Dove

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Pepita.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Đóri, az összetevőket feltöltötte: d.krisztina87, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Pepita.hu, 799 Ft

Tápláló argán olaj tartalmának köszönhetően simává, rugalmassá és egészséges tapintásúvá varázsolja haját. Az egyedülállóan könnyű és kisméretű Nutri-Oils formula gyorsan beszívódik a hajszálakba, és esszenciális tápanyagokkal tölti fel azokat, miközben javítja a hajszálak szerkezetét is. A tápláló olajok hatására a haj gyönyörűen simává, fényessé és energikussá válik.

Ár: 799 Ft , Eladó: Pepita.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 750 , Eladó: Annafekete
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest III kerület, fizetés: Személyes átvétel, fizetés utalással vagy készpénzzel

Rzsaanett

2021. március 2.

Az én nagyon vékony szálú egyenes hajamra eddig egész jól bevált,(a hátam közepéig ér kb) egy kímélő samponnal szoktam megmosni a fejemet, majd utána ebből a balzsamból a hajhosszra és a hajvégekre rakok, hagyom állni 3-4 percig, (én azt ajánlom hogy tovább ne legyen rajta, mert azt olvastam hogy a balzsam, nem csak erre a balzsamra értem, utána csúnyán lerakódik a hajba és nem lehet jól kiöblíteni).
Ár-érték arányban szerintem megéri, én akciósan vettem a Rossmanba 650ft-ért.
A felvitel könnyű, én egy diónyi balzsamot szoktam eloszlatni a hajhosszon és a végeken.
Szeretem az illatát, mosás után még egy napig szoktam érezni :)
Festem a hajamat, de nem vettem észre hogy a balzsam kiszedné a festéket így plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Ár-érték arányban szerintem megéri, én akciósan vettem a Rossmanba 650ft-ért.
Szeretem az illatát, mosás után még egy napig szoktam érezni :)

szlgyv

2021. január 22.

Az illata isteni, nagyon szép lesz tőle a hajam. 5⭐

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Az illata isteni, nagyon szép lesz tőle a hajam. 5⭐

Puszedli83

2020. október 20.

Pár évvel ezelőtt már volt ilyen balzsamom,de aztán áttértem a kifésülő spray-re. Tavasszal féláron újra vettem és nagyon jól tettem. Imádtam, imádom az illatát, ami hajmosás után napokig érződik. A hajam puha, fényes, sima, élettel teli. A hajvégeim nem szárazak. Ez az egyetlen balzsam aminek ilyen látványos hatása van a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

tammancs

2020. augusztus 26.

Eddig ez a balzsam vált be nekem a legjobban, puha, fényes, táplált lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Fiszuli

2020. május 19.

Évekkel ezelőtt használtam, a samponjával és az olajával együtt, amikor még az "olajos világban" mozogtam. Szerettem az illatát, puhított, szép fényt adott, nem volt gond a fésülködéssel sem, amit én csak és kizárólag száraz, vagy éppen csak nyirkos hajon végzek el. Közvetlenül hajmosás után, a csurom vizes hajhosszra kentem fel, majd felcsavartam a fejem búbjára és úgy hagytam pár percig. Valamivel tovább tartotta távol a fenék alá érő hajzatomtól az ollót. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, szerettem, szépen tette a dolgát, azt, amit egy balzsamtól el lehet várni. Ha visszatérek az "olajos vonalra", valószínűleg újra veszem a társaival együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Pecci

2020. május 1.

Kellemes és hosszan tartó illatú, krémes állagú, bőségesen tápláló balzsam, amit szinte maradéktalanul beszív a hajam. Nagyon jól hidratál, feltölti a hajszálakat nedvességgel, csodapuha és fényes lesz tőle az egész hajkorona. Nagyjából 5-10 percet szoktam fennhagyni a hajamon samponozás után, és tökéletesen funkcionál így: a göndör, néha rettenetesen kezelhetetlen, gubancolódásra hajlamos hajamat is képes megzabolázni, fésülhetővé tenni. Arra kell figyelni a göndörhajúaknak, hogy egyenesíti a hajszálakat. Egészséges, sima, napokig rendezett frizurát eredményez a használata, nekem speciel még a harmadik napon is szép volt tőle a hajam, nem száradt ki, ahogyan más balzsamnál szokott. Ami hatalmas előny, hogy a seborrhea dermatitisem sem bántja. Aki megvásárolná, annak mondom, hogy a csomagolása megváltozott.
Ár-érték arányban nagyon jó, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Ár-érték arányban nagyon jó, biztosan újra fogom venni.

zsofi207

2020. április 21.

Véletlenül találtam rá, ha már nekem lehetőségem van itthonról dolgozni (kitartást mindenkinek!!) és hogy több idő jut pakolászni, ráleltem.
Na, gyorsan fel is kentem egy rövidebb pakolás céljából. Elfelejtettem, hogy mennyire jó kis balzsam ez! Szőkített hajam van, amit annyira féltek, hogy csak K. Murphyvel ápolok(tudom-tudom, más árkategóriában is van sok hatásos, de rettegek nehogy bármi tönkretegye). És igen itt a példa, hogy igenis vannak még jó minőségű "bolti" hajápolók. Szépen puhította a hajamat. Még akkor használtam mikor hosszú, natúr, festetlen volt a hajam. Képeket visszanézve szép egészséges, csillogó volt. Egyébként Dove termékekben még sosem csalódtam, szappan is, tusfürdő is mindig szuperek, hidratálóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 21.

sreka

2020. április 6.

Szép fényes, pihe-puha lesz tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Szép fényes, pihe-puha lesz tőle a hajam :)

racheldawes

2020. március 3.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, a kedvenceim közé tartozik. Két héttel ezelőtt elég nagy megpróbáltatásoknak volt kitéve a hajam (melíros kiszőkítés, majd visszafestés sötétbarnára) és kiválóan "vizsgázott" ebben az extrém helyzetben is. Tényleg hidratálja a száraz hajat, és puha tapintású válik tőle, ami nekem egészen a következő mosásig megmarad. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

esszter01

2019. december 30.

Imádom ezt a balzsamot! Az illata nagyon-nagyon finom, mindig megdicsérik, ha arra lebben a hajam, egyáltalán nem hagy maga után nehéz érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid