Dove

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag ápolás a kasmír puhaságú kezekért.

lenochka

2020. november 4.

Hamar beszívódik, szuperül hidratál és isteni az illata, nekem ennél nem is nagyon kell több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

diahlin

2020. szeptember 28.

Csodálatos illatú, könnyen beszívódó, nagyon tápláló testápoló. Újravenném, de nem kapni sehol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Agnes91P

2020. augusztus 15.

A Dove kókuszos kézkrém a kedvencem, de néha, ha Müllerben járok, ilyet is veszek, inkább ősszel-télen. Hidratálásban még egyetlen termékükben sem csalódtam, az illatáért pedig oda vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

friiderika

2019. szeptember 23.

Bízom a Dove-ban, eddig minden termékükkel pozitív tapasztalatom volt csak. Ezzel a krémmel sem volt másképp. Őszi/téli időszakban szinte fehérre szárad a kezem, az ízületeknél véresre szakad, illetve a körmeim mellett is nagyon száraz a bőröm. Imádom az illatát. Éjjelre használom, selymes érzést (de nem ragacsosat!) hagy a kezeimen, nem zsíros. Ha úgy érzem nagyon száraz a kezem, néha bekenem nappal is. Nagyon szépen rendbe hozza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

babszi11

2019. június 28.

Ajándékba kaptam, de ez a legjobb illatú és leghatásosabb kézkrémem, ami valaha volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

jeva72

2018. április 9.

A legkedvesebb ilattal rendelkező kézkrém melynek nemcsak az illata tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 9.

A legkedvesebb ilattal rendelkező kézkrém melynek nemcsak az illata tartós.

HFanni22

2017. november 25.

UP.: 2 nap alatt eltűntette a sebeket a kézfejemről, de mélyen nem hidratált, az ekcémaszerű foltokat az ujjaim között nem orvosolta. Sokat segített, de nem csodaszer.

Nem érte meg az árát.
Azért vettem meg, mert egyrészt a Dove márkában megbízom, másrészt extra száraz a bőröm, erre pedig rá volt írva, hogy erre való. Kíváncsi vagyok, hogy a véresre repedt bőrömmel mit kezd, remélem arra jó lesz, de minden más tulajdonságával nem vagyok kibékülve. Az illata tetszik, de túl erős. Könnyen beszívódk, de ragacsos érzetet hagy. Ha meggyógyítja a kezemet, kaphat 4 csillagot. De egyelőre 3*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

Nem érte meg az árát.

Julianna777

2017. november 9.

Sokáig használtam ezt a krémet, míg fel nem fedeztem, hogy a Dove Derma Spa Intensive krémje sokkal finomabb. üdébb illatú. Hatásukat tekintve nem vettem észre különbséget, ez is ugyanolyan jó krém száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

ttttt

2017. október 25.

Ajándékba kaptam, magam biztosan nem választottam volna, nekem túl sok az illata. Könnyen beszívódik, jól hidratál, de túl erős az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

emesebvarga

2017. szeptember 26.

Ajándékba kaptam, de azóta újravettem, mert remekül hidratál, gyorsan beissza a bőröm, és én az illatát is nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.