Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 15.

Kategória:   Tusfürdők

98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó tusfürdő, gyömbér illattal. 100% természetes eredetű illatanyaggal. Növényi hatóanyagokkal, amelyek segítik a bőr természetes önmegújító folyamatait. A láthatóan megújult, puha, ragyogó bőrért.

Vegán

d.anett89

2021. szeptember 14.

Ez valami borzalom.
Büdös,nem tisztít kellően ráadásul nem is habzik. Ilyen sz@rral régen találkoztam.
Viszketeg tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Ez valami borzalom.
Viszketeg tőle

beauté

2021. szeptember 14.

Ez az a tusfürdő, aminek az illata a bőrömön és a fürdőben is sokáig megmarad. Nem olajos, nem mondom, hogy szuper a hidratáló hatása, viszont nem is szárít. Én váltogatom másik tusfürdővel, mert mindennap már lehet, hogy megunnám, de így tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

manobeka

2021. szeptember 2.

A pajzsmirigy betegek fő ellensége a tusfürdőkben a Sodium laureth sulfate, avagy szulfát káli-só.Mivel a pajzsmirigyes bőr erősen vízhiányos tud lenni a laureth sulfate mégjobban kivonja a vizet az amúgy is vízhiányos bőrből.Régebben csak a natúr szappanok voltak jók, pont ezmiatt, nagyon örülök, hogy próbálkozna a márkák végre elszappanosított kókuszolajjal is, amivel kiváltják a kálisót. Dr.Organic volt régen a kedvencem , ez miatt, de most már ezt is tudom használni.Nekem először kifejezetten taszító volt ez az illat, de megszerettem.Mint egy jó wellnessben. És nem fáj a bőröm utána.Én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Chrissy

2021. augusztus 20.

Szeretem ezt a tusfürdőt. Kellemes, olajos az állaga, selymes és lágy, jó érzés felvinni a bőrre. Nem kell belőle sok, jól eloszlatható. Puha habot képez, nem olyan dúsat, mint egy krémes tusfürdő, de éppen megfelőt. Az illata szerintem csodás, valódi gyömbér illat kicsit édesítve. A gyömbér illata igazán különleges, nem hasonlít semmire és ez a tusi tökéletesen adja vissza. Enyhén édes(ített), mégis fanyar, benne van az a kis csavar, ami nekem egyedi és nagyon tetszik. Meg is lepett mikor először használtam, először furcsának találtam, nem tudtam hova tenni, de nagyon megszerettem, igazán különleges.
Üdítően hat rám ez az illat és ez így jól is esett a nyári forró napokon. Felfrissít, mégis kissé ellazít, nekem jó élményt nyújt a használata.
A bőröm is szereti, nem szárít.
Az illatát utána én nem érzem magamon sokáig, de a fürdőszobában hosszan megmarad.
Szívesen használom, szívesen venném újra. Meg is lep, hogy másoknak ennyire nem jön be. Azt hittem csupa 4-5 csillagos értékelést látok majd nála. 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

A bőröm is szereti, nem szárít.

mankaa

2021. július 11.

Tesztelésre kaptam és nagyon megörültem, hogy a Dove is próbálkozik a natúr verziókkal: de ez még igencsak fejlesztésre szorul. Az illata rettentő, a hatása átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Neira87

2021. március 9.

Az illata nekem picit csalódás. Markánsabb gyömbér illatot vártam. Minden mással viszont elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

risaedla

2021. január 27.

Flakonból nagyon finom nem mű illata volt, ezért vettem meg. Fürdés közben azonban büdös szappan illata van, és utána az egyébként testápolót soha nem kívánó bőröm viszket és húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Captainblonde

2020. november 30.

Engem a sima szappanokra emlékeztet az illata, a gyömbért nem igazán ismerem fel belőle. Üdvözlöm az újítást, hogy a Dove is igyekszik a természetesség felé orientálódni (bár az INCIben még mindig ott a parfüm, ejnye-bejnye). Nekem kissé kiszárítja a bőrömet, ezért levonok egy pontot. Beauty boxban volt, újravenni valószínűleg nem fogom, sok más natúrkozmetikum létezik már reálisabb árakon, vagy akár hazai készítő által, amit szívesebben megveszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

violetti

2020. október 30.

Szeretem a gyömbért, de ez az illat nem volt túl átütő, viszont a Dovenak ez az új vonala nagyon bejön, remélem lesz több illat is ennél a 3-nál. Az olajos állaga miatt talán puhább a bőr tőle és elég jól habzik is, szóval kevés is elég belőle. Nem olcsó, de megéri akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

eztak

2020. október 7.

Nekem nagyon bejött! Eleve szeretem a gyömbért, ez az illat pedig így nagyon kellemes és tartós is. A textúra nem ragacsos, selymesen lágy, talán kicsit híg mindenesetre félek, hogy nagyon hamar elfogy és újat kell szereznem:) A bőröm tényleg puha lesz tőle, nem tudok rosszat mondani, még a kupak is elég praktikus az pedig külön öröm, hogy természetes összetevőkből áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid

Forrás: ITT

Lauric Acid ti I eu 4 1

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).