Dove

Ár:   706 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A pro age az 1/4 rész hidratálókrémet aktív hatóanyagokkal ötvözi, így optimalizálja a sejtmegújulást és gyengéden tisztítja bőrét. Glicerin és bőrlágyítók (4%) tápláló hidratálást biztosítanak, és elősegítik a nedvesség megtartását. Természetes eredetű napraforgó olaj (2%) kondícionáló hatású lipidekben gazdag, amelyek gátolják a bőr kiszáradását. Olivaolaj (1%) plusz tápanyagokat biztosít a bőr számára.

Ár: 500 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!

Julianna777

2017. november 9.

Anyukámnak vettem karácsonyi ajándékként, de én is kipróbáltam nemrég kíváncsiságból. Furcsa, kissé sűrűbb állaga van, mint a többi Dove tusfürdőnek, az illata nem annyira markáns, inkább műies. Nem a legjobb tusfürdő, amit valaha használtam. A bőrömön 1 hét használat után sem vettem észre semmilyen változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Rebuska

2017. május 25.

Nagyon jó mint minden Dove-os termék. Nekem kb. mindeggyik tusi száritja a bőröm, de ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

zsofia93

2017. május 13.

Anyukámnak vettem ajándékba, de én is kipróbáltam egyszer-kétszer :D igaz nekem még nincs szükségem ilyen "pro age"-es dolgokra, de hogy én mennyire szerettem ezt a tusfürdőt.. :D nagyon jól habzik, az illatáért pedig oda meg vissza vagyok :D imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 13.

Zsuzsi216

2017. január 10.

Édesanyám használta régebben. Nagyon finom illata és krémes állaga volt.
Mindig keresem a boltokban, de biztos, hogy kivonták a forgalomból. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Édesanyám használta régebben. Nagyon finom illata és krémes állaga volt.
Mindig keresem a boltokban, de biztos, hogy kivonták a forgalomból. Kár.

senskin

2016. október 11.

Nagyon régen használtam, de olyan kellemes nőies az illata és krémes. Nem szárít. Bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Argold

2016. április 3.

Az illata csábított el, így hazajött velem, az első egy-ker fürdés után viszont megcsömörlöttem az erős illatatól. Most mar ritkán nyúlok utana. Egyébként jol hidratal, a szokásos Dove krémes Tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

boszia

2015. szeptember 27.

Anyukámtól csentem el párszor, tegnap megvettem magamnak is inkább nivea párti vagyok, de ezt a tusfürdőt nagyon szeretem. Nőies illat, tápláló és hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

cirmos

2015. augusztus 20.

Gazdagon tápláló,nőies illatú,egyszerűen tökéletes.Illata komolyabb,felnőttesebb,inkább 30+os,újravevős termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Fruzsin@

2015. június 8.

Nekem sajnos nem jött be annyira ez a tusfürdő bár megmondom őszintén már nem rajongok annyira a Dove tusfürdőkét, inkább a Niveat veszem.
Állaga nekem nagyon sűrű és nem is habzik rendesen és a bőröm is szárította kicsit. Így nálam csak 3pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

cserryy

2014. október 31.

Kellemes az illata ,és nem viszkettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

Kellemes az illata ,és nem viszkettem tőle.

Lauric Acid ti I eu 4 1