Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló deo stift alma és fehér tea illattal, ¼ rész hidratálókrémmel.

PinkMcFreeze

2019. június 16.

2019.03.13.
Nagyon kellemes az illata, friss, tavaszi, édes, de természetesen nem alma illatú, emiatt picit bánatos vagyok, de annyira tetszik, hogy ezt most megbocsájtom :) Még tesztelés alatt van, de eddig jól teljesít, akárcsak a körtés társa, az átlagosnál jobban izzadok, mert ilyen fajta vagyok, szóval később jövök egy up véleménnyel, bízom benne, hogy minden szép és jó marad a későbbiek során is ;) Nekem külön tetszik, hogy ilyen gyümölcsös illatokkal jöttek elő, az utóbbi időben, nálam ez egy nagyon nagy piros pont a Dove márkának <3 (:

UP: Sajnos több hónapos használat után nálam is kijött az, amit többen ìrtatok, hogy kevés ideig tartós az izadásgátló hatása, a spaynél is ugyanezt tapasztaltam 😕 Az erős kezdés utan le kell pontoznom, mert ìgy ez egy átlagos termék, finom ilattal. Még ha nem is izzadtam annyira, mire hazaértem is vállalhatatlan volt. Nem fogom újra venni, a körtés társa sokkal jobban bevált 😐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

2019.03.13.

vanillacaramella.sweet

2019. június 2.

Rajtam kifejezetten friss, tiszta illata van, mint a frissen mosott ruhának,pontosabban annál is jobb.
Nekem nagyon nagyon tetszik, olyan ropogós alma ès almavirág illatú, kis friss üde fehèrteàval.
A melegben leizzadva sem èreztem magamon izzadtságszagot, csak a stift finom krèmes-almaviragos-teás illata csapott meg, az ,hogy vizes az ember a hajlatokban, az normalis, nem az izzadast gàtolja, be is gyulladna a bőr,ha azt tennè. Inkabb szagok,baktèriumok ellen vèd a stift.
Biztos,hogy újra veszem a Powder Soft-tal együtt! Kivàló lesz a nagy nyári melegben az üdesègèvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

HontiAgi

2019. május 6.

Szerintem édesített izzadtságszaga van. Ritkán ítélek gyorsan de ezt kb 2 használat után kedvem lenne áthelyzni a kukába.

Még annyit hozzátennék, hogy minden de minden ruhát befog. Öröm utána mosni. Most ment a kukába :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

rimfruaa

2019. április 29.

Nagyon szeretem a márkát egyébként is, szinte mindig Dove deo-hoz nyúlok a polcokon. Ennek a kiadásnak nagyon tetszik az illata (bár sokaknak nem jön be, nekem mégis ez a szubjektív véleményem) és a hatása is megfelelő, úgy ahogy, nekem az összes többi Dove deo is. Plusz pont, hogy állatkísérletmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

nagyheni92

2019. április 12.

Sokáig, évekig Nivea golyós dezodort használtam.... na de mért? Átpártóltam 😀 én sem érzem benne a tipik almát, valami édes illata van, az tuti! De egésznap bírja! Imádom! Csak butus voltam, hogy nem golyósat vettem, de ezzel sincs gond! Sok fekete felsőt hordok, és a hónaljnál nem üt át napközben. Csak néha amikor először bekenem és utána azonnal veszem fel a felsőt és a felsö oldalán lesz picit fehér dezodoros. De vízzel azonnal lejönn. Nem úgy mint a Rexonás krémes dezodornál, állandóan átütötte a hónomalját, egyik felsőmből meg ki se tudtam szedni a Rexonás dezodort! Szóval imádom ezt a Doveot ❤️ A Nivea az nem bír egésznapot és én izzadok is attól. Nagyon kínosnak érzem azt, mégha nem is büdös. Ennél semmi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Arianne

2019. március 12.

Hozza az elvárt Dove-hatást, nekem nagyon tetszik az illata! Édeskés, könnyed illat, egyáltalán nem émelyítő. A körtésről váltottam most át erre. Egyelőre elégedett vagyok! :)

Update: Sajnos pár nap használat után azt tapasztaltam, hogy valamivel gyengébb az izzadásgátló hatása, mint a többi dove dezodornak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Andi777

2019. február 20.

Nincs nagyon koze az alma illathoz, inkabb enyhen edeskes friss illat, tehat eleg szolid,de nem rossz.A hatasa a szokasos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8