Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 22.

Kategória:   Testápolók

Mélyen táplálja és puhítja a bőrt. A finom vanília megnyugtató illata a kiegyensúlyozottság érzését nyújtja. Egyedülálló Deep Care komplexünk természetes bőrtápláló anyagokat és gazdag esszenciális olajokat tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Luna1024

2018. november 29.

Megszenvedtem rendesen, mire sikerült megtalálnom a termék adatlapját, de végre itt vagyok. :D Az van, hogy én ezt a kis olajat egyszerűen imádom. :) Ajándékba kaptam pár hónapja, és ha teljesen őszinte szeretnék lenni, azt kell mondanom, nem fűztem hozzá sok reményt, ugyanis a Dove termékeket sose szerettem igazán - se hajra, se testre nem váltak be -, plusz tudtommal van ebből egy pisztáciás verzió is, aminek kifejezetten nem szeretem az illatát (bocsi), így óvatosan kezdtem el használni. Röviden és tömören: egy nap után a függője lettem. :) Számomra a legnagyobb pozitívuma az illata, abba ugyanis szerelmes vagyok: elképesztően puha, melengető, igényes, nem émelyítő vaníliás--sheavajas, letisztult csoda, amiről rögtön a Mamánál töltött téli szünetek jutnak az eszembe. Engem teljesen ellazít, szóval ez egy óriási piros pont. Sajnos a hidratáló hatása extrém száraz bőrre nem lesz elég, ebben biztos vagyok, és az ekcémás kezeimre se volt jó, viszont a testem többi részére (ahol normál/enyhén száraz most a bőr) tökéletes. Közepesen folyós, gyönyörű aranyszínű olaj, ami viszonylag gyorsan beszívódik - ezen egyébként egészen meglepődtem, ugyanis a testolajakkal ezidáig nem voltak túl jó tapasztalataim: csúszós, fura réteget hagytak a bőrömön, és egy örökkévalóságig tartott, míg beszívódtak. Az illata nagyon diszkrét, mégis viszonylag sokáig tartja magát, több órán át érzem magamon, és az is, aki a közelemben van. Egyetlen fura tulajdonsága, hogy csillámok vannak benne - erre nem számítottam, illetve nem is vágytam rá különösebben, de zavarni se zavar, mivel az én bőrömön a csillámok nem igazán láthatóak, inkább csak egészséges bőrfényt vélek felfedezni. Kicsit kényeztető "luxus" érzete van, és bár olcsónak nem mondanám, azért még a "megfizethető" tartományban van, legalábbis számomra. Sokáig elég, pedig van, hogy napi kétszer is használom. Egy bánatom, hogy szívesen újravenném, de ahol eddig néztem, egyszerűen nem találtam, csak egy másik fajta Dove testolajat... Tudja valaki, hogy ezt hol tudnám még beszerezni? Köszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Jelizz

2017. október 9.

Sajnos az illata nem arra hasonlit ami ra van irva🙁 de nem rossz! Jo az illata enyhe, aranyszinu es picit csillogo allagu olaj. Konnyu eloszlatni, puha lesz tole a borom de ennyi. Nem szeretem az olajakat, inkabb egy hidratalo hamar beszivodo testapolot valasztanek! m1 masszazsra jo lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Mystery13

2016. december 3.

Nekem nagyon bejött! Valóban nagyon csillog, és teljesen más , mint a pisztáciás változata.Mert sokkal sűrűbb, mintha nem is olaj lenne, nem csúszós.Szóval aki olajos változatot keres, inkább a pisztáciás változatát vegye.
De órákig hihetetlen puha, vaníliás, illatos a bőröm. Szóval engem nem zavar,hogy csillog,bár nyári hónapokban jobb lenne....:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

_-Mia-_

2016. október 4.

Fincsi illata van, plusz pont hogy viszonylag sűrű, nem csurog szerteszét. Viszont alig akar beszívódni, érzésre is és látványra is olyan vagyok mint az olajos hal... reggelre beszívódik, de a hülye csillámokat igazán ki lehetett volna belőle hagyni: nyáron amikor értelme lenne, fulladozna a bőröm alatta, télen meg csak gáz hogy a karom is csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Nena

2015. október 16.

Szerencsére ritkán lövök mellé ennyire vásárlásnál, de most sikerült.
Gyors bevásárlás volt, testápoló olajat akartam vinni haza így a tél beköszöntével. Tavaly a Dove másik, pisztáciás olaját használtam és úgy emlékeztem, hogy szerettem. Most viszont próba szerencse alapon ezt hoztam haza.
Nos ez a cucc szerintem nem kifejezetten olaj. Sűrűbb, már-már híg testápolóra emlékeztető állaga van és csillog. Nagyon. Lehet én vagyok béna, de ezt pl sehol nem láttam a csomagoláson. Nem diszkréten, hanem a testépítő versenyek barnítókrémjei ugrottak be elsőre (nem mintha használtam volna ilyet :D). Lehet, hogy nyáron szép, barna bőrön jól mutat, de most se nem barna nem vagyok, se nem mászkálok meztelen csülkökkel, úgyhogy maximum a pizsamám látja. :D Ez persze nem a termék hibája, csak mondjuk igazán ráírhatták volna.
Az összetevőket nézegetve nem vagyok meglepődve, hogy nem is hidratál olyan nagyon. Inkább csak nem szívódik be és úgy tűnik, mintha puha lenne a bőr. Annyira pedig olcsó sem volt, úgyhogy még használgatom, de szerintem kuka lesz a vége... Legyen két csillag, de csak nagyon jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Szerencsére ritkán lövök mellé ennyire vásárlásnál, de most sikerült.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide