Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. május 17.

Kategória:   Tusfürdők

• Segít életre kelteni bőröd természetes ragyogását
  • 100% gyengéd tisztító összetevőkkel
  • ¼ rész hidratáló krémmel gazdagítva
  • Mélyen táplálja a bőr szarurétegét
  • Segít puhává és simává tenni a bőrt
  • Gyengéd tusfürdő, mely kíméletes bőrödhöz
  • Gyengéd bőröd mikrobiomjához

paranoidcat

2024. január 19.

Sls mentes verzioja van meg, és ez a kedvenc tusfurdom - lassan ket éve ezt hasznalom. Egyedul ettol nem viszketek furdes utan, es nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 19.

Erika80

2023. augusztus 11.

Nagyon tetszett ez a tusfürdő. Az illata is rendkívül finom és a fürdés is csudajó volt vele. Krémes, selymes és abszolút nem irritálja a bőröm. Fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

AnnaAnyaralu

2023. április 15.

Nem szeretem. Az első dove amit utálok. Nagyon nehéz lemosni, olyan érzetet ad mintha mindig maradna rajtam egy vastag réteg. Nincsen jó illata és az is fullasztó . Nem fog elfogyni kuka tetejére teszem,hátha valaki elvinne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 15.

Leander

2023. február 26.

Egy nagyon kellemes tusfürdő, jó, de nem hivalkodó illattal, ami tényleg segít kicsit frissíteni a bőrt. Nagy revelációt nem kell tőle várni, de azt hiszem a tusfürdő műfaja amúgy sem az, amitől csodát lehet remélni, de én valamivel jobbnak és hatásosabbnak éreztem a szokásos, futottak még tusfürdőknél, amiket tényleg csak az illatuk különböztet meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 26.

lillad2000

2022. november 21.

nagyon kellemes és tartós! az illata, apró kevés radírozó szemcse is van benne, nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 21.

Hortenzis

2022. augusztus 28.

Nagyon szeretem ezt a púderes illatot, nem irritálja az érzékeny, allergiára hajlamos bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

Talus

2021. szeptember 5.

Kellemes illata van.Az alap az a tipikus Dove illat (szerintem),de kellemes.Nagyon jó krémes,puhává teszi a bőrömet.Apró szemcsék vannak benne,aminek igazából szerintem nem sok jelentősége van.Viszont tényleg kellemesen puha lesz a bőr,jó kis krémes tusi!Nem rossz,veszek máskor is ha úgy van.Nálam erős közepes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Beya93

2021. július 26.

Az első Dove tusfürdő ami nem jött be. Ha tudom, hogy szemcsés meg se veszem, de ráadásul baromi nehéz lemosni, és büdös is. Öreg szaga van. Küzdök még vele ha már megvettem de lehet, hogy ki fogom dobni, mert még csak 2x használtam. Azért kap 2*-ot mert nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Bori0231

2021. július 19.

Nagyon kellemes, finom, púderes illata van, ami tusolás után még egy ideig érződik a bőrön. A krém sűrű, vilagosrózsaszín színű, és krémes habja lesz.
Leírása szerint:Naturally derivered cleansers, plant-based moisturiser, NO sulfate SLES.
Az én bőrömet nem szárította , irritációt nem okozott. Puha, bársonyos bőr az eredmény. Szívesen használtam, egyedül csak az a piros pöttyös tartósítószer a lista közepén bizonytalanított el kissé ... Ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

Ophelia

2021. március 25.

Csodálatos illatú, ezért vettem meg, pedig ezerszer megfogadtam már hogy nem veszek Dove tusit, mert idegesít az állaga, alig bírom lemosni magamról, ez most sincs másképp. Vannak benne valami apró szemcsék, de radírozónak cseppet sem nevezném. Kicsit szárít, az illata viszonylag tartós a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Bentonite 0 0