Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

blanzsi

2020. július 1.

Fehér borom van ahhoz tökéletes én picit drágának látom néha de ha ezt érzem utána nem használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

rhaenys

2020. július 1.

Második önbarnítós testápoló amit kipróbálok. Természetes és egyenletes eredmény, nem lett foltos vagy sárga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kamea

2020. június 29.

Soha nem használtam még önbarnítót, se önbarnítós testápolót. Én nem ilyeneken nőttem fel. Az az itteni vélemények alapján azonban ez a testápolós kombó ígéretesnek tűnt. Óvatos duhajként a világosabb bőrre való változatot vettem meg. 4 egymást követő napon át használtam. Az első 2 nap után már aránylag jól látható volt az eredmény. A 3. nap után stagnált, a 4. nap után pedig mintha még fehérebb lettem volna tőle. Most kihagytam pár napot, aztán kentem be, de továbbra se látok változást. Bár mindent az előírásnak megfelelően csináltam (testradírozás, alátestápolózás) a könyökömnél mégis sárga foltos lett. Talán tényleg célszerűbb kihagyni a könyök és a térd területét.
Nem tudom, meddig lesz még kitartásom próbálkozni vele, ráadásul az illatát(?) is nehezen viselem.
Bár nincs tapasztalatom e téren, tőlem csak 3 csillagot érdemel, mert többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 29.

hjuditcrema

2020. június 29.

A sötét verzió foltos lett, ezért váltottam a világosra. Nagyon vékonyan kell kenni, a térdet, könyököt szerintem érdemes kihagyni.
Amúgy tökéletes, már másnap egy egészséges színt ad. Nem tudom, mennyire egyenletesen építhető a szín, ha napi szinten használja az ember (én általában csak hetente egyszer).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 29.

Rita0126

2020. június 12.

Első önbarnító amit próbáltam, szolizni nem szeretnék, a nap meg kikerül szóval nem igazán tudok barnulni 😂 hatása egyenletes és fokozatos, ha minden nap vagy 2 naponta kenném már szép is lenne az eredmény, de csak akkor szoktam ha itthon vagyok mert az a tipikus pirított szotyi szag nagyon zavar 😅 amúgy összességben nagyon jó termék, én már így is látom a különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

pinkyNiki

2020. június 10.

Hamar beszívódik, kellemes az illata, nem foltos. Kevés is elég belőle. Szerintem ideális annak aki nem szereti a szolit vagy csak egy kis enyhe barnaságot szeretne. Az külön tetszik, hogy van a világos bőrűeknek (mint én is) és sötétebb bőrre is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

anita33

2020. június 3.

Gyorsan felszívódik és szeretem az illatát is. Talán kicsit sárgás az árnyalata de lehet ez csak nekem tűnik furcsának. Ettől függetlenül szeretem és újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Poptie

2020. június 1.

Nem kedvelem a krémeket, viszont ez a barnító tényleg nagyon könnyen felszívódik. Az én hófehérkésnél talán 1 fokkal "sötétebb" bőrömet nagyon szép barnás árnyalattal fedi. Eléggé gyorsan szoktam magamra felkenni, így előfordul, hogy nem egyenletes a fedés, de ezt betudom annak, hogy nem nagyon tudom eloszlatni. Szerintem túl erős karotin szaga van, de összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

blairwaldorf

2020. május 31.

Nagyon félek az önbarnító krémektől, de örülök, hogy ezt bátorkodtam beszerezni! Annyira szuper. Nem foltos, nem sárga, hamar beszívódik.

(De, nálam sajnos korai volt az öröm... második réteg után foltos lett. :D A Nivea Q10 való nekem, sokkal lassabban alakítható ki vele egy barnább árnyalat, de könnyebb szépen bedolgozni a bőrbe.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Judy1

2020. május 27.

Eddig bevált. :)
Testápoló használat után vittem fel, eddig 3 egymást követő napon. Jól hidratál, nem hagy foltokat a bőrön, és nem fogta meg a ruháimat sem beszívódás után. Hamar felszívódik, kb. mint egy jobb testápoló.
Nagyon szolid színt épít, és én csak amiatt adok neki 4 csillagot, mert számomra túl kevés ez a szín - lehet a sötétebb árnyalatot kellett volna megvennem. Van ennek előny is, hiszen így nem lehet túltolni, de én örültem volna egy kicsit gyorsabb hatásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Eddig bevált. :)

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.