Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: sam, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Tiszta selyem kivonatok kellemes illattal kombinálva.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

GrabdeBelvedere

2019. október 30.

Egy finom, lágy, tényleg selymes illat. Nagyon diszkrét, nem tolakodik még egy edt rovására sem. Izzadásgátlás nálam csak a Dove. A terhesség igencsak megváltoztatott ezen a téren, de deot nem kellett emiatt cserélnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

takacsdalma98

2018. április 23.

a legrosszabb dezodorok között van amiket már próbáltam eddig...az illata csodás és nagyon tartós , de az izzadásgátló, szagsemlegesítő hatása egy nagy 0 . este fürdés után használom mert tényleg nagyon jó illatú leszek tőle de reggel mindig valami mást választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Hecate

2018. április 10.

Nem éreztem izzadásgátló hatást. Viszont a hónaljam nem szárítja, nem irritálja és nem nyom el dezodor vagy parfümszagot. Illatalapnak megfelel. Sajnos fekete pólón nyoma maradhat és az összetétele is lehetne "kíméletesebb".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Ardanky

2017. október 27.

Teljesen megfeleő termék,finom illat. Jól ellátja a funkcióját! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Teljesen megfeleő termék,finom illat. Jól ellátja a funkcióját! :)

Linuxo

2017. július 3.

Abszolút nem értem saját magamat, hogy ha végre találok egy jó deo-t miért próbálgatok ki mindig újabbakat. Nagyon bevált nekem a márka rószaszín kupakos terméke, imádtam az illatát. Gondoltam kipróbálom ezt is, miért is ne alapon!? Hát ennek az illata számomra borzalmas, kibírhatatlan. Ez nálam már nem is az illat kategóriába tartozik, hanem ez már konkrétan büdös, öregasszonyos szag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

vanillacaramella.sweet

2017. április 15.

Tényleg egy lágy (silky) illatú kis darab, kellemes, selymes. Minősége jó, illata nem nyomja el a parfümöt, hisz alig érezni, ha épp nagy melegben szakad rólunk a víz és párolgunk ezerrel. Célnak megfelel, én szeretem ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Vivvancs

2016. október 15.

Hát nem vagyok tőle elájulva, viszont láttam már rosszabbat is. Ha megizzadok akkor érződik, max keveredik ennek a szagával, ami még mindig jobb mint a semmi. Nemnyáron viszont rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

viore

2016. május 24.

Ez a kedvencem ebből a fajtából, a rózsaszín - most hirtelen nem tudom, melyik az - annyira nem vált be, ez viszont elég megbízható és tartós. Az illatáról nem tudok nyilatkozni, mert nem annyira érzem a szagokat. Nem lesz tőle foltos a ruhám és nyáron is megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Napraforgo

2015. december 14.

Anyukám egy nagyon természetes visszafogott nő volt, az egyetlen illat amit használt ez volt. Egy csomó vicces élményem van ezzel kapcsolatban. Bár általában nem ezt használom, de mindig van egy példány a szobámban, nyugis nosztalgiázós kályha előtt üldögélős téli estékre a legtökéletesebb, választás. Vagy csak amikor szeretnék olyan jó ember lenni mint ő. :) <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

nashko77

2015. november 25.

Nekem nagyon nem jött be az illata... Ráadásul az izzadásgátló hatása sem ér semmit. Orrfacsaróbb a végeredmény, ha ezt használom, mint nélküle. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.