Dove

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. augusztus 17.

Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Ár: 2500 Ft szállítással , Eladó: ementalli
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Veszprém, fizetés: Bárhogy tudom küldeni

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lmarcella

2024. június 17.

Utazó kiszerelésben van meg hálistennek a világos-közepes barna szín, így nem nagy kár érte. Konkrétan semmit nem barnított, pedig egymás után 3nap is felkentem a lábaimra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 17.

ilovecrystals444

2024. május 28.

alig volt valami változás, pedig 10 napig minden nap kentem:( nagyon picit a karomon talál lehetett látni és egy kicsit narancssárgás is volt, ráadásul fura illata van
aki csak nagyon halvány színt szeretne, annak jó lehet, szerintem sokkal egyszerűbb habos barnítót használni hetente egyszer

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 28.

mommyskin

2024. május 22.

Kipróbáltam és imádtam. Szépen el lehet kenni,nincsen tőle sárgarépa színem és nem foltosan kopik.Ha az ember ügyesen keni fel,meg nem mondják,hogy ez barnító krém. Kéz és könyök "bütykön" iszonyat rosszul néz ki. Ott 5-6 árnyalattal sötétebb a bőr 😏

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

horvathszabinaa

2024. május 10.

Sokkal jobb a sima önbarnítónál, így testápolóba belecsempészve számomra a legkényelmesebb. Nem foltos és szépen fokozatosan lehet vele barnulni. Nekem egymást követő két napon keresztül kellett használnom, hogy elérjem a számomra megfelelő színt, de szuper! A világosat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 10.

Bangi

2023. december 8.

Nekem a sötétebb társa van meg, de nagyon szeretem. Valóban van egy erős illata száradás után, de számomra az is teljesen elviselhető. Szép kis enyhe színt ad, nem sárgul és nem foltos. Kezdő barnítózóknak tökéletes 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 8.

bence2010

2023. november 25.

Remekul barnit, egyseges felkenes utan a szaradast meg kell varni, igy egysegesen barnit, tobbszor ujravettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 25.

Janagiszava

2023. július 5.

Újabban nagyon érzékeny vagyok a napra nem barnulok, hanem nagyon gyorsan leégek. Ezért gondoltam, hogy önbarnítóval könnyebb lesz. Kesztyűvel viszem fel a krémet. A világos alig látszik rajtam. Nem lesz foltos a végeredmény. Viszont az illata a szokásos önbarnító illat. Még másnap reggel is érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 5.

sariszabo

2023. május 9.

Sok jót hallottam a termékről, de sajnos nekem nem vált be. Csak akkor láttam némi változást, amikor nagyon sokat kentem fel a bőrömre, akkor viszont elviselhetetlenül ragadt tőle a bőröm. Nem kellemetlenebb a szaga, mint a többi önbarnítós hidratálónak, és hogy valami pozitívat is mondjak, nem sárgít, illetve az ára nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 9.

Mancsoska

2023. április 29.

Első önbarnító termékem, szóval viszonyítási alapom nincs. Első használat után sem lettem foltos, szerintem nagyon jól eldolgozható a krém. Használat közben és utána pár órán át kellemes illata volt, majd gondolom elkezdett hatni, mert előjött a szaga. Alvás előtt kentem be magam, szóval volt annyira erős és kellemetlen, hogy felébredjek rá, pedig a legtöbb helyen azt olvastam, hogy ez nem lesz büdös. Reggelre nagyon szép színem lett, van egy sárgás árnyalata, de szerintem hozzám még jól is áll, emellé nagyon puha és hidratált lett tőle a bőröm. Egyszeri használat után a színe rajtam kb a 6. napig látszott, ekkor ismét bekentem magam vele, minden ugyanúgy történt ahogy az első alkalommal, csak ekkor már kipróbáltam azt, hogy másnap is használtam. Hát, így felépítve már elég csúnyán sárgás lett. Összességében így első terméknek nem rossz, el fogom használni, de mindig csak ha lekopott az előző használattal. Újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 29.

Princessklau

2023. március 5.

Megvagyok vele elégedve, már az első használat után látszódik az eredmény. Nem foltosan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Színezék. Barnás sárga.