Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RedDemon, Módosítva: 2012. május 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Dove Pro Age Nourishment Testápoló táplálja bőrét és serkenti természetes megújulási folyamatát. A láthatóan ragyogó és rugalmas bőrért. Az egyedülálló DeepCare COMPLEX természetes bőrtápláló anyagokat és gazdag esszenciális olajokat tartalmaz.

Kitti089

2018. május 6.

Télre kerestem egy intenzíven hidratáló testápolót száraz bőrömnek.
Ez a termék kifejezetten az.
Viszonylag könnyen beszívódik, nem kell sok belőle.
Hosszan hidratált érzetet nyújt.
Inkább télre tudom ajánlani, nyáron már sok lenne a bőrön.
Illata egy kicsit érdekes, de szerencsére nem olyan intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Télre kerestem egy intenzíven hidratáló testápolót száraz bőrömnek.
Ez a termék kifejezetten az.
Viszonylag könnyen beszívódik, nem kell sok belőle.
Hosszan hidratált érzetet nyújt.
Inkább télre tudom ajánlani, nyáron már sok lenne a bőrön.
Illata egy kicsit érdekes, de szerencsére nem olyan intenzív.

petra095

2017. augusztus 15.

Nekem nagyon bevallt ez a termek, igazi testapolo illata van amit szeretek. Nagyon kremes, lehet hogy neha lasabban szivodik be, de ez engem abszolut nem zavar. Biztos hogy ujra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

belaura

2016. augusztus 21.

Nekem is van valami kellemetlen az illatában, de annyira nem vészes, meg lehet szokni. Valóban nagyon jól hidratál, puhább lesz tőle a bőröm; viszont zsíros ragacsos érzetet hagy maga után. Sokszor nehezen szívja be a bőröm (főleg melegben), és egész nap érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

kate26

2015. október 10.

Mikor először próbàltam nagyon csípte a bőrömet.Gondoltam ma teszek még egy próbàt vele,mivel ugyanennek a termékcsaládnak a tusfürdője bevált.Hiba volt..Most nem csìpett,de tiszta piros kiütéses lettem tőle:(Ràadásul tapad,ragad és rosszul vagyok az "illatátol".Soha nem csalódtam még ekkoràt testápolóban.Ezentúl kerülni fogom a Dove termékeket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

rizspufi

2015. július 16.

Az illata kellemes, azért elájulva nem vagyok tőle, de nem rossz. Jól hidratál, egész gyorsan beszívódik, de zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

helgus96

2015. július 1.

Így még nem jártam egy testápolóval sem, mint ezzel. Mindig végigszagolom őket a boltban, de most sok időm nem volt, így csak bedobtam a kosárba és jöttem. Este mikor felkentem olyan hányinger kapott el a szagától ( nem vagyok terhes :D és nem szokott különösebben érdekelni, hogy mennyire az isteni illat, lényeg, hogy hidratáljon.) Szóval felkenés után megint megirányoztam a zuhanyzót és jó alaposan lemostam magamról. Azóta sem használom.
Lényegében nagyon szeretem a Dove testápolóit, mindig is jól hidratáltak és nem ragadtam tőlük sosem, ez most valahogy kivétel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

gothy

2013. augusztus 20.

Valami fantasztikus illata van! Télen használtam ezt a testápolót, tusolás után a bőröm gyorsan beitta. Nagyon jól hidratált, eltűntek a karomról és a lábamról a száraz foltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

edy

2013. május 14.

Nagyon finom az illata,próbaképpen vásároltam meg.A bajom az vele,hogy zsíros érzetet hagy maga után,ha este bekenem magam,másnap úgy ébredek,hogy még tapad-ragad...nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

RedDemon

2012. május 21.

Először nem akartam megvenni, mondván, hogy érett bőrre találták ki, de meggyőzött, hogy az érett bőr szárazabb, gazdagabb táplálásra van szüksége, ráadásul a krém illata is isteni. Egyáltalán nem bántam meg! Ilyen gyorsan beszívódó, nagyszerűen hidratáló krémet még eddig nem találtam. Bár nekem egy testápoló nagyon sokáig elég, mivel általában fürdés után lusta vagyok krémezni, de ha egyszer elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!