Dove

Ár:   224 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 224 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rannie, Módosítva: 2012. január 12.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 224 Ft

Kombinálja az 1/4 rész hidratáló krémet a friss uborka és zöld tea üdítő illatával.

Kiszerelés: 100 g

Ár: 224 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1000Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, bontatlan ajándékdoboz, Helyszín: Tápióság, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel, posta

mlexa

2020. április 20.

Nem szárít, hosszantartó az illata. Ár-érték arányban szuper. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Nem szárít, hosszantartó az illata. Ár-érték arányban szuper. Sokáig elég.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Az arcomon használom, az uborkától kicsit csökkent rajta a gyulladás és nem szárította ki az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

zsofi207

2019. április 11.

Rettentően kemény a víz ahol élek, és próbaként Dove szappan mellett döntöttem. Iszonyú száraz, repedt volt a kezem, de mióta ezzel mosok kezet, nem szárítja a bőröm. Puha és kellemes illatú is marad. Ajánlom száraz bőrre mindennapos kézmosáshoz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

blackrose

2019. március 9.

Nagyon erős az illata. Szerintem a legerősebb az összes közül. Nem igazán szeretem az uborkás termèkeket, de a zöld tea nèmileg ellensúlyozza.Használat közben erősen megmarad az illata, utána diszkrètebben èrzem a bőrömön ès így pont jó. Mint a többi Dove, engem ez sem szárít. Nem rossz, de a lágyabb illatokat kedvelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

andrea91

2018. július 4.

Én kifejezetten utálok folyékony szappannal kezet mosni, és elég gyakran mosom - szóval igazán sokfélét próbáltam már;D
A házi szappanokat kifejezetten rühellem, vagy 20-30 félét használtam el (valahogy) és azon kívül hogy nem tisztítottak eléggé, büdösek általában és igazán undorító állaguk lesz nagyon hamar - pedig mágneses szappan tartóm van, nem ázik a lében...
Szóval hiába a szép összetevők ha egyszer nem jók semmire.
Ezt szeretem nagyon. Jo az illata, nem mallik, nem nyulik, nem szarit es jol tisztit.
Az arcom nem ezzel mosom, nem igazan arra valo szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Szóval hiába a szép összetevők ha egyszer nem jók semmire.
Az arcom nem ezzel mosom, nem igazan arra valo szerintem.

Csipetke

2018. április 7.

Isteni finom illata van. Nagyon krémes állaga van, kellően habzik, sőt nagyon jól habzik.Finom puha lesz tőle a bőröm használat után, de azért azt nem mondanám, hogy nem kell utána testápoló. De az illata sokáig megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

superdori

2017. augusztus 29.

Csodás illat, jól tisztít, szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Csodás illat, jól tisztít, szárít.

Bubucim

2017. május 14.

Minden nyáron állandó helye van a fürdőszobámban. :) A Dove uborkás termékcsalád minden tagját használom nyáron. Ez a szappan is hozza a szokásos Dove-minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

senskin

2017. április 23.

Arcmosásra, frissítésre is jó, akinek zsírosabb a bőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Arcmosásra, frissítésre is jó, akinek zsírosabb a bőre. :)

tátombák

2017. április 18.

Mama kért meg, hogy vegyek neki szappant, ő a "tömbszappant" szereti kézmosásra, én a Dove illatokat, úgyhogy nem volt nehéz dönteni. Szuper állaga és frissítő illata van, sokáig érződik a bőrömön. Szeretem használni, megjött a kedvem hozzá, hogy itthonra is beszerezzek egyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1