Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: pink_mint, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Hajápolók

A Dove Split Ends Rescue Sampon, Hajbalzsam és Hajvégápoló segít helyreállítani a hajszálak szerkezetét és csökkenteni a szétvált hajvégek számát.Active Sealing Serumot tartalmaz és a sejtekig hatol. Segít simítani a hajszálak felszínét és helyreállítani a szétvált hajvégek akár 80 százalékát már a 3. használat után.

Jelizz

2016. november 19.

Akciosan vettem,nagyon tetszik az illata! Tenyleg szep puha lett a hajam,es az illata sokaig megmaradt a hajamba. :$ sajnos a szaraz es szetvalt hajvegeken nem segitett :( meggondolom hogy ujra vegyem e :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

CrazyKid

2016. augusztus 19.

Puhán siklanak az ujjaim a hajamon ahogy kiöblítem, kellemesen még napok után is megmarad az illata, nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

katica131

2015. augusztus 17.

szeretem :) az illata tökéletes, és nagyon szépen ápol, nagyon könnyű kifésülni a hajam utána, egyáltalán nem gubancol :)

UP: JAJ!!! sose volt SEMMITŐL még ilyen istenien puha a hajam :)))) nagyon örülök, hogy mikor akciós volt betáraztam belőle, mert ez szerelem lesz ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

anndee

2015. július 20.

Akciósan vettem, nagyon bejött az illata. Próbáltam több esélyt is adni neki, de inkább elajándékoztam :/ A hajam gubancos lett tőle,és mintha összeragadt volna.. A vége pedig kiszáradt. Lehet azért,mert nem Dove sampont használtam? sajnos rossz élmény :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

fdorottya

2015. március 3.

Nem tudok róla rosszat mondani! Nekem nagyon bejött! Tényleg szebb lett a hajam tőle, könnyen kifésülhető is! Illata is sokáig megmarad! Az ára viszont nem a legjobb...

Up.: Hát elég régóta használom már, és amit tapasztalok mostanság, hogy nagyon gyorsan elkezd zsírosodni a hajam tőle. ( én már több mint 1,5 éve használom rendszeresen )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

kesha420

2015. február 10.

Akciósan vettem és egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Csak a hajam alsó harmadára használom, de sokkal puhábbak tőle a tincseim, ráadásul úgy, hogy közben nem nehezülnek el a szálak. Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon milyen hatása lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Happiness28

2014. október 23.

Már az állaga se az a megszokott balzsam állag, folyós és ragacsosnak is tűnik. Az illata jó,könnyen el lehet oszlatni a hajon,de hatása kb. semmi sincs. Hiába hagyom a hajamon több percig is (míg más balzsamnál 2 perc után is tök jó),nem csinál semmit.Ha meg egy kicsit benne hagyom a hajamba akkor szárítás után ragacsos.Az árához képes elég rossz. Ez volt az első dove balzsamom,és szerintem az utolsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

snowyfairy

2014. július 14.

Imádom! Nagyon kevés, vékony szálú, száraz hajam van, de ez a termék használ. Simább a hajam és a hajvégeim se szárazak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

micimaci83

2014. június 11.

Akciósan vettem hétvégén a Müllerben. Eddig szerettem a Dove termékeket, de ez a balzsam valami katasztrófa! A samponnal együtt használtam, a balzsam egy ponton szinte mintha "megragadt" volna a hajamon, nem lehetett eldolgozni... sprőd és száraz lett a hajam szárítás után :( nagyon rossz termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

malik.regina5

2014. február 14.

Jajjj,dejóóóóóó *.* Sok dove-os balzsamot próbáltam,de ez mintha másabb lenne.Az állaga olyan érdekes,nem tipikus balzsam,hanem érezhetően van benne valami javító,ruganyos anyag.És most nem a szilikonra gondolok...Na mindegy,szóval nekem sajnos a gliss kur fekete balzsamja tönkrevágta a hajam végét,és ezzel próbáltam ezt kompenzálni-sikerrel! (:
Húúú,annyira jó!!! És én a hozzá tartozó hajvégápolót is használom mindemellett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol