Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Kategória:   Tusfürdők

• kókuszolajjal és mandulatejjel gazdagítva,,
  • hidratál,
  • táplálja a bőrt,
  • finomítja és puhítja a bőrt,
  • ellazítja az érzékeket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

b5bea

2021. július 19.

Én az utóbbi hónapokban fedeztem fel ezt az illatú tusfürdőt, és nagy a rajongás azóta is. Nagyon jól ápolja a bőröm, jól hangzik és az illata telitalálat számomra. Már vettem utánpótlást belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

Talus

2021. június 20.

Fincsi illatú, nagyon krémes, használat közben is.Jól habzik és finoman puhává teszi a bőrömet, nem okozott csalódást ez a krémtusfürdő, nem úgy mint a géles dove. Szóval újravevős. Eddig ez a legkellemesebb tusi, amit próbáltam, de azért mégse csillagos ötös 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Mturi96

2020. december 1.

Imádom. Nagyon jó illatú és nekem nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Imádom. Nagyon jó illatú és nekem nem szárítja a bőröm.

Agnes91P

2020. november 27.

A teljes kókuszos kollekciót imádom, kezdve a kézkrémmel, ami örök kedvencem. Ez a tusfürdő is szuper finom illatú volt, krémes, sűrű habbal. Szerettem, utolsó cseppig elhasználtam, űjra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

lildiko

2020. november 17.

Nekem ha valami kókuszos, akkor KELL. Ez volt az első tagja a termékcsaládnak, amit megvettem. Egyébként egy elmebeteg vagyok, mert tisztában voltam vele, hogy rommá fogja szárítani a hisztispicsogós bőröm, de nem érdekelt, mert imádom a Dove tusik illatát, és úgy öntöm magamra őket, mintha szentelt víz lenne, pedig az összes tényleg sivatagra tolja a bőröm amellett, hogy amúgy minimum két és félmilliószor kell megmosnom magam velük, mert én teljesen úgy érzem, hogy nem tisztítanak, a saját dezodorát drótkefés esti imával se szedi le. :D Szóval az illata nagyon extra, de amúgy (számomra) semmire se jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

fanni06

2020. július 2.

Nagyon finom kókuszos illata van. A tusfürdő maga egyáltalán nem szárított, kellemes állagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.