Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják
Szerkesztői kedvencek: 2016 május

Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Yeticica

2019. április 19.

A napokban egy fb csopiban is elojott a kerdes: mit gondolunk rola. Nos, bitang jo kis onbarnito. Szepen, egyenletesen barnit, sajna a budosseg elkerulhetetlen ezeknel a termekeknel, de en pl kedvelem ezt a szagot, hidratal is, az ilyen szeplso szokeknek, mint en, alapdarab nyarra. Vegyetek, vigyetek, mert kituno kence, es az ara is barati.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

ldra

2019. április 17.

Ezzel nem lehet mellé lőni, szép barna szín, foltok nélkül. Pedig én rossz vagyok és sosem hámlasztok előtte. Csodaszer

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

PDL201

2019. április 13.

Télen ezt szoktam használni. Nagyon jó kis krém, nem fog és nem sárgit be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Télen ezt szoktam használni. Nagyon jó kis krém, nem fog és nem sárgit be.

TLol

2019. március 29.

Imádom imádom! 3 éve volt egy szó szerint sárgító incidensem egy barnító krémmel ami igen drága volt, megfogadtam, hogy ilyeneket soha többé nem használok. 2 hetente jutok el szoliba, ám nagyon nehezen barnulok és irtó fehér bőröm van. Ezért tavaly nyáron elhatároztam, hogy mostmár sok napozás és eredménytelen szoli után muszáj valamilyen krémhez nyúlnom, utána olvastam melyik lehet a legjobb és ezt választottam. Egyátalán nem bántam meg, fantasztikus termék nekem már másnap is látszik az eredménye de nem szabad túlzásba vinni és akkor nem lesz semmilyen sárgás hatása. heti 2x kenem magam, de nem az egész testemen meg a fejemen se. Én csak ajánlani tudom...bár az illata miatt levonok egy csillagot, mert az elég kellemetlen pár óra elteltével...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

szfanni97

2019. március 26.

A legjobb önbarnító! Egyenletes és természetes barna színt ad. Másnapra már látszódik a hatása. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Lilluc

2019. március 13.

Nem hittem, hogy létezik tökéletes önbarnító krém.....aztán megvettem ezt :D
Egyenletes, szép bara bőrszínt ad már 1-2 használat után is. Nem foltos, nem sárga és nagyon jól hidrarál.
Az illata szerintem egyáltalán nem vészes. Nem jó, de csak akkor érzem, ha teljesen hozzányomom az orrom a karomhoz és úgy szimatolok :) de bőven kellemesebb, mint a többi hasonló önbarnító krém szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Nem hittem, hogy létezik tökéletes önbarnító krém.....aztán megvettem ezt :D

Lillaa

2019. március 11.

Imadom. Nem gondoltam volna hogy lehetseges az egyenletes es termeszetes barna szin elerese egy testapoloval de ennek sikerult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Redus2122

2019. február 12.

Leírom a véleményemet hátha ezzel segítek valakinek! 🙂
Nagyon szuper termék pedig aztán voltak kétségeim az elején, plusz nekem 3 használat után se mutatott szinte semmit.. már kezdtem feladni de mondom azért kenem még magam! Érdemes volt 5-6 használat után olyan szép színem lett! Nem kell alapozót se használom, szép színe van a bőrömnek nem vagyok sápadt se! A szaga sem vészes tűrhető igaz nem rózsa illatú de picit meg kell mosakodni reggel és ennyi!
Örülök hogy így télen se kell zombiként mutatkoznom hála neki! Nincs sárga beütésésem szép napbarnított szinem van :) érdemes kipróbálni! Csak türelem kell :) 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Leírom a véleményemet hátha ezzel segítek valakinek! 🙂

Rebeka020

2019. február 8.

Nekem másnapra azonnal meglátszik a hatása! Legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Nekem másnapra azonnal meglátszik a hatása! Legjobb!

Adribogyi

2019. február 2.

Egyik legjobb önbarnítós testápoló, nem hagy narancsága foltokat a bőrön, egyenletesen barnít, csak fontos, hogy ehhez egyenletes kell eloszlatni mindenhol és ugyanakkora mennyiséget, enyhe "ropi szag" érezhető ennél a testápolónál is így mielőtt az ember utcára mennem ajánlatos lezuhanyozni :D
De az ár/érték aránya szerintem megér egy 5-öst

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

De az ár/érték aránya szerintem megér egy 5-öst

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.