Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. április 5.

Kategória:   Szappanok

1/4 rész hidratálóval.

EloiseBlack

2020. február 2.

Imádom az illatát. Felváltva használok olcsó tusfürdőt meg egy pár szappant. Ennek megmarad az illata fürdés után is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Franciacsaj

2019. október 21.

Kellemes illat és nem okoz allergiás tüneteket, illetve száraz bőrt sem. Kitűnően használható az egész testre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

blackrose

2018. december 16.

Mint a többi Dove szappannal,ezzel is elègedett vagyok.Viszont meglepődtem milyen èdes az illata,számomra nagyon èdes. Írták egy páran,hogy nyáron használják,szerintem bármelyik időszakban megállja a helyèt. Szeretem használni, ez sem okoz pattanást ès irritációt, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Mila85

2018. július 10.

Nem különösebben szívlelem a dove márkát, nem szépek az összetevők, túl erőszakos reklámok.... de a fügés szappanok a gyengéim, meg úgy a fügés cuccok. Tavaly nesti dantét használtam, isteni. Na amikor ezt megláttam hogy füge meg 200 ft kb. jót nevettem magamon, hogy mit várok. De csodával határos módon nem szárít egyáltalán, tök jó illatom van amikor behuppanok az ágyba, nagyon szeretem. Amikor 28 30 fok van nem is testápolózok, de egyébként se szárított ki. Tavaly talán a sheas változatot használtam. Egyébként az 1/4 rész hidratáló az melyik összetevő??? A glicerin?
Összességében meg vagyok elégedve, de azért nem minden nap ezt használom, felváltva egy krémtusival (sebamed), szó szerint mintha testápolóval mosnám/krémezném magam. Az illatával vett meg egyébként:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Csipetke

2018. április 7.

Finom friss nyári illata van szerintem. Ezt szoktam nyáron használni frissít tisztít és kellően krémes. Nem szárít mint a többi Dove szappan sem,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Anyezz

2017. november 8.

Isteni finom illata van, de szárít, így testre nem használnám hosszabb távon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Isteni finom illata van, de szárít, így testre nem használnám hosszabb távon.

mokojka

2017. február 8.

Ehh...hát 1/4 rész hidratáló ebben sehol sincs,ahogy a többi Dove-ban sem,már zuhanyzás közben éreztem,hogy feszül a hátamon a bőr,olyannyira szárít.
Az illata jó,de mit érek vele. Minősíthetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Az illata jó,de mit érek vele. Minősíthetetlen.

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 28.

Isteni illata van, de inkább nyáron szeretem használni. Friss, üde érzést biztosít. Engem ez sem szárít, de tény, hogy a sheavajas változata jobb a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 28.

trisztan

2016. augusztus 3.

Az illata nagyon finom, ami használat után is viszonylag sokáig megmarad. Mintha kicsit jobban szárítana, mint amit egy Dove szappantól elvárná az ember, és viszonylag hamar nyúlós lesz, de mindent összevetve kézmosásra, amire mi használjuk megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

skelly

2016. augusztus 1.

Az illata fogott meg. Csak kézmosásra használjuk, kicsit szárít, és eléggé mállik. Kézbevételkor túl sok marad a kezemen, gyorsan fogy. Nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1