Dove

Ár:   343 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ciemat, Módosítva: 2012. február 6.

Kategória:   Szappanok

Különlegesen gyengéd összetevőkkel.

Kiszerelés: 100 g

Teniko

2015. december 30.

Nyáron igazán frissítő. Nekem nagyon tetszik az illata. Kissé szárít, de elnézhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

diabereg

2014. augusztus 30.

Nagyon kiszárította a bőröm :( az illata finom, de sajnos ez így mit sem ér...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Nagyon kiszárította a bőröm :( az illata finom, de sajnos ez így mit sem ér...

Wildcat75

2013. november 26.

Ezt a szappant inkább nyáron használom, nagyon jól esik olyankor a friss illata...
5 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 26.

5 csillag...

Druszilla

2013. július 14.

Határozottan nagyon szárítja a bőrt. Mindemellett finom az illata, így lábfürdőzéshez szoktam használni, amikor a radírozó hatása jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

timity

2013. június 3.

Nekem nem tetszik igazán. Sőt...Soha nem venném újra! A bőröm szárítja, és zuhanyzás után tapintásra is rettenetes érzés. Egy jó van benne, az az illata. Párom is használja (jobban mondva már csak ő veszi kézbe ezt a márkát), neki nem szárítja a bőrét. Mindenkinek más a bőre, az enyém extra érzékeny, az övé normál.. Most csak a magam nevében pontozok, az illata miatt: 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

AlmásiKriszta

2013. március 2.

Isteni az illata és nagyon kellemes a radírozó hatás. Valóban nem habzik úgy a Dove, mint régen és az a nagyon krémes hatás sincs meg de ezt (és van még egy új illat) szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

Heidi

2013. február 18.

Én szeretem ezt a szappant,mert friss érzést biztosít és az illata is citrusos.Leginkább nyáron szoktam használni, a tusijával együtt,mert akkor még jobban feldob.Szeretem benne a kis élénkítő gyöngyöket,mert feldob. :D Ez a szappan radíroz is picit,de a tusija nem. Tőlem megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Csucsundra

2013. február 9.

Sajnos a Dove szappan sem a régi, ahogy ez a változat sem. Azelőtt, mikor megjelent, vastag, krémes habja volt, most pedig nem habzik semmit, ezért nem is tisztít olyan alaposan. Az összetevőket pedig inkább hagyjuk. Semmi köze a szappanhoz, ami jó esetben növényi olaj/zsír + nátrium hidroxid. Minden vacakkal van teletömve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

lilielli

2013. február 9.

A citromos tusfürdője nagyon szuper a Dove-nak és gondoltam megveszem ezt a citromos szappant is. Még 8-10-szer se se használtam és mit mondjak... hát esik szana szét, mállik, pedig a szappantartóból a vizet mindig kiráztam. Rossz az állaga és egy kicsit szárít is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

black_cico

2013. február 3.

nekem a go fresh restore verziója van meg aminek kék színű a szappanja, ez asszem vmi új, jó illatú és nem szárít, selymes bőrt hagy maga után, összességében minden Dove szappan tökéletes arcmosásra :)
geucsa, én használtam a Himalaya szappanját és egy rakás .... :D a fogkrémjében meg egy "szép" piros pöttyös összetevő van, a natúrkozmetikumok amúgy is egy nagy kamuk, az lehet, h növényi kivonatokból vannak, csak azok általában romlandóak és, h egy kis mikroorganizmusos fertőzést elkerüljünk telerakják formaldehides tartósítószerekkel amik rákot és egyéb nyalánkságokat okoznak.. nem mondom, h a Dove-ba csupa jó dolog van, de a natúrkamu sem jobb semmivel.. persze ez csak az én véleményem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1