Dove

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jizunew, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Tusfürdők

A teljes testi-lelki felfrissülés egyensúlyáért, hogy friss és üde maradjon. A zamatos szilva és a japán cseresznyevirág tiszta, harmónikus illata. A Dove forradalmian új NutriumMoisture technológiával gazdagítja a bőr külső rétegébe hatolva mélyen táplálja azt a hosszantartó szép bőrért.

Szandika12

2018. december 3.

Ilyen szilvásat használtam régen, akkor szerettem, nagyon krémes, hidratáló tusfürdő volt :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

buzavirag

2016. december 10.

Tavaly karácsonyra kaptam, akkor el is használtam. Nagyon tetszik az illata, zuhanyzás után is tartós volt, nem változott meg. Testápolót nem nagyon kellett használnom, mert viszonylag jól hidratált, pedig még akkor télen elhasználtam. Elég krémes az állaga, jól habzik, kevesebb is elég volt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

kokuszmokusz

2016. június 8.

Beleszagoltam,és megtetszett az illata. Viszont fürdés után valami savanykás szagot hagyott a bőrömön,amitől egyszerűen hányingerem lett...sajnos el sem tudtam használni :( kukában landolt...Amúgy krémes,elég jól habzik is....csak büdös :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Bebek

2016. február 5.

Nagyon kellemes illata van, sokáig érezni a bőrön tusolás után. Krémes, jól habzik, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Katie

2015. július 16.

Nagyon szerettem ennek a tusfürdőnek az illatát, de sajnos csalánkiütést okoz, úgyhogy nem használhatom. Egyébként nekem szárította is a bőrömet. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

jizunew

2015. május 21.

Nagyon jól habzik, de ezenkívül csak átlagos tusfürdőnek mondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

Nagyon jól habzik, de ezenkívül csak átlagos tusfürdőnek mondható.

AkInImOd

2015. május 1.

Jelenleg is ezt használom: kicsit gyorsan fogy, de szuperül habzik, és remekül tisztít! Nem szárít, kellemes a bőröm tapintása utána. Bármikor újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Someone92

2015. április 24.

Nagyon nem tetszett az illata. Alig vártam, hogy elfogyjon :( Amúgy nem szárította a bőröm, és nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Szütyő Beauty blog

2015. január 28.

Beleszaglásztam és mennyei illata, azonnal levett a lábamról. Vízzel keveredve azonban van benne nekem valami plusz illat adalék, ami miatt nagyon nem szerette az orrom. Nem is szívesen használtam, elajándékoztam. Hatásában és tulajdonságaiban nincs rá panasz, hozta a szokásos Dove minőséget. Csak ez a szag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

juhaszmoncsi90

2015. január 27.

nekem nyári favorit volt. krémes, az illata mennyei. ennyi pont elég volt hogy imádjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Antioxidánsok: Prunus Salicina Fruit Extract, BHT
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.