Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Gyengéden hidratáló testápoló szatén gél és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Javítsd bőröd feszességét és rugalmasságát egy igazi spa élménnyel minden nap!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, melynek kulcsfontosságú hidratáló komponenseit természetes magvakból préselt olajokból nyertük
  • Merülj el a könnyed spa-élményben, miközben a testápoló a bőrsejtek mélyén* fejti ki hatását, így biztosítja a sejtek hidratáltságához és rugalmasságához szükséges tápláló anyagokat
  • Gyengéden hidratál, hogy visszaadja bőröd rugalmasságát és feszességét
  • Vízililiom és uborka illatjegyei egyesülnek az ibolyaszirmok frissítő illatával, melyeket remekül kiegészít a szantálfa, pacsuli és az édes pézsma kombinációja
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Ivy1986

2019. június 11.

Annyira nem nagy eresztés,kicsit többet vártam tőle. Szerintem ugyan annyit tud mint bármelyik másik testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Platina890413

2019. április 19.

Akciósan vettem a terméket-még szerencse. Darabos / mint ha romlott lenne,pedig nem az. Akármit is csináltam,nekem mindig ragadós érzetet hagyott maga után-illata elmegy. Nem használtam el (kb.kettő hétig próbáltam megszeretni,de nem ment) mert,én személy szerint utálom ,ha ragad a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

misane

2019. április 5.

Pár hete vettem, az illata fogott meg leginkább....az valóban jó, de hiába dolgozom el szépen, nekem ragacsos érzet marad utána, így nem lett akkora kedvenc, mint amennyire bíztam benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

Brndtt

2019. január 23.

Sokáig kerestem valami olyan testápolót ami hidratál, gyorsan beszívódik és még az illata is jó. Ebben a testápolóban minden megvan. Számomra egyszerűen kellemes csalódás volt mert nem gondoltam volna, hogy tényleg megszeretem. Minden reggel használom és körülbelül 10 perc mire beszívódik szóval elég hamar. A bőrömet azóta puhábbnak érzem. Használat előtt érdemes felrázni mert velem is előfordult, hogy víz jött belőle.
Azért adok négy csillagot mert a feszesítő hatását nem érzékelem. De kitudja, lehet még fogom, én bízom benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

bogdanbianka

2019. január 15.

Teljes csalódás. Illata elviselhetetlenül erős, ha felrázom, ha nem, úgy folyik mint a víz, nagyin nehéz vele bánni. Nem szívódott be a bőrömbe, cserébe "összegalacsinosodott" és lepotyogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Anita1984

2018. október 16.

Mindennapos használat mellett selymes hidratált bőrt kapunk. Állaga gyorsan beszívódó, illata diszkrét frissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

valkayszaszi

2018. október 8.

Az olajos verziójából bespájzoltam tavaly, azt nagyon szerettem. Viszont nekem ragad ha egy kicsivel több krém kerül rám. Viszont határozottan jobb, mint a görgős verzió, azt is próbáltam. Az illatáért egyenesen odavagyok. Hatása.. hát a fene tudja. Szeretném azt hinni, hogy ér valamit. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

LiiL

2018. szeptember 19.

Nagyon könnyen beszívódik, nagyon NAGYON finom az illatta. Néha még a hajvégeimre is kenem. Viszont, szerintem túl drága, és fél csillagot le tudnék vonni amiért alig lehet kiimádni a tubusból az utolsó pár alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Andus

2018. július 22.

Nagyon szeretem, finom illat, nem zsíros! Többediket veszem már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Nagyon szeretem, finom illat, nem zsíros! Többediket veszem már!

ironkinga

2018. július 18.

Egyszerűen hihetetlen, hogy hogyan "eltűnik" a bőrön! Egyáltalán nem hagy nyomot, nem lesz minden krémes a környezetemben. Nagyon szeretem az illatát is, nekem nem tolakodó, mint az előttem kommentáló társaimnak. Én nagyon szeretem, és már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.