Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Evelina40, Módosítva: 2013. december 11.

Kategória:   Samponok

Micro moistue szérummal. Segít visszaállítani a a kusza haj simaságát. Simává teszi a haj felszínét.

Kiszerelés: 250 ml

hairgirl

2016. november 29.

Nekem ajánlották még az arany kupakos verziót, nagyon jó volt, de már nem találtam sehol. Tehát ezt vettem helyette, nem bántam meg mert nagyon jó ez is de a másikat valamiért jobban szerettem. Az illata jó, hajmosás után a haj picit furi tapintású, de mienst rámegy a balzsam selymes lesz és puha. Nagyon jó, nagyon szeretem. Egy nappal később kell hajat mosnom ha ezt használom. Sajnos most kis időre meg kell tőle válnom mert kifázott a fejbőröm és korpásodik. Egyébként jópár tubussal már elhasználtam belőle, és ha a jelenlegi samponom elhasználtam visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

honey88

2014. október 12.

Nem rossz, de nem venném újra. Felváltva használom egy másik samponnal, aminek érezhetően jobb a hatása a hajamra, ezért ez csak három csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

miss.vivien

2014. március 31.

imádom! csak azért vettem, mert akcióban volt a dm-ben a balzsamjával együtt. jó az illata, puha lesz tőle a hajam, könnyű kifésülni és kezelni utána. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

cintia995

2013. szeptember 1.

Ajándékba kaptam. Eddig csak az olajosat és a helyreállítót használtam, azok nagyon beváltak, tehát reméltem hogy ez sem fog csalódást okozni. És végül is nem csalódtam. Pont ugyanaz a hatása mint a másik kettőnek, se több se kevesebb. A hajamnak szép tartása lesz, fényessé, puhává és könnyen kezelhetővé válik. Ha nem lennék hajmániás simán megállná a helyét balzsam nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

nyau89

2013. augusztus 21.

Kuponnal vettem, amúgy magamtól nem tettem volna be a kosárba. Csodát nem tett, nekem ez egy tök átlagos sampon. Viszont annyira jó az illata... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

szil89

2013. május 28.

nekem bevált, jó illata van, puha lett tőle a hajam és hihetetlen könnyű kifésülni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

enciána

2013. február 9.

Imádom a dove samponokat, nagyon meg vagyok velük elégedve. Jelenleg ezt használom és annyira simává teszi önmagában a hajam, hogy még balzsamot se kell mellé használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Bambiii

2013. január 12.

Nagyon jó kis sampon, nem kell belőle sok, jól habzik. A hosszú, vastag szálú hajamat puhává, jól félsülhetővé varázsolja, az illata szuper:) Többször újravettem már, maradok ennél, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Csáprágó

2012. november 10.

Elnehezítette a hajamat,nem lett fényesebb se,zsírososdott,az illata fura,sőt nehezebben kezelhető és jobban töredezett.2 használat után repült is a fürdőnkből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 10.

Lettix

2012. szeptember 7.

Illata egész jó,és tényleg selymes lesz tőle a haj :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Illata egész jó,és tényleg selymes lesz tőle a haj :D

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Lysine Hydrochloride
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Silk Amino Acids
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emolliensek: Dimethiconol, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate
Szilikonok: Dimethiconol
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, TEA-Dodecylbenzenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Imidazolidinyl Urea, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Barnás sárga.