Dove

Ár:   717 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Tusfürdők

Tiszta uborka kivonattal és nyugtató zöld teával érezhető felfrissülést nyújt, megadva a hidratált bőr tiszta, friss érzetét.

barbigirl21

2020. július 2.

Ajándékba kaptam, a szokásos Dove minőség :) Kellemesen tápláló érzést nyújt és tényleg frissítő az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

dodeszka95

2020. június 27.

Nagyon szeretem az illatát.Főleg nyáron.A Dove tusfürdők váltak be nekem a legjobban,csak az illatokat szoktam váltogatni,télen mindig a naturt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

PrincessBell

2020. június 2.

Tejes állagú, erősen uborkás illatú tusfürdő. Kellemes használni, de én csak az illata miatt használom, "másodlagos" tusfürdőnek.
Egyszer használtam csak magában, akkor kiszárította a bőrömet és tisztának sem éreztem magam utána annyira. Többet nem veszek ilyet, de egynek jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

demeterne

2020. április 27.

Elsőre az illata nagyon furcsa volt, de már megszoktam és egész jó. Egy próbát megért. Viszont az én bőrömet kiszárította szóval nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

bibike2000

2020. április 21.

Anyukám vette nekem, mivel ő csak Dove-ot, Babát és Niveát használ. Nagyon furi volt neki is az illata először, ezért ódzkodva vette meg nekem. Fürdés közben teljesedik ki, frissítő az illata,puha bőrt varázsol. A legjobb tusik közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Krin003

2020. április 21.

Erről a tusfürdőről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, szerintem. :) Isteni frissítő illata van,ami zuhanyzás után is sokáig érződik, én egyszerűen nem tudom megunni, de persze az illat az mindenkinél másképp érvényesül. Ami fontosabb szerintem tusfürdő téren, és igazán kevés tusfürdő tudja, hogy nem nagyon szárítja ki a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Lexy00

2020. április 14.

Egyszerűen imádom az illatát, tavasztól kezdve nyár végéig nagy szerelem ez a tusfürdő. Kíméletesen tisztít, nem szárítja a bőrt, számomra hozza a megszokott Dove minőséget. Abszolút 5 csillagos lenne, ha nem tartalmazna DMDM Hydantoin-t, így csak 4* marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Cincyke

2019. november 15.

Sporos, friss illat, kellemes a kremessege. Viszont jol le kell onliteni, mert, ha veletlen egy picuri rajta marad a boron, akkor irritalo lehrt. Nyaron esik a legjobban az illata, igazi kis husito fefrissules.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Petra97

2019. szeptember 28.

Igazi szerelem tusfüdő! Testápolójával együtt használom, egymást nagyon jól kiegészítik. Érzékeny bőröm nagyon kevés terméket szeretne elfogadni, és Dove terméket nem tudtam eddig használni. Egyáltalán nem szárít és táplált érzetet hagy maga után. Bár a drogériákban folyton hiánycikk, ezért kisebb üzletben szoktam vásárolni. Ezerszer is újravevős!!! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Lorsza

2019. szeptember 19.

Erdekes illat, nem szokvanyos. Elsore furcsa volt, de hozzaszoktam, es egesz jo:) Ahogy elottem irtak, friss erzetet ad, es jol tisztit, bar teny h nem nagyon habzik... ettol fuggetlenul szeretem-tisztasagillat<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emolliensek: Helianthus Annuus Hybrid Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauric Acid, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Palm Kernelate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoyl Glycinate, Lauric Acid, Sodium Lauroyl Isethionate, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol