Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2016. április 29.

Kiszerelés:   250ml
Kategória:   Tusfürdők

A Dove szilva és japán cseresznyevirág illatú tusfürdő érezhetően puhábbá és simábbá teszi a bőrt már egyetlen zuhanyzás után.

Destina

2019. május 5.

Hosszantartóan érződik az illata a bőrömön, emellett nem irritál és nem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. április 17.

Sem a lilás pirost, sem a kék színezéket nem tudom hová rakni, ugyanis egy teljesen fehér színű és fehér habú tusfürdőről van szó, gondoltam már arra is, hogy azért tették bele, hogy valamilyen másik színt fehérré tegyenek, de annak meg nem nagyon van értelme. Az összetevőivel úgy összességében nincs bajom, nincs érzékeny bőröm de néhány terméktől előjön az allergiám, főleg így tavasszal, szóval örülök, hogy idén úgy néz ki megúszom, persze ezt lekopogom. Aki ismeri a Dove tusfürdőket annak nem mondok túl sokat, hozza a szokásos Dove minőséget, nagyon lágy, krémes a textúrája, könnyen habzik és egyáltalán nem szárít, ami miatt viszont ez a termék megfogott, az a plusz hidratálás. Mert ez az én bőrömet valóban hidratálja, nem annyira, mint egy zuhanyzás közbeni testápoló, de valamivel jobban, mint egy átlagos tusfürdő, ami nekem különösen jó, mert általában nem száraz a bőröm, nem is szoktam soha rá sima hagyományos testápolókat kenni, de néha-néha jól esik egy kis zuhanyzás közbeni testápoló, ez a tusfürdő viszont minden napos használat mellett teljesen szinten tudja tartani az egyébként normál bőrömet, szóval én meg vagyok elégedve és rengeteget ad a használati élmenyhez, DE... ha már használati élmény akkor meg kell jegyeznem az illatát is. Hogy így beleszagolok egy picit sima, egyszerű, tusfürdő illata van, kellemes, de egyáltalán nem jellegzetes, nagyon sok tusfürdőnél ilyen illat köszön vissza, vagy legalábbis hasonló, ha nagyon szimatolom kiérzem belőle a szilvát és egy kis virágos illatot is, nagyon friss, inkább tavaszi vagy nyári illata van, de egyszerűen annyira intenzív és annyira mű, nincs sem igazi virág illata és nem kifejezetten gyümölcsös, összességében egy mű illat ami pluszban még erős is, én nem bírom használni, egyszerűen émelyít és még a fürdőszobában is túl intenzív. Összességében nekem ez a termék sajnos használhatatlan, pedig egyáltalán nem vagyok válogatós és tényleg nagyon tetszik az állaga és a hatása, de ezt az illatot nem bírom sem megszeretni, sem elviselni, úgyhogy ez nekem 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 17.

Antioxidánsok: Prunus Salicina Fruit Extract, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színezék. Lilás piros.