Dove

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbara96, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolók

Mély hidratálás anélkül, hogy elnehezítené a hajat. Az oxygen segítségével feltölti, tartást és volument ad a hajnak.

Kriszta180222

2018. június 11.

Szerettem nagyon, finom puha lett tőle a hajam, nem nehezítette el, és az illata ennek is fantasztikus, bár eddig még Dove termékben nem csalódtam. Amiért viszont le kell vonjak egy pontot, hogy az én derékig érő hajamon 4 alkalom alatt elfogyott, ami nem bosszant mert én is akciósan jutottam hozzá, de teljes árat nem adnék érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

blanzsi

2018. június 9.

Akciósan vettem anno és istenem nagyon nagyon szerettem és annyira sajnálom, hogy nem találom már

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

LReni91

2018. május 28.

Vékonyszálú festett szőke hajamra használom évek óta a samponnal együtt. Nekem puhává fényessé és kezelhetővé teszi a hajamat. Egy dolgot sajnálok, hogy a rossmann és a dm polcairól eltűnt én pedig kezdek kifogyni a felvásárolt készletből

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

zsizmo

2018. április 20.

Kivonás előtti akcióban vettem a rossmanban, gondoltam az illata miatt már megér párszáz forintot,a Dove abban úgyis mindig jó... És akkor itt véget is ért a pozitív tulajdonságok leírása, mert az illatán kívül nem hagy maga után mély benyomást, valójában nem csodálom hogy leálltak a gyártással,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

katica22

2017. október 15.

Akciósan vettem 400 forintért a DM-ben még anno :D Heti egyszer használom, nagyon finom illata van, azaz igazi Dove illata :) De nagyon nagy hatást vagy változást nem vettem észre....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Redlips

2017. augusztus 20.

Jó hajpakolás volt, még a termék kivonása előtt beszereztem belőle 2 db-ot akciósan. Valóban nem nehezíti el a hajat, és könnyű kifésülni utána. Egy jó hidratáló hajpakolás, ha valakinek több, tápláló hatás kell az nem biztos, hogy ebben a termékben találja azt meg. Nekem bejött. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Bubucim

2017. május 14.

Ez az első hajpakolásom a Dove-tól. DM-ben láttam meg, 400 Ft-ért vétek lett volna nem megvenni. :) Meg vagyok vele elégedve. Én balzsamként használom, tehát annyi ideig hagyom rajta, mint egy balzsamot, pár percig. Az, hogy souflé, még dob rajta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

hairgirl

2017. május 8.

Dm-ben kedvezménnyel jutottam hozzá, 800 Ft-ba került így. Nem bántam meg hogy megvettem. A hajamnak tartása lett tőle, dús volt, eszméletlen fényes, puha és kócmentes. Hiába felkentem néha a fejbőrömre is max. 1 nappal bírta kevesebb ideig a hajam. Az egyetlen problémám hogy gyorsan fogy és hogy könnyű habszerű állaga miatt kevés jut a tégelybe. Ennek ellenére sem tudok csillagot levonni tőle mert annyira jó volt. Újravettem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Ennie86

2017. április 18.

Kedvezménnyel jutottam hozzá és nagyon örültem, hogy kipróbálhatom. :) Szeretem a dove termékeket és ez is hozta az elvárt szintet.
Az állaga furcsán habos, az illata valami isteni. :) Hatásra is nagyon tetszik. Szinte feltölti az amúgy lelapult hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Kremcica

2017. április 14.

Glamour napokon olyan mázlim volt hogy volt hogy találtam még ebből 2 db-ot kiárusítva és még a 20%-ot és hozzá tudtam rakni. 300 Ft-ért ez egy jó hajpakolás. :) Először mikor megláttam az állagát azt hittem azért is lett kiárusításra ítélve, mert lejárt a szav ideje és megbuggyant. Csak utána láttam hogy írtátok ez gyárilag ilyen. :D Dúsítja a hajam a hajmosást követő 1 napig, utána sajnos elmúlik a hatása. Viszont nagyon jól puhít, hidratál és tetszik az illata is. Kicsit fura ez a habosított állag de nem kell több belőle mint egy sima állagúból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.