Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dorici, Módosítva: 2017. április 10.

Kategória:   Tusfürdők

Avokádó olajat és körömvirág kivonatot tartalmazó krémes tusfürdő, mely gyengéden ápolja a bőrt.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő avokádó és körömvirág
Ár: 500 Ft , Eladó: JandaB
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető, vagy a postai költsèg fizetésével csomagként is előre fizetve.
SunnyBunny

2019. november 23.

Az illata jó, kicsit szárít, de testápolóval nem rossz. Már elhasználtam egy dobozzal mire megláttam az összetevőit. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

mmartina97

2019. november 15.

Az illata tetszik,de engem kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Az illata tetszik,de engem kicsit szárít.

friiderika

2019. szeptember 28.

Gyorsan szárad a bőröm főleg a lábaimon. Szinte minden tusfürdő használata után hamvasak lesznek, ez volt az első tusfürdő, ami után nem kellett testápolót használnom minden alkalommal. Kicsit zselés állaga van, nagyon kellemes friss illata van. Anyukám is erre esküszik (szintén nagyon száraz a bőre). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Ajándékba kaptam a húgomtól. Nagyon szeretem a Dove termékeket, de ez az első olyan, amit kb sírva, erőlködve használtam el. Jól hidratál, de borzasztóan, gyomorforgatóan büdös számomra. Soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Klaudia1994

2019. április 3.

A kézkrémjéhez már írtam, szóval ide csak röviden. Imádom az illatát, és kellően krémes, nem szárít ki. 4 csillag a habzás hiánya miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Mandy133

2019. március 24.

Jól habzik, nem szárít ki, de sajnos alig van illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Jól habzik, nem szárít ki, de sajnos alig van illata.

Vajdus23

2019. március 14.

Az illatával engem első pillanatban megvettek. Szeretem használni, mert nem szárít, érzem utána magamon is, és nem kell sok belőle, gyorsan felhabzik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Valentine

2019. február 17.

Ajándékba kaptam. Nagyon kellemes az illata. Én sem éreztem benne az avokádót. Jól tisztít, nem szárít, kellemesen hidratál. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

pomme

2019. február 16.

Semmi avokádósat nem fedeztem fel benne, ellenben masszív rágóillata van. Vagy esetleg valami régi Hubba Bubba :D Nagyon vicces. A zöld zselé kicsit bizarr, de ilyen illat mellett felőlem lehetne fekete is, mert nagyon jó :) Nem érzem, hogy hidratálna, viszont nem is szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

rottya

2019. január 31.

Szerettem nagyon jó illatát,krémes állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Szerettem nagyon jó illatát,krémes állagát.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.