Dove

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló krémtusfürdő pisztáciával és magnóliával, illetve NutriumMoisture™-rel, melynek lágy, krémes habja a táplált bőr érzetét nyújtja. A lágy illat megtölti a zuhanyzót és körülölel, hogy a kiegyensúlyozottság érzését adja.

Adryanne83

2019. november 18.

Nagyon szeretem a Dove tusfürdőket. Csak olyat használok. Finom az illatuk, nem szárítják a bőrömet pedig elég érzékeny. Maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Zsuzsi216

2019. október 24.

Ár-érték arányban egy jó kis tusi. Az illata nem a legnagyobb kedvencem, de kellemes.
Engem nem szárít, szokásos Dove minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Engem nem szárít, szokásos Dove minőség.

sweetyou

2019. október 15.

Nem rossz az ár-érték aránya, hiszen mindazt megoldja, amit egy tusfürdőnek meg kell oldania, és teszi ezt kedvező áron. A bőrömet nem szárította, jól habzott, és az illata is elfogadható, irritálni nem irritált...Nem vártam tőle sokat az árához mérten, de azt tudta, amit annak megfelelően tudnia kellett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

greetii

2019. szeptember 24.

Ez az a tusfurdő amit soha nem tudnék megunni, imádom az illatát ,zuhanyzás után is még sokaig érzem magamon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

gomoripetra

2019. július 8.

Nem igazán értem, miért esett rá a választásom. Az illata flakonon keresztül, de használatban is borzasztóan büdös. Maga a krémes formulája egyébként teljesen rendben van, illetve jól is habzik. Viszont fürdés után már észrevehető volt, hogy vakaródzok tőle. Pillanatnyilag valóban puha volt az ember bőre tőle, de reggelre... Totál száraz lett a bőröm.
A férjemnek viszont pozitív tapasztalata volt vele, hiszen be kellett segíteni a gyors elhasználásba - én nem tudtam vele többet fürdeni. Neki hosszantartóan, másnap is érződött az illata és puha volt azután is a bőre. Az illata is tetszett neki. Érzékeny bőrűeknek semmiféleképpen nem ajánlom. A Dove tusfürdőket ezentúl mellőzöm az életemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

kriszta49

2019. július 7.

Nagyon jó kis tusfürdő. Kellemes, tartós illat, semmi irritáció.
Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Nagyon jó kis tusfürdő. Kellemes, tartós illat, semmi irritáció.
Ár-érték arányban kiváló.

vfranches

2019. július 2.

Eddig nem szerettem semmilyen dove terméket ennek az illata viszont megbabonázott. Szívem szerint lenyalogatnám zuhanyzás közben XD kémiát inkább el sem olvasom és bele se gondolok ebbe a formaldehidbe......emiatt adok neki csak 3 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Pfanci

2019. június 11.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos, hogy nem vettem volna meg.:) De örülök neki nagyon, imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Trixi

2019. június 7.

Fú, de csúnya összetevők. Formaldehid kibocsátó tartósítószer, nincs ez már betiltva? Ehhez képest nagy betűkkel hirdeti, hogy szulfát-, parabén- és ftalátmentes. És a többi pirosjelzésű alkotórésszel mi a helyzet? Az illata borzalmas, a pisztácia és a magnólia elegye egy meghatározhatatlan, fura szagot alkot, és még jó erős is. Mindkettő önmagában jó lenne, de együtt sajnos nem működik. Egyébként krémes, jól habzik, de kit érdekel ezek után? Nem tudom, ki veszi még a Dove termékeket, igencsak változtatniuk kellene a kémián, halló Dove fejlesztők!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

Biuas0395

2019. május 28.

Tokeletesen megvagyok vele elegedve,puha,barsonyos bort eredmenyez !
Nem cserelnem le masra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Tokeletesen megvagyok vele elegedve,puha,barsonyos bort eredmenyez !
Nem cserelnem le masra

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Propanediol, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!