Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 5.

Kategória:   Tusfürdők

• Segít életre kelteni bőröd természetes ragyogását
  • 100% gyengéd tisztító összetevőkkel
  • ¼ rész hidratáló krémmel gazdagítva
  • Mélyen táplálja a bőr szarurétegét
  • Segít puhává és simává tenni a bőrt
  • Gyengéd tusfürdő, mely kíméletes bőrödhöz
  • Gyengéd bőröd mikrobiomjához

Talus

2021. szeptember 5.

Kellemes illata van.Az alap az a tipikus Dove illat (szerintem),de kellemes.Nagyon jó krémes,puhává teszi a bőrömet.Apró szemcsék vannak benne,aminek igazából szerintem nem sok jelentősége van.Viszont tényleg kellemesen puha lesz a bőr,jó kis krémes tusi!Nem rossz,veszek máskor is ha úgy van.Nálam erős közepes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Beya93

2021. július 26.

Az első Dove tusfürdő ami nem jött be. Ha tudom, hogy szemcsés meg se veszem, de ráadásul baromi nehéz lemosni, és büdös is. Öreg szaga van. Küzdök még vele ha már megvettem de lehet, hogy ki fogom dobni, mert még csak 2x használtam. Azért kap 2*-ot mert nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Bori0231

2021. július 19.

Nagyon kellemes, finom, púderes illata van, ami tusolás után még egy ideig érződik a bőrön. A krém sűrű, vilagosrózsaszín színű, és krémes habja lesz.
Leírása szerint:Naturally derivered cleansers, plant-based moisturiser, NO sulfate SLES.
Az én bőrömet nem szárította , irritációt nem okozott. Puha, bársonyos bőr az eredmény. Szívesen használtam, egyedül csak az a piros pöttyös tartósítószer a lista közepén bizonytalanított el kissé ... Ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

Ophelia

2021. március 25.

Csodálatos illatú, ezért vettem meg, pedig ezerszer megfogadtam már hogy nem veszek Dove tusit, mert idegesít az állaga, alig bírom lemosni magamról, ez most sincs másképp. Vannak benne valami apró szemcsék, de radírozónak cseppet sem nevezném. Kicsit szárít, az illata viszonylag tartós a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Mercury91

2021. február 16.

Minden (!) Dove tusfürdő tönkreteszi a bőrömet, kis pattanások jelennek meg tőle a vállamon, amik száraz, hámló foltokká válnak. Egyetlen más tusfürdő sem csinálja ezt, csak a Dove, tehát nem az én bőrömmel van a baj. A leggagyibb, agyonillatosított, legolcsóbb tusfürdők sem bántják a bőrömet, csak a Dove és nem tudom, hogy mi lehet az oka. Többször, többfélével próbálkoztam, mert sokszor kaptam ajándékba, most már tudják, hogy nem örülök neki:-), így nem veszik. Minden alkalommal kicsapta a bőrömet. Nem csak én jártam így vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

JErzsi

2021. február 15.

Január 16. Összességében ez jó kis tusfürdő. Nagyon tetszett, hogy nem szárítja a bőrömet, sőt mintha még egy leheletnyit hidratálna is. Kellemes, tiszta illata van. Az egyetlen dolog ami kevésbé tetszett, hogy nehéz eloszlatni a bőrön. Tudom, hogy agyag és emiatt nem habzik, de picit zavart, hogy folyamatosan vizeznem kellett az adott területet, amin el akartam oszlatni, különben ott maradt egy helyen és emiatt tovább tartott maga a zuhanyzás is. Mivel a 400 ml-est vettem meg, rengeteg ideig tartott, így most nem vettem újra, de lehetséges, hogy még visszatérek hozzá.

UD. Most olvasom csak részletesen a leírást és az összetevőket. A formaldehid kibocsátó tartósítószer nem hangzik 100%-ban gyengédnek... :( Nem fogok visszatérni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Ertwins

2021. január 19.

Kedvelem a Dove tusfürdőket,elég gyakran landolnak a kosaramban.Télen markánsabb,aromásabb,nyáron a friss illatokat kedvelem,ez valahol félúton lehet.Nem kívántam dús habot,csak egy púderes illatú,radírozós tusfürdőt,reális áron.Megkaptam,szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

dzsoff

2020. december 15.

Kíváncsi voltam rá, hogy milyen egy agyagos tusfürdő. Elég nehéz elkenni a bőrön, de nekem tetszik az állaga, érezni az agyagos szemcséket. Az illata is jó, viszont az én bőrömnek valószínűleg sok ez a parfüm- és illatanyagmennyiség, egy idő után a mellkasomon pattik jelentek meg ettől a terméktől. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

emiko

2020. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Párom szerint rohadt kókusz illatú. :D
Nekem kicsit ilyen babás, púderes, "lepkef*ng" illatú de nagyon kellemes. A bőröm is örült ha ezt használtam. Nagyon kevés is nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Párom szerint rohadt kókusz illatú. :D

Betti8993

2020. július 22.

Én személy szeretem. Már többször vettem újra, mivel ettől a tusfürdőtől kevesebb pattanás alakult ki a hátamon, mint a többi tusfürdőtől, főleg a nagy nyári melegben. Nekem bevált, az én bőrömnek használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil, Butylene Glycol