Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   884 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2012. november 12.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A Dove szerint a ragyogás nem csupán különleges alkalmakra szól. Minden nap vágyunk rá. Ezért alkottuk meg a Bőrpuhító Selyem Habfürdőt, amely kényeztető illatanyagok, 1/4 rész hidratálókrém és értékes bőrápolók pompás kombinációja.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Moni86

2018. május 26.

Nem szerettem. Szárította a bőrömet. Amikor pedig tusfürdő helyett használtam, nagyon csípett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

OPetra

2017. január 13.

Nagyon sokáig számomra nem létezett más tusfürdő, csak a Nivea. Anyukám mindig is Dove-párti volt, hisz elég száraz a bőre és a Dove termékek nagy része kifejezetten jól hidratál. Egy vásárlás alkalmával ilyen került a kosarunkba. Este fürdéskor változott meg a véleményem:a csodás illata, a krémessége azonnal elvarázsolt. Nem csak a fürdővízbe került, hanem magamra is használtam. :D Azóta csak ilyet vásárolok, nagyon nagy kedvencem lett. A bőröm puha, az illat tartós, sokáig érződik, szerintem ez a tusfürdő egy csillagos ötös termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Bebek

2015. július 11.

Nagyon jó illata van, kérmes, nem szárít. Itthon vettem észre, hogy nem tusfürdő, hanem habfürdő, de kit érdekel. :)))
Ja és én 750 ml-set vettem, 870 Ft-ért az Eurós boltban, szóval abszolút megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

szivecske

2015. június 19.

Görögországi nyaralásra felejtettem el tusfürdőt vinni, és ott ez tűnt a legolcsóbbnak és legjobb illatúnak, na meg ismertem a márkát. Észre se vettem, hogy ez nem tusfürdő, hanem habfürdő. Tusfürdőnek szinte tökéletesen szuperált, imádtam az illatát, tetszett a hatása is, bár egy icipicit szárított, de mivel ennek se volt az a tipikus Dove mellékillata, azért belopta magát a szívembe. Itthon eleinte valamiért mindig a tusfürdők közt kerestem, de rájöttem, hogy jé ez habfürdő volt. Újra azóta még nem vettem, de biztos, hogy nemsokára megveszem, Eurósban kifejezetten olcsó ekkora mennyiségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

zsóci

2013. november 19.

imádtam, nagyon kellemes illat, finom krémes állag, jó hidratálás, csak az árát sokallom picit. mindenképpen újraveszem, ha találkozom vele akcióban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Babooca

2013. május 4.

Jó illatú és kellőképpen habzott is. Amíg nem váltottam natúr szappanokra, sokszor vette újra Anyukám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

babanyuszi

2013. április 4.

Bár nem túl szépek az összetevői, valamiért mégis vonzódom a Dove termékekhez. Egyszer volt ilyen habfürdőm, szívesen használtam, jó illata volt, nagyon habzott és feltűnően hidratált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!