Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. november 25.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

• Természetesnek ható barnaságot ad és ápolja a bőrt.
  • A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

floraszbo20

2021. május 11.

Kb. egy hete hasznalom en reggel kenem fel a neutrogena hydro boostos testapolojara, a ketto egyutt egesz hamar beszivodik, nem fog meg semmit es mar 2hasznalat utan lattam enyhe barnulast, nagyon elegedett vagyok vele,nem vagyok foltos tole sehol.:)
Nem drasztikus a valtozas de szamomra megis mert fal feher vagyok, es nem is szeretnek annyira onbarnitos barna lenni, azt majd a nyaralas elintezi termeszetesen:) Ajanlom ha te is igy vagy vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

AkInImOd

2021. május 10.

Kicsit elegem lett, hogy mindenki azzal piszkál, hogy túl sápadt az arcom (persze, 2 éve nem láttam nyarat, előjött a gyári színem. :D ), ezért elmerengtem azon, hogy ideje újra barnítókrémhez nyúlni.
A tavaly vett B.Tan Violet önbarnító habomnak nagyon fura szaga volt, amikor elővettem. Elszomorodtam, hogy tán megromlott-e? Arcra nem mertem felkenni, így kezemben a telefonon megnyitott Krémmánia weboldallal jártam a dm sorait. Az értékelések alapján esett erre a Dove termékre a választásom.

Nekem nagyon tetszik az illata (és a páromnak is) - eddig az összes barnítókrémnek megvolt az a büdös és kellemetlen aromája, de ezen nem érzem, csak azt, hogy finom, számomra kellemes. Alapos bőrradírozás és ápolás után elkezdtem kenegetni vele az arcomat, nyakamat, vállaimat. Vékonyan és egyenletesen felkenhető, viszonylag hamar beszívódik, enyhén ragad. Pár alkalom után már látszik, hogy egy kemény árnyalattal sötétebb az arcom, mint korábban - ezt onnan tudom, hogy az amúgy szintén világos, bár enyhén sárgás korrektorom újra beleolvad a bőrömbe, és a szem alatti karikáim sem ütnek akkorát a tükörbe nézve, hát még, ha lekenem azokat a rózsaszín eltüntetővel. :)

Ami miatt nem kap max pontot: habár az arcomon nem okozott semmi galibát, a vállaimon apró fehér mitesszerek bukkantak fel, pedig ott már régóta panaszmentes voltam. De eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Nicy011

2021. május 10.

Az első önbarnítós testápoló, amit kipróbáltam. Már-már majdnem hófehér bőrömnek az első alkalom után enyhe színt adott, 2. és 3. alkalom után, pedig már látszott, hogy nem sárga, hanem szép barnás bőr színű lesz a végeredmény. Egy-ket helyen láttam úgy, mintha sárga lennék, de ez csak a fény miatt látszott így. Mivel szoliba nem járok már évek óta, ezt az alternatívát találtam ki magamnak. Nem tudom meddig fog megmaradni rajtam a szín, de kenegetem mindennap. :) Ráadás plusz: nem hagy foltot, nem pattogott ki az érzékeny bőröm, arcra is bevált.
Egy dolog, ami negatívum, de ezt el is lehet engedni: beszívódás után, pici ragacsos érzést hagy a bőrön, mintha cukorszirup lenne. Nem zavaró, nem kellemetlen, de azért érezni. A sötétebb verziót is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Leibingeredina

2021. április 28.

Első önbarnító amit használtam nekem bevált nem túl fehér érzékeny bőrömre, enyhén barnított nem sárgultam be és csíkos sem lettem, a szaga nekem kicsit szoliszag ez nem tetszett benne 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Onodiencsi

2021. április 18.

Ez az első önbarnítóm és nagyon elégedett vagyok vele. Hasonlítási alapom nincs, de a fehér bőrömön szép, egységes barnás (nagyon kicsit sárgás) színt adott. Bőrradír és hámlasztás után kentem fel és szép egységes lett :) Az illata sem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

martien0418

2021. április 17.

Nem vagyok hófehér bőrű de nekem egy árnyalatnyit nem barnított. A másik változata pedig jó. És ahhoz képest hogy barnító nagyon jó az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Manocska04

2021. április 8.

Szuper termék! Nem hagy foltot, hidratál és szépen barnít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Szuper termék! Nem hagy foltot, hidratál és szépen barnít.

Cseresznye1006

2021. március 22.

Pár éve ezt használjuk a lányomma, ha megjön a tavasz. Állaga rendben, könnyen kenhető, de azért ennél is oda kell figyelni arra, hogy jól eldolgozzuk, egyébként előfordulhatnak foltok. Illata elfogadható, ezen is érezni azt a bizonyos "önbarnítós" illatot, de használtam korábban olyan terméket, ami ennél sokkal nehezebben tolerálható volt ebből a szempontból. Természetes színt kölcsönöz, nem kreol börűeknek való. Nekem megfelel, nem kisérletezgetek másikkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

donttellthem

2021. március 22.

Szerintem nagyon szuper: könnyű használni, enyhe, természetes színt ad, nem lesz foltos, nem fogja meg a tenyeremet, illetve az ágyneműt sem, hamar beszívódik. Ez a világos változat tényleg nagyon enyhe színt ad, senki ne várjon tőle csodát, de legalább valóban természetes hatású, és el lehet mélyíteni a színt többszöri használattal. Ki fogom azért próbálni a sötétebb változatot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 22.

orsiszilagyi

2021. március 20.

Nekem túl világos + túl erős az illata és az ágyneműmet is megfogta..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Nekem túl világos + túl erős az illata és az ágyneműmet is megfogta..

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.