Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dimdum, Módosítva: 2012. május 11.

Kategória:   Hajápolók

A Dove Damage Soulitons termékcsalád tagja, kifejezetten a sérült haj helyreállítására kifeljlesztve.

Taylor25

2017. október 3.

Én nagyon szeretem. Isteni illata van. Puha és kifésülhető lesz tőle a hajam. Kicsit talán jobban zsírosodik, ha túlzásokba esem, de kárpótol az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

blankasara

2017. március 5.

2 percig volt a hajamon, mivel többre sajnos nem volt időm, de már ettől is selymes, puha, könnyen kezelhető lett és nem utolsó sorban finom illatú. Legközelebb több időre rajta hagyom, körülbelül újjá fog születni, ha ilyen rövid idő alatt is ilyen eredményt ért el. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

ASzandra

2017. február 27.

Ajándékba kaptam, sokáig állt a polcon, mire kipróbáltam.
Az illata szokásos Dove illat, amit imádok. A leírás szerint elég 2-3 perc hatóidő, ezért még hosszabb ideig nem hagytam a hajamon, de ennyi idő alatt is jól teljesít. A szőkített ombre hajam szereti, puha és fényes lesz tőle. Nem zsírosít, nem nehezíti el. Ha időm engedi, kipróbálom majd pakolásként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Ajándékba kaptam, sokáig állt a polcon, mire kipróbáltam.

Nymphea

2016. augusztus 26.

Tegnap használtam először, a Rossmannban zöld címkés volt, és 10%-os kuponnal potom 295 Ft-ot fizettem érte, kvázi egy csoki árát. A bőrömben alig fértem, hogy milyen jó vásárt csináltam, és gondoltam nem lehet rossz. Az illata is tetszett, na meg a Dove termékeket is kedvelem. A tesztelés tegnap jött el, és illatos, csodásan fénylő, nem töredezett tincseket kaptam, hála a terméknek. Max 5 percig hagyhattam fenn, máskor kipróbálom tovább is. Ennyi pénzt teljesen megér, de szerintem a teljes árát is. Az illata olyan elegáns Dove illat. Tetszik, hogy nem tégelyes, így nem romlik hamar, nem kell kézzel, vizesen belenyúlkálni. Nagyon ajánlom, normál hajra is, ami enyhén tördezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

eeniko

2016. július 9.

Nem vártam tőle csodákat, de csodát tett a hajammal :D A sok hajvasalástól már annyira nagyon szárazak voltak a hajvégeim, de ez simává puhává selymessé varázsolta a hajam, végre bevált valami :) és nem nehezít el semmit :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Edina1015

2015. október 28.

Egy hajpakolástól azt várom el, hogy gazdag táplálást nyújtson és hidratáljon. Ezt tőle nem kaptam meg :( pedig megvettem a samponját és balzsamját is. Ahogy írja, sérült hajra lett kifejlesztve... kémiailag kezelt hajam lenövesztés alatt van, hozzá kerestem a megfelelő ápolást. Ezzel sem sikerült megtalálnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

kisenikoke

2015. október 25.

Szuper puha lett tőle a hajam, amire eddig csak a fodrászkellékesnél vásárolt hajpakolásaim voltak képesek.
Tetszik, hogy krémes, tetszik az egész.
Miután elfogyott csak az ára miatt nem vettem újra, mert a fodrászkellékes olcsóbb. Legközelebb ismét ilyet veszek.

Update: továbbra is a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Tetszik, hogy krémes, tetszik az egész.

Update: továbbra is a legjobb!

Babooca

2015. október 24.

DM zsákbamacskában volt először, utána megvettem Glamour-kuponnal a teljes kiszerelést. Azóta is használom. Ha balzsam helyett használom, vagy hajpakolás helyett, akkor hatásos, de ha mindezeken felül, akkor semmi extra. Hosszútávon szárít. Felvitelkor pedig szeret lecsúszni a hajamról, pedig jól kicsavarom belőle a vizet. Nem hiszem, hogy újraveszem, nekem átlagos. Mellesleg frissen vágott hajon használtam, és nem csökkentette a töredezést hosszútávon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

pkata12

2015. augusztus 22.

Kituno termek! Csak jokat tudok rola mondani. Nagyon fenyesse es puhava teszi a hajamat, es az illat pedig hajmosas utan akar napokig megmarad. Valtozo, hogy meddig hagyom fennt. Van, hogy 20 percet, van, hogy akar egy orat. Mindenhogy szuper! Az kulon egy plusz pont, hogy nagyon sokaig ki is tart ellenen kedvezo az ara😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Fannalin

2015. augusztus 1.

Azóta szeretem mióta egyszer egy újsághoz adták. Ennyire puha még semmitől se volt a hajam, pedig csak "unalmamban" akartam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.