Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Kategória:   Hajápolók

Ápolja a haj felszínét, hogy sima és selymes legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Pille17

2019. február 9.

Nem szeretem a dove termékeket. Ajándékba kaptam, el fogom használni, mert hosszú, vastag, festett hajam van. Kellemes az illata, jól puhítja, könnyen fésülhetővé teszi a hajam. Jobb, mint gondoltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

bartazsuzsanna

2018. április 14.

Töredezésre hajlamos, száraz, göndör hajam van. Szeretem ezt a balzsamot, az én hajhosszomhoz nem kell sokat használni belőle, és érzem a hiányát, mikor véletlenül kiamarad a rutinomból. Csodát nyilván nem tesz, és ha elfogy valami mást szeretnék kipróbálni, de ajánlom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

VanillaBlossom

2015. november 29.

Régebben elég töredezett és száraz volt a hajam, ráadásul nagyon könnyen zsírosodik. Száraz sampon segítségével kibírja 3-4 napig, de anélkül nem. A hajvégeim ápolása miatt azonban szerettem volna egy jó kis balzsamot, ezért esett erre a választásom. Mosás után nagyon jó tapintása volt a hajamnak, de nagyon furán éreztem magam használat után... Mintha valamivel lekenték volna a fejbőröm. Aztán jött a horror: elmentem otthonról, és mire haza értem olyan csapzott lett a hajam, mintha egy hete nem nyúltam volna hozzá. Azóta is a polcomon áll, nem használja senki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

boborjan

2015. október 27.

a legrosszabb hajbalzsam, amit valaha használtam. azt gondoltam, hogy egy ilyen fajta biztosan jót tesz a száraz és sérült hajamnak. de konkrétan még szárazabb lett, mint előtte volt. kezelhetetlen, vattaszerű lett a hajam, fésülhetetlen, és úgy nézett ki, mint amin már csak az olló vagy a nullásgép segít. szerintem borzasztó termék, az ugyanilyen samponnal egyetemben. hasonló hajtípusnak erősen nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

annilany

2015. július 8.

Nagyon szeretem, rengeteget javít a hajam állapotán, ennek hála a fésülködés is sokkal könnyebb. Az illata is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Gituccci

2013. november 24.

Öt csillagot kap, bár a kék társát sokkal jobban szeretem. De ettől függetlenül ettől a balzsamtól is ragyogó lesz a hajam és javít a töredezésén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Stella9

2013. június 5.

Namármost ez melyik? Az argánolajos? Ha igen ,akkor az tényleg jó, illata finom, kezelhetővé teszi a hajat és egyáltalán nem zsírosít. Kár, hogy ilyen drága (és ilyen kicsi kiszerelés...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Sindy6

2013. március 4.

Dm kuponnal vettem 300 ftert gondoltam kipróbálom. Szerelmes lettem az illatába,puha lett a hajam. Rohanok felvásárolni egy egész polccal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

melange5014

2013. február 14.

Balzsam létére megérdemli az 5 pontot.Amikor nincs időm és tényleg csak felkenem és lemosom akkor is szép selymes és könnyen fésülhető tőle a hajam, az illata is nagyon kellemes:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

brita24

2012. november 6.

Én is akciósan vettem, nem vártam tőle nagy dolgot, mégis lekörözte nálam nemcsak a Gliss kurt, hanem a spéci többezres hajápolókat is. Legjobb. Hosszantartó az illata, valóban puha és selymes lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid