Dove

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2023. május 16.

Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló krémtusfürdő pisztáciával és magnóliával, illetve NutriumMoisture™-rel, melynek lágy, krémes habja a táplált bőr érzetét nyújtja. A lágy illat megtölti a zuhanyzót és körülölel, hogy a kiegyensúlyozottság érzését adja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angyalimosoly

2024. február 12.

Nagyon kellemes illata van,kedvenceim közt van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

Nagyon kellemes illata van,kedvenceim közt van.

Reci0606

2024. január 31.

Érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm miatt alapesetben kerülöm a parfümös, illatosított tusfürdőket és amúgy is émelygek a túl édes és erős illatoktól, de ez a tusfürdő egyszerűen felülmúlhatatlan. Imádom a lágy, visszafogott illatát, csakis emiatt veszem meg. Tusolás után is még órákig érzem magamon az illatát.
Nem tapasztaltam kellemetlen tüneteket tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

Nem tapasztaltam kellemetlen tüneteket tőle.

Cierilium

2023. október 13.

Hihetetlenül finom és különleges illata van, tényleg igazi relaxáció vele fürdeni.
Sajnos az összetevői miatt biztosan nem fogom újravenni, az én érzékeny bőrömet hosszútávon kikészíti, viszketek, ekcémás leszek tőle, úgyhogy nekem az ígért táplálást nem hozta. (Bár, ha megnéztem vola előre az összetevőket, ez nem lett volna nagy meglepetés.)
Akinek bírja a bőre és szereti finom édes illatokkal belengetni a fürdőt, annak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

Babooca

2023. október 3.

A Sol de Janeiro 4 Play tökéletes dupe-ja lehetne az illata miatt. A flakonból illatolva tökéletes, viszont zuhanyzás közben nekem már fullasztóan édes, nekem ez így már tömény. Zuhanyzás után egy púderes jellegű valami marad belőle, ami szintén nem tetszik. Ahogy a Sol de Janeiro, úgy ez sem lett kedvencem, pedig flakonból szagolva a legjobbnak tűnt. Engem nem szárít, testápoló sem kell mellé, ezért a 3 csillag. Télen még próbálkozom vele újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 3.

Chocolatte.moccha

2023. április 22.

Bőrszárazságot, viszketést tapasztaltam tőle, úgyhogy akinek érzékenyebb szárazabb bőre van, annak nem ajánlom. Az illata nekem nagyon tetszik, de ez az egyetlen pozitívuma és sajnos parfümnek nem tudom használni mert tönkreteszi a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 22.

Szofka98

2023. március 29.

Kedvenc illatom az őszi időszakra, imádom. Isteni finom az illata, szép zöld színe van, ami nekem különösen tetszik. :) Mint minden Dove tusfürdő, remekül hidratál, nem igényel utána a bőröm testápolót sem. Évek óta újravevős minden ősszel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 29.

Adél Zsanna

2023. március 28.

Változatlanul kedvenc, ebben és a silkes verzióban sosem csalódtam még :)

Örök kedvenc ez az illat és általánosságban elmondható, hogy amióta Dove tusfürdőket használok nem olyan száraz a bőröm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 28.

Változatlanul kedvenc, ebben és a silkes verzióban sosem csalódtam még :)

Kitty921217

2023. február 27.

A kedvencem. Kellemes finom illat. Jól habzik puhitja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 27.

A kedvencem. Kellemes finom illat. Jól habzik puhitja a bőrt.

Ani66K

Korcsoport: >54
2023. február 7.

Felkeltette az érdeklődésem a pisztácia miatt, nem feltétlenül gondolnám, hogy egy tusfürdőbe pisztácia való, de kellemesen csalódtam, finom illategyveleg és a hatása is jó a bőrömre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 7.

dorina29

2023. január 19.

Életem végéig ezzel szeretnék fürdeni, szóval még nagyon sokáig maradjon 😁😁😁 Mennyei, utánozhatatlanul finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Propanediol, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.