Dove

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Đóri, az összetevőket feltöltötte: d.krisztina87, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló argán olaj tartalmának köszönhetően simává, rugalmassá és egészséges tapintásúvá varázsolja haját. Az egyedülállóan könnyű és kisméretű Nutri-Oils formula gyorsan beszívódik a hajszálakba, és esszenciális tápanyagokkal tölti fel azokat, miközben javítja a hajszálak szerkezetét is. A tápláló olajok hatására a haj gyönyörűen simává, fényessé és energikussá válik.

racheldawes

2020. március 3.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, a kedvenceim közé tartozik. Két héttel ezelőtt elég nagy megpróbáltatásoknak volt kitéve a hajam (melíros kiszőkítés, majd visszafestés sötétbarnára) és kiválóan "vizsgázott" ebben az extrém helyzetben is. Tényleg hidratálja a száraz hajat, és puha tapintású válik tőle, ami nekem egészen a következő mosásig megmarad. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

esszter01

2019. december 30.

Imádom ezt a balzsamot! Az illata nagyon-nagyon finom, mindig megdicsérik, ha arra lebben a hajam, egyáltalán nem hagy maga után nehéz érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

kismadár

2019. december 26.

Nagyon jól ápol, a saját kategóriájában kiemelkedő. Nem zsírosítja, nehezíti el a hajat. Úgy ápol, hogy mégis könnyed, légies marad tőle a haj. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Vivus94

2019. október 1.

Nem is tudom mikor szereztem be, akkor valahogy nem voltam elájulva tőle (akkor még sokkal hosszabb hajam volt olyan állapotban, aminél nem akartam belátni, hogy olló nélkül nem lesz egészséges sörényem). Azóta levágattam a hajam és most próbálom elfogyasztani a régebbről maradt termékeket. Elővettem ezt is, és hát ez egy apró csoda. Csak a hajam alsó részére használtam, és annyira puha lett a végeredmény, hogy magam is alig hittem el. A régi totál sprőd hajammal nem tudott mit kezdeni, de a mostani állapotában már érzem, hogy ez bizony egy extra jó termék. A hajam napokig extra puha, fényes. Most már nem akarom, hogy elfogyjon, de amint megtörténik valószínűleg vissza is térek hozzá.
Megemlíteném azért, hogy az összetevőitől nem vagyok elájulva, de ha egyszer ez kell a hajamnak....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

persephone

2019. szeptember 8.

végre valami, ami tényleg működik. Szuper az illata, feleannyiba kerül, és hatásosabb, mint az a L'oreal, amit ez előtt használtam. Könnyen kifésülhető, puha hajat eredményez, még napokkal hajmosás után is. nem zsírosít. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Hecate

2019. március 26.

Puha utána és könnyen fésülhető a hajam, valamint jó illatú. El fog fogyni, de nem biztos, hogy újra veszem az összetevői miatt, hacsak tartós használattal nem csinál csodát a száraz hajammal.

Frissítés: Ajjaj! Ha nem változnak a mostani állapotok kénytelen leszek megragadni nála az összetevői ellenére is. Évtizedek óta az első cucc, ami végre javít a száraz hajamon. 2-4 napig szuperpuha és kicsit sem sprőd a séróm. :D Hihetetlen.

Frissítés2: "Kénytelen" vagyok venni, mert a hajamra bombajó! :D Második flakonnal használom és ezentúl mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

kocosfox

2019. január 31.

Egy kis sztori a véleményem előtt, magamról: Nekem zsíros tövű, száraz végű hajam van, ami átmenetes a hullámos és a göndör közt, hajmosás után kezelhetetlen, szanaszét áll mint valami oroszlánsörény. 2-3, vagy 3-4 naponta mosom a hajam, teljesen mindegy hogy milyen termékeket használok, a 3. napon már lófarokban végzi, mert sehogy sem áll és nagyon zsíros lesz a töve. Próbáltam már nyáron, több hónapig 1 héten 1x mostam hajat, de nálam ez hatástalan volt, akkor is vissza kellett állnom a két napos hajmosásokra, ráadásul a hajam vége olyan tud lenni mint a söprű.. :)
Miután kipróbáltam mindenféle terméket, elhatároztam, hogy mélyen hidratálni szeretném a hajam, és tetszett, hogy ebben a balzsamban megvan minden olyan olaj, amire a hajnak szüksége lehet egy regenerálás során. Engem speciel a szilikon sem zavar, mert az én hajamnál a mindenmentes termékek csak hatványozottan rontanak a helyzeten, volt ilyen időszakom és a hajam több centit tört vissza, az újból szilikonos idő óta pedig csak nőtt. Először kicsit féltem ettől a terméktől, mert úgy gondoltam hogy a zsíros töveknek csak ártani fog a sok olaj és 1 napot sem fogok túlélni hajmosás nélkül.
Nem így történt! Ő az egyetlen balzsam, amitől szép fényes lesz a hajam, és nem zsírosít jobban. A hajvégeim ápoltnak tűnnek, a hajam puha és könnyen kezelhető lett. Samponjával együtt használom. Soha nem akarok váltani róla. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

sziluetta

2018. június 14.

Karácsonyi csomagban kaptam a samponjával. Balzsamokkal eleve válogatós vagyok, a samponja nagyon megtetszett, a balzsam viszont nekem keveset nyújt, egyszer elhasználom, de nálam nem újravevős kategória. Sajnos nem puhítja a hajvégeimet eléggé, nagyon sprőd tapintású marad a balzsam kiöblítése után is, pedig kíssérleteztem vele, hogy kevesebb/több ideig hagyom rajta állni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Africa

2018. április 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hosszú hajamra nem szűkséges belőle nagy mennyiség és szép puhává varázsolja a balzsam. Finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

macspamacs

2018. március 2.

Ez egy nagyon jó termék! Szuper illata van, nem lesz tőle zsíros/ragacsos a hajam és nagyon szépen ki lehet fésülni utána a hajamat, amely puha tapintású, fényes és ápolt a használatát követően. Már többször újra vettem, ez a kedvenc hajbalzsamom, örülök, hogy megtaláltam az itteni vélemények alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid