Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Ár: 990 , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 800 , Eladó: Gimami
Állapot: bontatlan , új, Helyszín: Budakeszi, fizetés: banki átutalás után , Foxpost , MPL
mariasoros

2019. november 20.

Nagyon fehérbőrű vagyok, télen már-már egészségtelen színnel. Ha nem csinálok semmit, mindenki kérdezi, hogy mi a baj. :D Egy ideig szoliba jártam, de már nem merek, annyi rosszat hallani a melanómáról. Ezt a barnító testápolót használom, amikor már nagyon lekopik a nyári, egészséges színem. Alapos radírozás után használom testre és arcra is. 1 alkalom is kitart napokig, nekem legalábbis elég, mert csak enyhe színre vágyom. Sajnos megvan a tipikus barnítókrém illata, de ha este teszem fel, akkor másnap már nem érzem. Irritációt nekem arcon sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Bolyka

2019. november 5.

Hiába, próbáltam kedvelni, de minden ilyen kérelmet utálok ami ilyen barnito szagú. Amúgy jó, de ha néha nem radiroz az ember hamar csíkos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

HarmatosHajnal

2019. október 19.

Nagyon-nagyon világos bőrömre vettem, elsősorban a lábaimra, mert az még a nagyon-nagyonnál is fehérebb. Nagyon sárga színt adott, az is kicsit csirkebőr hatást eredményezett. Végül összekevertem egy másik dove testápolóval, így használtam el a lábamra. Így már nem hangsúlyozta ki a pórusokat, nem lett annyira sárgás ( lévén higult), egy árnyalattal lett "sötétebb" a bőröm. Elhasználtam, de nem veszem újra. Ez már a második fajta önbarnító amit használtam, be kell látnom, hogy az én bőrszínemre nem jók ezek a termékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

rekucccc

2019. szeptember 12.

Az alapjáraton hófehér bőrömre én a sötét verziót válaszottam :D Ha óvatosan bánok vele, akkor nagyon szép színt kapok tőle, ha kicsit megszalad, máris narancssárga leszek. Mikor felkenem, egész jó az illata, viszont én mivel fürdés után kentem be magam, másnap kezdtem érezni azt a borzalom szagot, amit maga után hagy. Összességében szerintem nem egy rossz választás, ha valaki emelett dönt, de enélkül is el tudnám képzelni az életem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Liloo0828

2019. szeptember 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de nekem semmi hatása pedig egy hete kenegetem magam vele... csak eza gusztustalan barnitó szag... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

sztike

2019. július 28.

Szögre akasztottam a szolibérletet, mióta ez megvan. Ami azért vicces, mert pont azután találtam rá, hogy vettem egy 100 perceset: :D (Pécsi lányok, nem érdekel esetleg valakit? :D ) A sötét bőrre valót vettem meg (hófehérke vagyok egyébként kék szemekkel). Minden este használom, a bőröm puha és egyenletes barna tőle. Nekem alapból sárgás tónusú bőröm van, úgyhogy rajtam abszolút nem kelt természetellenes hatást. Az illatát is nagyon szeretem, és messze nincs olyan durva barnító szaga, mint a korábban próbáltaknak, a nyomós flakonból pedig az utolsó cseppig ki lehet sajtolni a krémet. Előtte Niveát használtam, ami hiába olcsóbb, szörnyen viszketett tőle a bőröm és nem is barnított ilyen szépen. Állandó kellék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

Máki

2019. július 4.

Én kifejezetten foltos lettem tőle, pedig ügyeltem az eldolgozásra, illetve hogy beszívódjon.. viszont arra tudok egy közepeset adni, hogy már másnap szép színnel ébredtem, szerintem nyáron még adok neki egy második esélyt.

UPDATE: júniusban lett egy alap napbarnította bőröm, gondoltam kipróbálom... Hát több, mint csodás, nem foltos, gyönyörű napcsókolta bronzos bőr. 4* csak azért, mert mintha lenne egy kis sárgás beütése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Panda

2019. július 3.

Eddig a legjobb önbarnítóm a St. Tropez Gradual Tan In Shower Lotion volt, de nem akartam ennyi pénzt kiadni most.
Gondoltam kipróbálom, egyébként nem rossz termék de nagyon kell figyelni, hogy egyenltesen kenjük fel, mert pl nekem lett egy ujjlenyomatom mell fölött és 2 hétig onnan nem akart lekopni- bezzeg a lábszáram azt 2-3 naponta lehet újra kenni : D
Felvitelkor kellemes az illata de 1 óra múlva azért igen érezhető az önbarnító szag- persze nem olyan durva, de vanhogy másnap is érzem magamon.
Amikor beszívódik valóban kellemes tapintású, hidratált lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Amikor beszívódik valóban kellemes tapintású, hidratált lesz a bőr.

bongi

2019. június 25.

Egyenletes, természetes barna színt ad, ápol és jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Egyenletes, természetes barna színt ad, ápol és jó az illata.

hgdsk

2019. június 19.

Az illata nem rossz, és jól is hidratál, de én konkrétan csak sárga lettem tőle. A sötét verziója viszont bevált, annak ellenére, hogy nagyon fehér a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.