Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Kategória:   Dezodorok

• Dezodor gyömbér illattal
  • 24 órás frissességet biztosít
  • 99%-ban természetes eredetű összetevőkkel
  • 100%-ban természetes eredetű illatanyaggal
  • Vegán, bőrgyógyászatilag tesztelt

Gica81

2020. szeptember 6.

Szeretem a Dove termékeit. Mikor megláttam, hogy vegán termékei is vannak megvettem ezt a golyósdezodort, hogy kipróbáljam. Az illata amolyan szolíd, nem az amit megszokhattunk a márkától.
Használata során tette a dolgát nincs izzadság szagom.
Nem mondom, hogy rossz, de valahogy mégsem az igazi. Nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Használata során tette a dolgát nincs izzadság szagom.
Nem mondom, hogy rossz, de valahogy mégsem az igazi. Nekem nem újravevős.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol