Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 5.

Kategória:   Tusfürdők

• Segít életre kelteni bőröd természetes ragyogását
  • 100% gyengéd tisztító összetevőkkel
  • ¼ rész hidratáló krémmel gazdagítva
  • Mélyen táplálja a bőr szarurétegét
  • Segít puhává és simává tenni a bőrt
  • Gyengéd tusfürdő, mely kíméletes bőrödhöz
  • Gyengéd bőröd mikrobiomjához

Annie25

2019. április 20.

Nagyon szeretem a Dove tusfürdőket ezért nem bírtam ki, hogy ne próbáltam ki ezt az újdonságot! De sajnos nekem nem jött be. Nagyon krémszerű tusfürdő olyan mintha egy réteget hagyna a bőrömön, amit még lemosni sem lehet rendesen. Egyátalán nem érzem utána tisztának a bőröm. Pluszban még szárít is... úgyhogy biztosan nem fogok több anyagos tusfürdőt kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

szilvasitimea

2019. április 15.

felszínes leszek:de a csomagoláson akadt meg a szemem, a kedvenc színárnyalataimat tartalmazza.

Nagyon tusfürdő mániás vagyok, így nem hagyhattam ott...:)))
Finom, kellemes illata van, nem túl erős, olyan púderes/krémes illatú. Nekem ezek a Dove-os (krém)tusfürdők erős textúrájúak, ha keveset teszek a kezembe, akkor is brutál sok amikor eloszlatom. Nehezebb eloszlatni, és lemosni sem egyszerű, persze ez egyéni probléma. :D

Összességében jó, nem szárít, csak nekem túl erős krém állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Nagyon tusfürdő mániás vagyok, így nem hagyhattam ott...:)))

Összességében jó, nem szárít, csak nekem túl erős krém állaga van.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Színezék. Lilás piros.