Dove

Ár:   859 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ency091, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz haj ápolására fejlesztették ki.

Mimi21

2020. augusztus 4.

Általában lusta vagyok külön balzsamot használni, nagyon jó hogy ez kettő az egyben. Nem az a fajta amitől utána hamar zsírosodik a hajad, nekem tökéletes sampon és balzsam kombó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

szanii

2019. január 7.

Ajándékba kaptam, egyébként magamtól nem vettem volna meg. Egészen jó, bár nem tudom, hogy meddig bírom azt, hogy ne használjak külön balzsamot. :D Hajmosás után szép lesz tőle a hajam, az illata is rendben van, tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

berni88

2017. március 29.

Időspórolás céljából vettem, azt kell mondanom, hogy egész jó. Bár inkább száraznak mondanám a hajam, de azért 3 naponta a töve már kissé zsiros. Ez a termék hiába 2in1, és elvileg a sampon balzsam savas-lúgos kombója miatt az ilyen tipusú dolgok egyben elvileg nem jók, nekem bevált. 3.nap ugyanolyan volt a hajam, mint az elsőn. A hajam könnyed, selymes, csillogó. Kicsit talán túl könnyed is, de ezt az érzést jobb szeretem, mint amikor elnehezül. Kicsit drágálom, 800ft körül láttam, de most akciósan 600 ft-ért vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

T.Kiara

2016. augusztus 23.

Ajándékba kaptam és egy hónapig használtam, de ha ezt használom hamarabb kell hajat mosnom, mint más samponoknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

szsz

2016. július 19.

Rendszeresen használom már évek óta kisebb, nagyobb kitérővel. Jól tisztít, kellemes az illata, nem nehezíti el a hajat. Hiába 2in1 én mindig használok utána balzsamot is egy keveset. 2-3 naponta mindig meg kell mosnom a hajam, sampontól függetlenül, mert sisakban bringázom és sokat hordok motoros bukót is, de legalább addig elég tűrhető a hajam, ami más samponnal nem volt mindig így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 19.

brigo26

2015. november 14.

Gyorsan zsírosodik a hajam eddig egyszer használtam, nem tudom kitolni a hajmosást de 3.napon szebb mint eddig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.

Gabriel21

2015. augusztus 30.

Már a második flakonnal használom, eddig nagyon bevált, puhává változtatta a száraz hajam, de a fejbőrömet eléggé szárította, így hetente csak egyszer kell hajatmosnom. Az utóbbi időben elkezdett hullani a hajam, es felek hogy ettől a sampontól, mert amugy nekem nagyon megfelelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

erynis

2015. július 16.

Jó kis sampon, a gyorsan zsírosodó hajam ezzel egy nappal tovább bírja. Szeretem az illatát is, viszont szerintem kell balzsam/pakolás is mellé, az én hajamnak legalább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

nixi199623

2015. május 20.

Kedvenc. Több éve használom, és ennek köszönhetően gyönyörű, fényes a hajam. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

renireni94

2015. március 17.

Hosszú, hamar zsírosodó hajjal és száraz hajvégekkel, azt mondom, hogy ritka jó kis sampon! :) Megéri pár hónapra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.