Dove

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lorik.laura, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Kézkrémek

Intenzív kézkrém extra száraz kézre

• Azonnal megnyugtatja és hidratálja a száraz kezeket, különlegesen puhává és simává varázsolja a bőrt
  • Krémje nem zsíros
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

nemesmoni90

2019. október 16.

Nagyon jó az illata olyan tipikus Dove illata van.
Sajnos nem az igazi, bekenés után olyan mintha valami selyem kesztyű lenne rajtam. Nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Nagyon jó az illata olyan tipikus Dove illata van.

Ingrid123

2019. március 10.

Szeretem a Dove termékeket, de ez talán a leggyengébb kézkrém amit valaha hasznátam. Egy nagyon híg, folyós állagú valami, ami ráadásul úgy szívódik be, hogy ragacsos érzetet hagy maga után. A valóban száraz részekkel a kezemen semmit nem csinál, kb. 1 perc múlva ugyanolyan, mint krémezés előtt, csak ragacsos érzetű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 10.

zoja

2018. május 26.

Teljes pénzkidobás szép csomagban, ne ugorjatok be. Ez egy vizes állagú csumpi, amit csak kenegetsz, kenegetsz és egyszer csak egy furcsa bevonatot képez, amit le akarsz törölni, de nem lehet és elviselhetetlen amikor az ujjaid összeérnek, mert ott van ez a "van valami a kezemen meg kéne mosni azonnal" érzés. Drága, és nagyon rossz minőségű. Doveból marad a tusfürdő és a szappan, semmi kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

pEni

2018. március 26.

Az illata számomra kellemes, jól beszívódik, és hidratáltnak érzem utána a kezem.
Hosszú távú hatása nincs, egy nap többször is be szoktam kenni így a hűvösebb időben a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Milva07

2017. november 26.

Ajándék lónak...Száraz kezekre ez annyit ér, mint a hajnali harmat. Híg, csak csuszmatolom a kezemen, de nem szívódik és egy kézmosást nem bír ki. Ingyen sem kellene. És azért lapul ott egy-két piros is az incijében...Anyósom örülni fog, ő csak azt fogja nézni, hogy biztos drága volt. 0 pont virtuálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

Julianna777

2017. november 9.

Ajándékba kaptam a krémet, korábban Cashmere Comfort krémet használtam, de ez sokkal jobban tetszik. Isteni finom illata van, nagyon puhává varázsolja a bőrt. 1 hete nagyon csúnyán hámlani kezdett az ujjaim közti bőrrész, kb. 2x bekentem ezzel a krémmel és már nyoma sincs a hámlásnak. Száraz bőrre szerintem a legkiválóbb krém azok közül, amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

dettusbettus

2017. október 16.

Én is féláron vettem és eddig vegyesek a tapasztalataim.
Ha ki van repedezve a kezem, csípi. Lefekvés előtt szoktam bekenni, így reggelre puha lesz, azonban már a délelőtt folyamán kiszárad. Tulajdonképpen addig hat, míg 2x megmosom a kezem.
De az illata mennyei és gyorsan beszívódik.
Garnierrel felváltva használom, így jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Én is féláron vettem és eddig vegyesek a tapasztalataim.
De az illata mennyei és gyorsan beszívódik.
Garnierrel felváltva használom, így jó.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Akciosan jutottam hozza, mert mindig szerettem volna egyet, csak sokaltam az eredeti arat. Mert mar nem bizok egyik kremben sem, de igazabol nagyon finom illatot kolcsonoz, konnyed krem, amely gyorsan beszivodik es nem hagy zsiros erzetet, selymes puha kezeim lesznek tole. Ugyhogy pozitiv csalodas volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Andii17

2017. július 1.

Én anyukám által ismertem meg ezt a kézkrémet és megmondom őszintén nekem nagyon bevált! Az én száraz kezemre nagyon jó, gyorsan beszívódik és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

martsih

2017. február 17.

Akciósan jutottam hozzá, de már megbántam. Nagyon gyorsan kiszárad a kezem ha nem használok rá valami krémet és éppen kifogytam mindenből, a kedvencem nem volt a polcokon, ezért esett erre a termékre a választásom.
Az illata az én bőrömön kifejezetten büdös, nem bírom elviselni. Alig szívódik be, ragad és azt az érzetet adja, hogy azonnal mossak kezet.
Szerintem anyukám nyert magának egy kézkrémet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Szerintem anyukám nyert magának egy kézkrémet...

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Glycol Stearate, Petrolatum, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Arachidic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Arachidic Acid, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.