Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 5.

Kategória:   Tusfürdők

• A Dove Purifying Detox tusfürdő segít gyengéden megtisztítani a bőrt a környezeti szennyeződésektől.
  • Dove tusfürdő 100% gyengéd tisztító összetevők
  • Hidratáló tusfürdő ¼ rész hidratáló krémmel gazdagítva
  • Mélyen táplálja a bőr szarurétegét
  • Segít puhává és simává tenni a bőrt
  • Gyengéd tusfürdő, mely kíméletes bőrödhöz
  • Szennyeződések ellen
  • Gyengéd bőröd mikrobiomjához

HDorina

2021. március 26.

Kellemes Dove illat. Sűrű, krémes állaggal. Hidratál, puha lesz a bőröm használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

crazy724

2021. március 19.

Ritkán veszek dove terméket, ez most féláras volt, e miatt került a kosárba. Nagyon szerettem az illatát, kellemes, üde illat, jó volt használni.
Nem szárított, nem irritált. Állagra sokkal sűrűbbnek éreztem, mint az általam használt tusfürdőket. Apró szemcséket tartalmaz, talán radírozta is némileg a bőrt. Nem venném újra, de egynek szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Olív

2021. február 21.

Elég fura tusfürdő. Az illata friss, kellemes, a hatása átlagos. Meglepő, hogy nem habzik, de ez nem is zavaró. Viszont kicsit nehezen lehet lemosni a bőrről. Ajánlatos használat után lecsukni a tetejét, mert könnyen beszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 21.

mlexa

2021. február 9.

Nekem tetszik az illata. Vannak benne kis szemcsék, amik radírozzák a bőrt. Az igaz, hogy nem habzik annyira, és kicsit nehezebb lemosni. Viszont tényleg finom puha lesz utána a bőr, és az illata is sokáig megmarad. Engem nem szárít és nem is irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

DianaS

2020. december 14.

Én meg voltam vele elégedve, frissítő arcradír illata van, és nem sok de kis radírozó szemcsék is vannak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

TimyeK

2020. október 28.

Több Dove tusfürdőt kipróbáltam már, mind ugyanarra a sorsra jutott: elsikálgattam velük a kádat. A probléma minddel az volt, hogy az egyébként zsíros bőröm szinte ekcémás viszketősre szárították. Aztán megláttam nagyon jó akcióban ezt a terméket, az illata finom, selymes uborkás, friss illat, de nem tolakodó. Két hónapja használom, és szeretem. Nem szárítja a bőröm, nagyon krémes, tömör állagú termék, így egy borsónyi is elég belőle és baromi jól habzik. A bőröm nagyon puha lesz tőle, főleg ha a kis szilikon dörzsimre rakva mosakszok. Mintha leradírozná a bőröm, mégis selymes, hidratált maradok. Lemosni tényleg nehéz, de ez az agyagnak és a sűrű állagnak tudható be. Ezért nem vonok le csillagot, hiszen ez a tulajdonság a dobozon lévő leírásból kitűnik a vásárló számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

zalla

2020. május 16.

Nem szokásom tusfürdőket kidobni, de ezzel kapcsolatban rezeg a léc. Krém-gél állagú, enyhén uborkás illatú (a jellegzetes Dove illat mellett). Nem habzik fel, nehezen lehet eloszlatni, viszont nehezen is jön le (volt, hogy folyó víz alatt dörzsölve sikerült csak). Nem igazán érdekel, mennyire hidratál. A tusfürdőnek alapvetően tisztítania kell, nem a testápolót helyettesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

HontiAgi

2020. május 9.

Már épp elkezdtem a teljes átállást a szappanokra, hogy megspóroljam a tusfürdő-flakon-szemét-termelést, aztán a kijárási korlátozások miatt nem jutottam el a Lushba, egy szappan miatt pedig nem akartam online rendelni, szóval random bedobtam őt a kosárba egy sima vásárláskor és egészen tetszik. Kellemes illata van, nincs benne SLS szóval nem bántja a bőrömet sem, nekem ennyi elég. Nyilván mivel ideális esetben maradok a szappanoknál nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

pont

2020. május 9.

igazából ugyanazt tudom róla elmondani, mint a rózsaszín párjáról, hogy egyálatlán nem olyan rossz, mint amennyi negatív véleményt itt kapott. nekem az illata nagyon tetszik, nem az a tipikus édes tucatillat, kicsit maszkulinabb, de nagyon kellemes. állagra kicsit sűrűbb, mint egy átlag tusfürdő és picit nehezebb lemosni, de ez engem nem zavar. talán minimálisan szárít, ezért nem kap max csillagot, de amúgy egy teljesen okés termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Fanki

2020. április 23.

Imádom az illatát és szivacson jól habzik. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Imádom az illatát és szivacson jól habzik. Nekem bevált.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil, Butylene Glycol