyen a hatása, úgyhogy engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

vvivien

2018. január 5.

Nagyon kellemes visszafogott illata van, jól ápol és gyorsan beszívodik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Nagyon kellemes visszafogott illata van, jól ápol és gyorsan beszívodik

csboglarka88

2017. november 26.

Iszonyatosan száraz a bőröm, főleg amint megjön a hidegebb idő. Gyakran kireped, kifehéredik, kiszárad. Eddig ez testápoló, ami legjobban használ. Jól hidratál, bár egy kicsit nehezen szívódik be. Az illata nekem túl intenzív, de ki lehet bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

kovacsbia

2017. november 22.

Ez a termék nagyon nagy csalódás volt számomra. Az illata nem rossz, bár szerintem túl erős. Miután a testemet bekentem vele, nagyon sokat kell arra várni, hogy beszívódjon, de ez soha nem fog megtörténni teljes mértékben. Botrány érzés volt utána, mivel egy réteget képzett az egész testemen, ami alatt a bőröm megfulladt, és ragacsos lett, legszívesebben lezuhanyoztam volna egyből, de akkor meg minek kentem fel...
Azt még hozzátenném, hogy pár napra rá mindenem viszketett, kiütések és száraz foltok jelentek meg rajtam, ami lehet, hogy a túlzott illatanyag miatt történt.
Az eredeti funkcióját egyáltalán nem tudja ellátni. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Az eredeti funkcióját egyáltalán nem tudja ellátni. Nem ajánlom senkinek!

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.