Dove

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Varázsold száraz bőröd selymessé a Goodness³ testápoló olajjal. Ragyogó szépség. Láthatóan sima bőr. Bársonyos puhaság. Háromszorosan ragyogó bőr.

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, melynek kulcsfontosságú hidratáló komponenseit természetes magvakból préselt olajokból nyertük
  • Omega olaj tartalmával is biztosítja a magával ragadó, kényeztető spa élményt
  • A testápoló olaj a bőrsejtek mélyén* fejti ki jótékony hatását, ennek eredménye az egyenletes, ragyogó és bársonyosan sima bőr – háromszoros kényeztetés a száraz bőrnek
  • Az olajat kipróbáló nők 92%-a érezte, hogy bőre selymesen sima lett az olaj használata után**
  • Krémes vanília, lédús kókusz és pézsma illatjegyei keverednek a citrusok, gyömbér és alma finom aromájával, a frézia és a frangipáni kifinomult tónusai mellett
  • Gyorsan felszívódik
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Ár: 1500 ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
adrikovi

2018. augusztus 10.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Nálam nehezen szívódik fel és kicsit olajos érzetet hagy maga után. Viszont az illata nagyon jó és gyönyörű természetes fényt ad a bőrnek. Nagyon lassan fogy és az adajgolója is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

eagleszem

2018. augusztus 1.

Imádom! Zöld társa mellett ez a másik kedvencem. Imádom az illatát, könnyen beszívódik, a bőröm pedig finoman csillog. Többször újravettem. Remélem, sokáig kapható még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Lorna

2018. július 13.

Több vádpontban is bűnös: először is számomra nagyon mű illata van, másodszor nehezen szívódik be, harmadszor tönkretette a kedvenc pihipuha kék felsőmet, amin most olajcsíkok vannak. Biztos ad vajmi csillogást, de annyira nem hűha, az én kókadt lábaimat nem igazán dobja fel. Csak várom, hogy mikor fogy el. Viszont a szaga miatt alig használom, úgyhogy nem tudom, hogy ez így, hogy fog sikerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

csill87

2018. június 17.

Most vettem leértékelve a DM-ben. Arra pont jó, amire szántam, a vállakon és a lábon gyönyörűen csillog, már rég szerettem volna erre való terméket, így pedig fillérekért jutottam hozzá. Nem csillámos szerencsére, csak egészséges fényt ad. Viszont szerintem nem hidratál, én teljes testre nem tudnám használni. De nem is azért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

zsizmo

2018. április 20.

Imádom az illatát, reggel bekenem és még este is érzem magamon. Télen-Nyáron selymesen puha lesz tőle a bőr, gyorsan beszívódik és kellemes fényt hagy maga után. Durván 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

aimee82

2017. október 15.

Kellemes illatú, a nagyon száraz részeket szoktam vele kenegetni, és jól bevált, Nekem nem volt problémám a beszívódással, és nyomot sem hagy a ruháimon, viszont jóval később is érezni enyhén, hogy rajta van a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

agciika

2017. szeptember 30.

Pár száz forintért vettem még a nyáron, isteni az illata, és igazi csodaszer a száraz bőrre. Viszont olyan durva allergiás reakcióba lépett a nappal együtt a bőrömön amilyet még nem pipáltam!!! Égő, vörös foltok a lábamon, mellkasomon, karomon. Sajnos csak erre tudtam fogni, mert ahogy abbahagytam elmúltak. Most hogy beköszöntött a hűvösebb idő, előkaptam, és újra használom éjszakánként, és így teljesen működik a dolog :) Télire mindenképp érdemes lesz még egyet beszerezni, érzem ahogy issza be a bőröm, és az az illat........ :))) A kiütések miatt csak 4*, tanulság: nyáron nem fogom használni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

mimi99

2017. augusztus 30.

Régóta szemeztem vele,már csak a csomagolása is nagyon tetszett, de úgy voltam, hogy ennyi pénzt nem adok ki érte. Aztán megláttam 800Ft-ra leértékelve, és gyorsan vettem hármat is.
Sajnos NAGYON nehezen szívódik fel, de tényleg ez az egyetlen negatívum. Szép fényes lesz tőle a bőröm, és ez a fényesség sokáig ig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Lilcii

2017. június 28.

349 ft-ért!!! vettem a Rossmannban, elhoztam az utolsó kettő darabot, és milyen jól tettem!! Hihetetlen puha lesz tőle a bőröm, igaz kicsit nehezen szívódik be, de ennyi pénzért ajándék volt! Eddig maximális csillag jár neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

nikuci

2017. június 18.

Olyan jó illata van! Kicsit fényes felkenés után, és pihi puhi a bőr tőle. Szeretem.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide