Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 5.

Kategória:   Tusfürdők

• Segít életre kelteni bőröd természetes ragyogását
  • 100% gyengéd tisztító összetevőkkel
  • ¼ rész hidratáló krémmel gazdagítva
  • Mélyen táplálja a bőr szarurétegét
  • Segít puhává és simává tenni a bőrt
  • Gyengéd tusfürdő, mely kíméletes bőrödhöz
  • Gyengéd bőröd mikrobiomjához

Vivus94

2019. november 25.

Kuponnal vettem, a teljes árát picit sokallom érte - de Dove tusfürdő rajongó vagyok, szóval néha-néha valahogy benevezek rá. Nagyon finom az illata, bár sokáig nem marad a bőrön. Az agyagból nem sokat érzek benne, érzem, hogy ott van benne, de nem vitték túlzásba - nem tudom, hogy ez tetszik-e vagy sem.
Egyébként élmény vele zuhanyozni, és szeretem, hogy kicsit sűrűbb az állaga a szokásos tusfürdőknél.
A bőrömön nem tapasztaltam változást (ragyogást például), de tény, hogy nem szárít és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Audry1

2019. szeptember 19.

Sajnos az összetevői nem nagyon tetszenek, de a Dove tusfürdős termékeit mindig ajándékba szoktam alkalmakkor kapni, így nyilván el is használom őket. Nekem ehhez a fajtához volt szerencsém, nem a zöld agyagoshoz. Nem vettem észre sokkal nagyobb hidratáltságot vagy változást a bőrömön, mint bármelyik másik Dove tusfürdőtől.
Nekem tetszett az állaga, talán kicsit sűrűbb, mint szerettem volna. Én rettenetesen tudom használni sajnos a tusfürdőket, így nekem annyira sokáig nem elég 500 ml kiszerelés, mint lehetne, de egynek meg voltam ezzel is elégedve.
Mivel nem tudok sok negatívat felsorolni, de nem is a legjobb tusfürdő főleg ilyen áron, nekem 4 csillag összességében! Ennek ellenére nem venném újra, ahogyan az összes többi Dove tusfürdőket sem!
Nálam jóval olcsóbban az Isana teljesen bevált! Persze, ha ajándékba kapok Dove-ot, úgyis elhasználom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Sziszikee58

2019. augusztus 24.

Akciósan vettem, a boltba nagyon megtetszett az illata. Használat közben jól “habzik”, hidratál, nem szárítja a bőrt. Viszont az illata nem tartós, zuhanyzás után már szinte nem is érezni, ezért -1 csillag. Nem mondom hogy sosem veszem újra, de egyelőre más Dove tustürdőket próbálok majd ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Reni666

2019. augusztus 24.

Nem lett a kedvencem .
Sajnos az illatával valahogy nem voltam megelégedve .
Viszont szép lett töle a böröm ,nem szárit .nem okozott pattanásokat .
Hidratált is .valahogy mégsem tetszik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Nem lett a kedvencem .
Sajnos az illatával valahogy nem voltam megelégedve .
Viszont szép lett töle a böröm ,nem szárit .nem okozott pattanásokat .
Hidratált is .valahogy mégsem tetszik .

bogyoesbaboca

2019. augusztus 8.

Jo kis tusfurdo imadom ezeket a puderes illatokat :) szerintem jol tisztit,talan egy kicsit hidratal is.nekem tettszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

pinkqueen

2019. augusztus 1.

Kellemes tusfürdő, jó az illata, nem szárít, elégedett voltam vele. Talán egy kicsit túl gyorsan fogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

javi

2019. július 25.

Egy ami tetszik benne az az illata, szeretem a púderes dolgokat. Viszont amióta használom, elkezdett kiszáradni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

krekuci

(!)
2019. június 13.

Tesztelésre kaptam a terméket, köszönöm szépen! :) Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, de sajnos az illata miatt alig várom, hogy elfogyjon. Roppant erős, púderes illat, amit egy nagymama kedvelne csak szerintem. A marketing és a küllem alapján abszolút nem gondoltam volna, hogy megkapja ezt a rettenet illatot. Szofisztikált, visszafogott illat illene hozzá. Az állaga és a hatása is nagyon testszene, de sajnos az illat mellett nem tudok elmenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Lettike77

(!)
2019. június 12.

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem! 🙂
Az érzékeny bőrömet nem szárítja, nem irritálja. Az illatát sokáig érzem a bőrömön, viszont nekem túl erős az illata. Összeségében az illatát leszámítva nem rossz tusfürdő. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem! 🙂

Damayanti

2019. május 28.

Az illata azért tetszett meg, mert olyan kis egyszerű, natúr tiszraság illat, picit tipukus dove kencés krémes nőies aromával. Nem rossz, finom puha a bőr tőle és kellemes, natúr a zolid illatot hagy maga után, de nehét leöblíteni, nagyon tömör állagú. Nem lesz újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil, Butylene Glycol