Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

suzume11

2022. május 16.

2 éve is és idén is adtam neki egy esélyt, de sajnos másodjára sem lett befutó. Bár nincs összehasonlítási alapom, de ez a tejeskávé szín, amire a hófehér lábamat színezte, nem nyerte el a tetszésem és a problémásabb részeket is (térd, boka) erősen megfogta dacára a bőrradírozásnak és a rendszeres hidratálásnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

utasiszilvi

2022. január 31.

Az önbarnítókkal kapcsolatban még keresem az igazit, de ez egy elég jó termék.

Az illata kellemes, az állaga könnyen kenhető, és a színével is megvagyok elégedve. Igazából durva változást nem okoz, de ez talán nem is azt a célt szolgálja. Egy gondom van, és ez az összes önbarnítóval: ha véletlenül nem jól mosok kezet, mindig megmarad a nyoma, ráadásul el is üt a kezem a testem színétől, szóval mindig elmegy egy idő után a kedvem a dologtól. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Az önbarnítókkal kapcsolatban még keresem az igazit, de ez egy elég jó termék.

Haa314

2022. január 3.

Sárgás a színe, ruhán foltot hagy és nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 3.

Sárgás a színe, ruhán foltot hagy és nem tartós.

sztike

2021. október 28.

Nővéremmel közösen vettünk egy Glamourt és elosztoztunk a kuponokon. Nála maradt a Dove-kupon,ezért megkértem, hogy vegyen nekem egy flakonnal a sötét bőrre valóból. Mivel szegény nővérem ki se látott a munkából, a sógorom ment el verekedni a jónéppel a 0. napon Pesten (minden elismerésem, pláne férfiként). Már akkor sejtettem, hogy problémás lesz a dolog, amikor a sima Derma Spa és a barnítós közötti különbséget magyarázni kellett, abban meg már végképp nem bíztam, hogy egy férfi észre fogja venni az árnyaltnyi különbséget a 2 barnítós flakon között. Fel voltam hát készülve, hogy rosszat fog hozni (így is lett), de sebaj, minden nő kapott már réteslisztet finomliszt helyett vagy mirelit sóskát spenót helyett, ha akkor nem futamodtam meg, hát most sem fogok.
Illatra ez jobban hajaz a klasszik Dove-illatra, az állagukban, beszívódásukban nincs különbség. Az összetevőlistákat egymás mellé téve egyből szemet szúr, hogy ebben jóval hátrébb van a DHA, ennek megfelelően nem is barnít olyan intenzitással. A sötétebb bőrre való verziót nekem elég minden másnap használni, így nem leszek sem foltos (radírozás nélkül sem!!), sem fakó, ezt viszont legalább 3 napig kell kenni, hogy valami látszatja legyen, így pedig egy idő után néhány helyen elkezd felgyülemleni a színanyag. Nem feltűnő, csak én látom kb., de nem örülök neki. A korábban használt Niveánál így is fényévekkel jobb, de összességében - még fehér bőrűként is - a sötétebb bőrre való verziót ajánlom, mert sokkal takarékosabb megoldás és sokkal látványosabb a hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

Juchytheone

2021. október 25.

Akciósan vettem, nekem egy két napig csinált valamit a bőrömmel és bőrömmel, alig fogta be. :/ nem újravevős, elhasználom testápolónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

ansc

2021. szeptember 16.

Az egyik legjobb és legkönyebben használható önbarnitós testápoló. A szaga borzalom,de szerencsére másnapra már nem igen lehet érezni. Viszont a hatása nagyon szép. Nem maradt foltos a bőröm egyáltalán. Kisit ragadós és használat után én alapos kézmosást javasolnék mert a körömágyakba nagyon szépen beleül a krém és másnapra jó erősen befogja ott a bőrt. A szaga és a ragacsosság miatt vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

mayasamara

2021. szeptember 2.

Sokáig ragadok tőle, 1. Használat után nem vettem észre semmit, de a 2. Után már szép visszafogott szinem lett (alapbol hullafehér vagyok) . Viszont hamar lekopik, de az illata enyhébb. Elhasználom, de azért van ennél jobb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Szfannisz

2021. augusztus 30.

Nekem nagyon fehér bőröm van, ezért már első alkalommal is látszott a változás. Elég hamar kopik, 2 naponta újra kell kenni. Nekem nem volt foltos tőle, viszont elég büdös. Természetes színt ad, nem sárgás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

urania24

2021. augusztus 26.

Az én bőröm vagy vámpírokat megszégyenítően fehér vagy piros, de sose kap természetes barnás árnyalatot. Ez segített! 2-3 alkalom után már emberi színem lett. Arcra is mertem használni, picit zsíros tőle úgyhogy sokat arclemosok, de nem kopik olyan gyorsan... kár, hogy nincs olyan, hogy kifejezetten arcra és matt hatású (vagy van?)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Dorci99

2021. július 13.

Másodszor vettem újra. Nos, nem azért,mert annyit használtam volna, hanem mert volt egy 2 éves időszak, amikor nem nyúltam hozzá.
Most pedig, amikor idén nyáron ismét szerettem volna picit kenegetni magamat vele, akkor már késő volt. Mivel érzékeny a bőröm,nem kockáztatok lejárt szavatosságú termékekkel. Így hát a napokban beszereztem egy teljesen újat.
És még mindig tetszik!!
A szagát szerintem meg lehet szokni. Nem túl erős, de azért érzem magamon.
Én nagyon világos bőrű vagyok, ezért hamar van eredménye, már egy használat után is legalább egy árnyalattal barnább vagyok.
Számomra egyenletesen fed, de érdemes előtte bekenni egy sima testápolóval a hajlatokat és a test szárazabb részeit . ( Radírozni is, de nem kell minden nap)
Sajnos kopni is hamar kopik rólam, de rendszeres használattal szinten lehet tartani a barnaságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

És még mindig tetszik!!
A szagát szerintem meg lehet szokni. Nem túl erős, de azért érzem magamon.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.