Dove

Ár:   749 Ft és 1049 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. május 12.

Ár:   749 Ft és 1049 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Aloe verát és rózsavizet tartalmaz, valamint segít hidratálni és puhává varázsolni a száraz nyári bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Boriskajuliska

2021. július 22.

Tesztelésre kaptam a tusfürdőt, amit innen is köszönök:) A nagy kiszerelés érkezett amit rögtön le is vittem a Balatonra, mert ha valahol kiszárad az ember bőre az a nyaralás. Beállítottam a tusfürdők sorába és nagy meglepetésemre a férjem kedvence (is) lett. Az illatában több az aloe mint a rózsa ami ilyen kánikulai időkben nem jön rosszul. Krémes nem szárít viszont a testápoló nem úszható meg, de a napnak kitett bőrnél ez nem is csoda. Kellemes, dove minőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 22.

Makk Zsuzsó

2021. július 15.

Kellemes, hűsítő-frissítő illata van, inkább zöld növényes, csak nagyon picit rózsás. Jól habzik, nem irritál, nem szárít (nagyon). Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

zagnes89

2021. július 13.

Tesztelésre kaptam, hetek óta ezt használom mert annyira megszerettem hogy a többihez semmi kedvem. Nagyon krémes, jól habzik, az illata finom. A többit is megszimatoltam de számomra a nyomába sem érnek. Egyik nap csak elővettem az egyik baleát hogy fogyjon már el, nagyon nem ugyanaz a kategória. Ez nem szárítja a bőrt, engem és anyósomat is meggyőzött, fogok venni belőle. Mivel limitált, egy jobb akciót várok hogy betárazzak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Demonshadow

2021. június 30.

Ajándékba kaptam, merthogy én "szeretem a nyári, frissítő illatokat". És valóban. Bár magamon közvetlenül a fürdést követően nem érzem, viszont mikor elhaladok a fürdő előtt, már többször elgondolkodtam, hogy mi ez a kellemes illat, és mindig kellett néhány perc, míg ráébredtem, hogy a tusfürdőt érzem. A szokásos Dove tusfürdőkhöz képest ennek a krémes helyett gél állaga van, ami előzőhöz hasonlóan könnyen felhabosodik, jól tisztít, és, ami számomra a legfontosabb, egyáltalán nem szárít. Noha az illatok terén egyáltalán nem vagyok lojális, sanszos, hogy be fogok rá ruházni még ebben a szezonban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

evelinbardos

2021. június 28.

Tesztelésre kaptam a terméket, már 3 hete használom. Tökélestes nyári tusfürdő, az illata nagyon kellemes, frissítő. Az állaga a Dove-tól megszokott krémes, de jól habzó. Nincs érzékeny bőröm, nem is szárítja azt. Összességében egy jó tusfürdő, de mivel kísérletezős típus vagyok, nem fogott meg annyira, hogy következőnek ezt vegyem le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Blackxentric

2021. június 21.

Tesztelésre nyertem. Az illata kellemes frissítő, ezeken a hosszú és meleg napokon kifejezetten jól esik. Meglepően tartósan megmarad a bőrömön az illata. A Dove nem a kedvenc márkám, de ez a tusfürdő kifejezetten jól sikerült. Kellemesen tisztít és nem száritja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

sziluetta

2021. június 19.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket. Kb. kicsit több, mint egy hete használom. Nagyon kellemes, visszafogott illata van, én őszintén nem tudom megmondani, hogy inkább rózsa vagy inkább aloe, de nagyon teszik. Illetve még nem jöttem rá, hogy mire, de valamire nagyon emlékeztet az illata, és ezért még jobban szeretem. Ami a hatását illeti, nekem nem szárította a bőrömet. Selymes dús habot lehet belőle képezni, ezzel a szokásos dove tusfürdő érzetet adja. Én használtam szőrtelenítés után is, nem bántotta a bőrömet, illetve huzamosabb napon töltött idő után is és kellemesen frissített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

tundying

2021. június 10.

Tesztelésre nyertem. Örülök neki, mert nézegettem már tavaly a boltban és tetszett is az illata, de nem figyeltem, hogy limitált kiadás, azt hittem valami új illat. Egy kicsit féltem, hogy nagyon krémes lesz, én nyáron jobban szeretem a géles állagúakat. Szerencsére nincs vele problémám, krémgél állagú, SLS-mentessége ellenére is jól habzó, kellemes illatú tusfürdő, ami nem szárít.Hablabdára öntve erőteljes, használat közben szelídebb az illata, ami tusolás után is diszkréten érezhető még egy ideig. A flakon színe is passzol, bár az illata inkább zöldes ( és valahonnan ismerős is, de nem jövök rá...), mint rózsaszín. Az egyedüli problémám vele ( és az összes Dove tusfürdővel) a flakon nyitása. Nem szeretem ezt a kialakítást, utálom kinyitni és fejtetőre sem állítható (mert nem lapos) . Igazán találhatnának valami más megoldást. Talán majd a következő design-váltásnál meghallgattatik e kérés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Csokiskeksz

2021. június 9.

Tesztelésre kaptam a terméket, kb. egy hete használom minden nap, és meg kell, hogy mondjam, kellemesen csalódtam! Régebben a Dove tusfürdők nem voltak a kedvenceim, mert nem kedveltem azt a jellegzetes "Dove illatot", de ennél a terméknél ez szinte egyáltalán nem érződik. Helyette van egy kellemes, friss, nyárias, aloe verás illat, ami egy hosszú nap végén remek tisztaságérzetet kölcsönöz. Eddig nem szárította a bőrömet, és a habzása is tetszik. Talán csak azért nem 5 csillag, mert nekem lehetne egy picivel virágosabb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

martuska83

2021. június 7.

Én is tesztelésre nyertem. Eddig is szerettem a Dove termékeket és ebben sem csalódtam. Külön köszönet még egyszer, hogy egy tusfürdőmániás tesztelhet Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kár, hogy csak limitált kiadás, annyira kellemes illata van. Féltem kicsit mert a rózsavíz illat némelyik terméknél annyira büdös és mű tud lenni. Az egyik drogériában mielőtt megérkezett volna hozzám a tesztalany szembe jött velem, de kibírtam és nem szagoltam meg, így külön vártam már. De az illat nagyon tetszik, kellemes, nem tolakodó, sokáig érezni lehet fürdés után is és ami számomra plusz érték,hogy nagyon sima a bőröm. kiszáradt mostanában kissé, elfogyott a testápoló és azonnal rendbe is tette a bőröm, nincs megrepedezve,hidratált lett, abszolút favorit a nyárra. Nagyon jól habzik krémes az állaga. Egyértelmű az 5 *. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.