Dove

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló frissesség, mely újraéleszti tested-lelked. A mandarin és tiara virág izgalmas, gyümölcsös illata felfrissít, a hidratáltság érzetét hagyva a bőrön. Érezhetően puhábbá és simábbá teszi a bőrt már egyetlen zuhanyzás után.

zdoreebaba

2019. május 31.

Elhasználtam, de nem írtam fel a kedvenc Dove tusfürdőim listájára. Ez tipikusan olyan tusfürdő, hogy egynek elment. Igazából nem habzott olyan jól, mint a többi Dove tusfürdőm. Az illatában sem tapasztaltam semmi extrát. Virágos-citrusos kis egyszerűség. Gyorsan frissít és kész...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

pomme

2019. február 16.

Szaglászás nélkül vettem, mondom de szuper, mandarin meg tiaré, tiszta nyár és szanfan. Hát, nem igazán ilyen. Elég uniszex, és nem érzek mandarint, csak kicsit kesernyés mandarinhéjat. Persze ettől még nem rossz, mert most egy tusfürdő miért ne legyen semleges, csak meglepődtem a többi gyümölcsös Dove után, hogy ez mennyire fiús. Ez sem szárít, de azért nem akkora móka, mint a rágóillatú avokádós tesója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Katka0716

2017. november 26.

Egyik kedvenc illatom a Dove-tól. Imádok vele zuhizni nyáron, de télen sem kell lemondanom róla, mert nem szárítja a bőröm, de kb. egyik Dove sem.
Finom krémes, nem kell sokat nyomni, mert nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Finom krémes, nem kell sokat nyomni, mert nagyon jól habzik.

Theodora

2017. október 3.

Nagyon megszerettem a Dove tusfürdőket, mert mindegyik krémes és az illatuk is mennyei. Most épp ezt a fajtát használom, de csak itt tudtam meg, hogy nem is narancsos, hanem mandarinos. Mindegy, Dove minőség, nem lehet mellényúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Closet

2017. január 18.

Nagyon kellemes illata van, jól habzik, ápol, igazán jó vele a fürdés. Sajnos az illata nem bizonyul túl tartósnak, pedig jó lenne, de nem baj, enélkül is elégedett vagyok a tusfürdővel. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

era0710

2016. július 15.

Nagyon jo kremtusfurdo, hidratal es illata is kellemes. Szokasos dove termek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Nagyon jo kremtusfurdo, hidratal es illata is kellemes. Szokasos dove termek

Szancs96

2016. június 6.

Nagyon jó, az egyik legjobb illatú tusfürdő, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Nagyon jó, az egyik legjobb illatú tusfürdő, amit valaha használtam.

dorkaforpresident

2016. április 18.

Nagyon szeretem! Frissito az illata es az allaga is tokeletes. Nem tul kremes, nem tul hig, megfeleloen habzik es maradektalanul lemoshato.
Hasznalata utan nem feszul borom, ha nem hasznalnek testapolot akkor sem ereznem szaritonak a hatasat.
Az ara teljesen barati.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Az ara teljesen barati.

Brigusz

2015. október 4.

Ha valaha volt rossz tusfürdőm, akkor ez volt az. Az állaga a bőrömön.. nem habzik rendesen és akárhogy mostam le magamról, mégis olyan érzésem volt, hogy még rajtam maradt volna egy réteg krém... feszült a bőröm utána és kellemetlen érzés.. soha többé nem fogok venni Dove tusfürdőt emiatt. Az illata a bőrömön meg borzalom.... A flakonban pedig kellemes volt. :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

anile

2015. augusztus 17.

Bár az illat megítélése mindig szubjektív, szerintem kellemes. Egyébként jól habzik, kevés is elég belőle. Egész napos strandolás (klóros víz + enyhe napégés) után szépen rendbe tette a bőrömet. Külön hidratálás nélkül is pihe-puha lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.