Dove

Ár:   717 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Tusfürdők

Tiszta uborka kivonattal és nyugtató zöld teával érezhető felfrissülést nyújt, megadva a hidratált bőr tiszta, friss érzetét.

violetpanther0128

2021. november 14.

Kevésbé szárít, mint a drogériás saját márkás tusfürdők, és meglepően kellemes az illata. Árban is abszolút elfogadható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

HyperBunny

2021. június 21.

Ezt időről időre újraveszem, frissítő illata van, egyébként pedog egy teljesen átlagos tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Vansalinda

2021. június 21.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Űjravevős! Esetleg picit szárít télen, így ez kevés, de nyáron pont tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 21.

Erika80

2021. június 18.

2019. jún. 12.: Nagyon frissítő ugyanakkor megnyugtató vele a fürdés. Nem szárítja a bőröm. Szerintem fogok még venni belőle.

Update: Azóta újravettem és töretlen a szeretetem iránta. Nagyon finom az illata és kellemes az állaga. Frissítő élmény a vele való tusolás és még az utána eltöltött kb. fél óra, mert a bőrömön simán érezni addig. A fürdés/tusolás általi tisztaság érzetet fokozza. Szerettem, még újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

DianaS

2021. június 18.

Extra friss, nekem nem jött be az illata, erőszakos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

Extra friss, nekem nem jött be az illata, erőszakos.

Beya93

2021. június 17.

Ennek is marha jó illata van, ebben a nagy melegben igazi frissítő. Jó krémes is így a bőrt nem szárítja ki és sokáig megmarad az illata. Újravevős 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Betti1113

2021. június 7.

Imádom a dove termékeket és ebbe ez a tusfürdő is beletartozik. Nagyon jót tett a bőrömnek, ápolta, puhította, nagyon jó érzés volt ezzel fürdeni. Az illata elsőre kicsit fura volt, de engem azonnal megnyert. Imádtam és amint lehet újra is veszem. *-*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Dorababa86

2021. május 26.

Az egyik kedvenc tavaszi-nyári tusfürdőm, általában a jó idő beköszöntével szoktam újravenni. Nagyon kellemes, nem túl erős az illata, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Dorotii66

2021. március 26.

Karácsonyra kaptam ezt a tusfürdőt, pont olyan mint a Dove többi terméke. :) Az illata kicsit furcsa volt az elején, az uborka jobban dominál benne mint a zöld tea szerintem, de egyébként nem rossz és felfrissítő érzést ad fürdés után. Jól habzik, nem szárít, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

betty23

2020. október 17.

Én soha nem használtam még Dove tusit ezelőtt. Alapjáraton én inkább a frissítő gyümölcsös illatokat kedvelem. Télen mindig valami neutrálisabb illatú tusit szeretek fürdéshez használni, nem azokat a tipikus hideg idővel asszociált édes cukoros-diós-sheás termékeket. Én érzem ezt a teás vonalat is benne, van benne valami friss, de mégis valami púderesség, nem orrbamászóan intenzív. Nem gondolon, hogy kifejezetten szárítana, vagy hidratálna. Ez egy teljesen korrekt tusfürdő, mind árban, mind hatásban. Tiszta leszek, no. :D Nem érzem azt, hogy nekem ezt újra meg kell vennem, így én 4 csillagot szavazok neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emolliensek: Helianthus Annuus Hybrid Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauric Acid, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Palm Kernelate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoyl Glycinate, Lauric Acid, Sodium Lauroyl Isethionate, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol